نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423254
چرايي حملات به رياست قوه قضاييه
بخش تعاملی الف - اشكان حيدري
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۲


هر كس ممكن است بنابر دليلي گذرش به محاكم قضايي و يا مراجع وابسته به قوه قضاييه همچون شوراهاي حل اختلاف و ادارات ثبت و..... بيفتد، و به احتمال زياد هم جهت انجام يكي از خدمات قضايي هزينه اي را به يكي از حسابهاي قوه قضاييه واريز نمايد. براي مثال حساب جهت پرداخت هزينه دادرسي يا درآمد جرايم ياحساب هاي بسيار ديگري كه جهت پرداخت هزينه هاي خدمات قضايي مردم افتتاح گرديده است كه امري طبيعي و در راستاي حقوق ملت و حاكميت است و كمتر پيش مي آيد مردم از پرداخت اين هزينه هاي جزيي ناراضي باشند و در آنسو نيز دستگاه عريض قوه قضاييه در قبال خدمت رساني به شهروندان هزينه اي معقول از ارباب رجوع خود دريافت مي كند.

تا اينجا همه چيز عادي است تا اينكه براي هدف قرار دادن اين دستگاه بحث حساب هاي قوه قضاييه مطرح مي گردد بحثي كه حقيقتا با توجه به عرايض پيش گفته و خدمات بسيار زياد دستگاه قضايي بسيار جالب و تعجب بر انگيز است.

ظاهرا با توجه به مواضع صريح و انقلابي آقاي آملي لاريجاني در دفاع از انقلاب و خصوصا ارزش هاي اصيل انقلاب بحث ورود به حساب هاي قوه و يا رياست آن مطرح گرديده است بحثي جالب كه شايد يك شهروند كم سن و سال نيز بداند براي طرح شكايت يا دادخواست و براي هزينه هاي مختلف تحميلي به قوه و دستگاه هاي مربوط بايد هزينه اندكي بپردازد. اين بار ما به حضرات اعلام ميداريم كه آقايان اين تذهبون؟

بازي با آبروي رياست قوه قضاييه كه حقيقتا در كشمكش هاي اخير مظلوم واقع شد به نفع چه كسي مي باشد؟ با مطرح كردن شبهاتي كه پاسخ آنرا همگان مي دانند به آبروي رياست مظلوم قوه قضاييه و كاركنان هميشه در معرض انتقاد دستگاه قضا تعرض نكنيم، شايد موضع گيري هاي رياست قوه قضاييه براي گروهي ناخوشايند است اما جواز حملات به اين انسان مظلوم و انقلابي را صادر نمي نمايد، كاش در نقد هم كمي جانب انصاف را رعايت كنيم.
 
کلمات کلیدی : اشكان حيدري
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۰۸:۴۴:۲۷
با بودن تنوع رسانه ای مردم همه چیز رو بخوبی تشخیص میدن... (4062819) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۰۹:۵۰:۵۲
نویسنده توجه نکرده که کسی معترض دریافت هزینه نیست..... هیچ دستگاهی مچاز نیست برای خودش حساب مستقل باز کند. همه دریافتی ها باید به خزانه واریز شوند و با مجوز مجلس برداشت شوند تا تحت نظارت مجلس باشد.
اعتراض ها به رییس قوه قضاییه هم ارتباطی به مواضع انقلابی ایشان ندارد. مگر برادر دیگرشان در مسند ریاست قوه مقننه انقلابی نیستند؟!
..... (4062945) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۳ ۱۲:۲۹:۴۸
آقای حیدری قربونت ی سری به دادگاه بزن ببین از روند انجام کارات راضی هستی یا نه بعد .... (4064727) (alef-11)
 
مهدی اسماعیل زاده کندجانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۰۷:۲۴:۵۲
مردم جالبی داریم. اکثرا بدون سند و مدرک شنیده ها را می پذیریم و اسمش را هم اطلاعات عمومی می گذاریم.
اگر حدیث از امام معصوم بشنود دنبال سند می گردد چون با خواست دلش باید مخالفت کند و مقاومت می کند، ولی وقتی شنیده ها و خوانده ها و مفروضات با وسوسه نفس همسویی دارد، بدون سند و مدرک و دربست پذیرفته می شود.
نفسی که خدا فرموده از او حساب کشی کنیم و پیامبر فرموده حساب کشی سخت تر از حساب کشی از شریک.
بنظرم کمی اوضاع جالب نیست. (4065827) (alef-11)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۵ ۱۱:۱۳:۰۶
به نظرم طرح سوال نماینده ای که حق قانونیش هست .... (4067581) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۱۳:۲۵:۰۲
حملات یعنی چی (4069888) (alef-11)
 
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۳۰ ۱۴:۰۰:۱۱
جناب حیدری نویسنده ی محترم مقاله
کسی به ریاست محترم قوه ی قضاییه حمله ای نکرد و هیچ کس هم با آبروی ایشان بازی نکرد بلکه نماینده ای از جانب ملت و در دفاع از همان حقوق ملت که شما و امثال شما از آن دم میزنید در راستای شفاف سازی چند سوال از ریاست محترم این قوه داشتند ..... (4074628) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.