توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467454
قاضی‌پور: روحانی و جهانگیری در مناظره نقش مرشد و بچه مرشد را بازی کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۹
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: آقای روحانی و آقای جهانگیری در مناظره نقش مرشد و بچه مرشد را بازی می‌کردند و انتظار نبود که آقای جهانگیری در مناظره خود را فدای آقای روحانی کند.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در این مناظره نقش آقای روحانی و آقای جهانگیری همانند بازی مرشد و بچه‌مرشد بود که آقای جهانگیری خود را در نقش بچه مرشد فدای آقای روحانی کرد که دور از انتظار بود. 

وی افزود: مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری نشان داد که آقای روحانی به دلیل استراحت و استخر رفتن و خوردن و خوابیدن وقت ندارد که اطلاعاتی از مسائل جاری کشور داشته باشد و به همین دلیل آقای جهانگیری را به کمک طلبید و این موضوع را خواص و عوام همگی به عینه در مناظره مشاهده کردند. 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان رأی اندکی در جامعه دارند اظهار داشت: رأی‌های خاکستری در جامعه فرد پیروز در انتخابات را تعیین می‌کنند.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: در واقع می‌توان گفت که بازنده اصلی مناظره روز جمعه آقایان روحانی و جهانگیری بودند و این مسئله کاملاً مشهود بود. 

وی در پایان گفت: مناظره تنها نباید در زمان انتخابات ریاست‌جمهوری باشد، بلکه هر شش ماه یکبار باید موافقان و مخالفان سیاست‌های دولت در حوزه‌های مختلف همچون بهداشت و سلامت و یا هدفمند کردن یارانه‌ها و... مناظراتی را داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + مناظره‌های انتخاباتی + جهانگیری + روحانی + قاضی پور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.