توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444152
پاسخ دندان شکن مسکو به طرح ضدایرانی ترامپ
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۳
یک مقام روسیه در واکنش به طرح کاخ سفید برای تفرقه‌افکنی در روابط مسکو و تهران گفت که با توجه به روابط اقتصادی و تجاری دو کشور چنین طرح‌هایی عملی نخواهند بود.
به گزارش فارس، رئیس شورای تجاری ایران و روسیه روز پنجشنبه به گزارش‌هایی درباره طرح واشنگتن برای ایجاد اختلاف بین تهران و مسکو واکنش نشان داد.
پیش از این روزنامه وال‌استریت‌ژورنال مدعی شد دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در حال بررسی راهکارهایی برای ایجاد تفرقه بین روسیه و ایران است.
«ولادیمیر اوبیدانوف» رئیس شورای تجاری ایران و روسیه در مصاحبه با ایتارتاس روز پنجشنبه گفت که منافع مشترک باعث مستحکم شدن روابط دوجانبه بین ایران و روسیه شده است و هیچ بازیگر خارجی نمی‌تواند در توسعه آن مانع ایجاد کند.
اوبیدانوف گفت: «با توجه به رشد تجارت و روابط اقتصادی بین روسیه و ایران در حیطه‌های مختلف اعم از نفت و گاز، حمل و نقل ریلی، و بخش‌های انرژی و مهندسی چنین طرح‌هایی کارساز نخواهند بود.»
 
کلمات کلیدی : ترامپ+روسیه+ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.