توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 336558
شکایت فدراسیون از کی‌روش وتو نمی شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۰
فدراسیون فوتبال به دلیل اتهاماتی که محمد مایلی کهن به این فدراسیون و هم چنین کی روش وارد کرده است به مراجع قضایی شکایت کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اعلام خبر شکایت فدراسیون فوتبال شایعه شد که علی کفاشیان، رئیس خنده رو خطاب به بخش حقوقی گفته است که شکایت از محمد مایلی کهن را بی خیال شوید و...

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در این باره به "ورزش سه" گفت: « این خبر شایعه ای بیش نیست. بخش حقوقی فدارسیون فوتبال پیگیر این ماجرا است.محمد مایلی کهن به صراحت اذعان کرده است که کی روش از برگزاری اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی پیش از جام جهانی نفع برده است و از سویی فدراسیون فوتبال هزینه های سفر خانواده کی روش به برزیل را پرداخت کرده است. او حتما برای اثبات حرف های خود مدرک دارد! ضمن اینکه باید به این نکته اشاره کنم علی کفاشیان دستور شکایت از محمد مایلی کهن را داده است.

به هر صورت بخش حقوقی فدراسیون فوتبال برای اعاده حیثیت این پرونده را تا آخر پیگیری خواهد کرد. ضمن اینکه ما این قول را به کی روش هم داده ایم و او به همین خاطر پاسخ حرف های محمد مایلی کهن را نمی دهد.»
 
کلمات کلیدی : کارلوس کروش +تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.