توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462873
ساعت هوشمند جان یک مرد ۲۲ ساله را نجات داد
بخش دانش و فناوری الف،27 فروردین96
یک جوان ۲۲ سال آمریکایی پس از تصادف و واژگون شدن خودرویش توانست به کمک ساعت هوشمند خود از اورژانس کمک بخواهد تا او را نجات دهند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۹
به گزارش خبرگزاری مهر، ساعت های هوشمند از جمله اپل واچ زندگی انسان امروزی را راحت تر کرده است. این دستگاه های کوچک هوشمند کارهای مختلفی انجام می دهند؛ از چک کردن پیامک ها گرفته تا کمک به حفظ سلامتی فرد. اما شاید کسی تابه حال به این فکر نیفتاده که ساعت های هوشمند می توانند جان انسان را نیز نجات دهند.

درهمین راستا کیسی بنت جوان ۲۲ ساله ای که در ایالت مریلند زندگی می کند، شب ۶ آوریل هنگام بازگشت به خانه  با خودروی دیگری تصادف کرد و به همین دلیل اتومبیل او پس از سه بار معلق زدن، واژگون  شد.  بنت متوجه شد تلفن او در دسترسش نیست به همین دلیل با فشار دادن دکمهSOS  اپل واچ خود از اورژانس درخواست کمک کرد.

 شرکت اپل قابلیتSOS را در WatchOS۳ در ژوئن گذشته ارائه کرد. کاربر با فشار این دکمه می تواند به خدمات اورژانس دسترسی یابد. ۶ دقیقه پس از فشار دادن این دکمه، نیروهای اورژانس در محل حاضر خواهند شد.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ ساعت هوشمند
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.