نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 129954
با سخنرانی آیت الله مهدوی کنی و آیت الله علم الهدی؛
اولین همایش جبهه متحد اصولگرایی
بخش خبری الف
اولین همایش جبهه متحد اصولگرایی با شعار "بصیرت و وحدت در سایه ولایت" ظهر امروز در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۳۹
تا ساعاتی دیگر آیت الله مهدوی کنی، آیت الله علم الهدی و دکتر علی اکبر ولایتی در اولین همایش جبهه متحد اصولگرایی سخنرانی می کنند.

به گزارش الف، اولین همایش جبهه متحد اصولگرایی با شعار "بصیرت و وحدت در سایه ولایت" ظهر امروز در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار خواهد شد.
 
این مراسم با حضور شخصیت های مختلف سیاسی کشور برگزار می شود. پیش از این عبدالحسین روح الامینی عضو جبهه ايستادگي و دبیرکل حزب عدالت و توسعه اعلام کرد: همه گروه‌ها و شخصيت‌هاي عضو جبهه ايستادگي، به دعوت رسمي جبهه متحد اصولگرايي در نشست عصر پنجشنبه اين جبهه شرکت خواهند کرد.

سید کمال سجادی، سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری نیز با اعلام اینکه: این جبهه زیر مجموعه جبهه متحد اصولگرایان فعالیت می کند از حضور جبهه پیروان در همایش بزرگ جبهه متحد خبر داده بود.
 
بنا به اعلام روابط عمومی جبهه متحد اصولگرایی، كار عملي ستادهاي جبهه متحد اصولگرايان از اوايل آبان شروع شده، مجامع، واحدها و كميته‌ها نيز شكل گرفته است و امروز فعاليت بيروني جبهه متحد كليد مي‌خورد. هم چنین در این مراسم گزارشي از آغاز به كار ستاد مركزي جبهه متحد اصولگرايان قرائت می شود.
 
اين گردهمايي ساعت ۱۳:۳۰در مدرسه عالي شهيد مطهري واقع در ميدان بهارستان برگزار می شود.
 
کلمات کلیدی : جبهه متحد اصولگرایی
 
ارام
۱۳۹۰-۰۸-۲۶ ۱۱:۴۷:۵۶
کاش این ازادی برای بقیه هم بود؟
تنور را نمی توان با یک گروه گرم نگه داشت مگر اینکه از ترس از دست دادن قدرت باشد و منافع ملی فدای منافع گروهی شود. (532593) (moderator1)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
اولین همایش جبهه متحد اصولگرایی