توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476355
تجری: انتخابات شوراها تاکنون در هیچ حوزه اخذ رأی ابطال نشده
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۲
سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با بیان اینکه انتخابات شوراها تاکنون در هیچ حوزه اخذ رأی ابطال نشده است، گفت: ابطال انتخابات شوراها در هر شعبه یا صندوق اخذ رأی باید به تأیید هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برسد.

فرهاد تجری نماینده قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برخی اخبار منتشر شده مبنی بر ابطال انتخابات شوراها در برخی شعب و حوزه‌های احذ رأی، اظهار داشت: این اخبار صحیحی نیست، برخی افراد یا هیأت‌های نظارت استانی یا همکاران خودمان ممکن است نظر به ابطال انتخابات در برخی صندوق‌ها یا آرای برخی کاندیداهای شوراها داشته باشند، اما تاکنون تصمیمی در این باره از سوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها اخذ نشده است.

وی با بیان اینکه پیشنهادات ابطال انتخابات شوراها در شعبه با صندوق اخذ رأی‌ای باید به تأیید هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برسد، افزود: تاکنون هیچ پیشنهاد مدوّنی از مرحله استان گذر نکرده تا به تهران برسد، لذا این اخبار فعلاً در حد گمانه‌زنی و تشخیص اولیه است و بیشتر نقطه‌نظرات و برآوردهاست، تاکنون انتخابات هیچ حوزه‌ای ابطال نشده است و همکاران ما در حال بررسی هستند، هیأت‌های نظارت استانی یا شهرستانی و هیأت مرکزی بر انتخابات شوراها در حال رصد و بررسی موضوع هستند.

تجری در پایان خاطرنشان کرد: هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها تاکنون تصمیم‌گیری راجع به ابطال انتخابات حتی در یک حوزه اخذ رأی هم نداشته است، البته ممکن است پیشنهاداتی در این زمینه باشد اما تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است و به تأیید هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها نرسیده است، ظرف امروز یا فردا جلسه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برای بررسی موارد ارجاعی تشکیل می‌شود.
 
کلمات کلیدی : شورای شهر + انتخابات شوراها + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.