توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 328377
تدارک ویژه کفاشیان برای از سرگیری دعواهای فوتبال همزمان با بازگشت کروش!
بخش ورزشی الف،11بهمن 94
درحالی که تا پایان هفته کارلوس کروش با پایان مرخصی اش به تهران برمی گردد ، همه چیز برای از سرگیری دعواهای فوتبال آماده است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۴
به گزارش خبرآنلاین؛ تنها چند روز دیگر به بازگشت کروش بعد از مرخصی دو ماهه مانده است و کفاشیان که به نظر می رسد از هر اتفاقی برای کم شدن فشارها از روی خودش استقبال می کند، هیچ یک از شروط سه گانه سرمربی برای تداوم همکاری را فراهم نکرده است. او که پیشتر در واکنش به شایعه رسانه های قطری درباره جدایی کارلوس گفته بود ، این شایعه خیلی هم جدی است و کروش گفته این بار اگر شرایطش فراهم نشود ، از ایران می رود ، حالا مسرور از این است که هیچ کدام از آن خواست ها فراهم نشده اند.

کمپ تیم های ملی نیاز به ترمیم داشت و زمینش بدون کوچکترین تغییری ، دوباره در اختیار کادرفنی تیم ملی قرار می گیرد. به رغم تمام وعده های داده شده برای همکاری با شهرداری تهران در مسیر ترمیم این زمین ملی ، هیچ اقدامی از سوی فدراسیون فوتبال ، وزارت ورزش و شهرداری در بازسازی زمین کمپ صورت نگرفته است و مهمترین شرط کارلوس همچنان بی نتیجه مانده است. زمینی که اگر قرار بود با همکاری نهادی مثل شهرداری انجام شود در مدتی زمین هم گود برداری می شد ، هم زه کشی می شد و هم زیر کشت می رفت اما کوچکترین کمکی در بهبودش نشده است.

اردوی آماده سازی اروپای تیم ملی برای خردادماه هم طبق گفته علی کفاشیان تقریبا عملی نیست و بازی با تیم های مقدونیه و فنلاند را هم باید به کلی به فراموشی سپرد. از همه مهمتر البته ماجرای لباس های تیم ملی است و بعد از کلی حرف و دعوا درباره اسپانسر لباس ها ابتدا کفاشیان گفت قرارداد با همان آل اسپرت تمدید می شود اما حتی همان قرارداد هم به سرانجام نرسیده است و بی نتیجه مانده است تا فدراسیون فوتبال هیچ یک از خواسته های سرمربی را انجام نداده باشد. در شرایطی که مدت هاست وزارت ورزش و نمایندگانش در فدراسیون فوتبال موافق ماندن کارلوس کروش در تیم ملی نیستند و دعواهای بزرگی میان شان در گرفته است ، این بار کفاشیان هیچ گامی به سمت بهبود شرایط کاری سرمربی اش بر نداشته تا با بازگشت مرد پرتغالی دعواها از سر گرفته شود. دعواهایی بی پایان که دوباره پای مربیان ایرانی منتقد کروش را هم به ماجرا باز می کند و دوباره آشوبی را در فوتبال به پا می کند.
 
کلمات کلیدی : کارلوس کی روش+علی کفاشیان+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.