توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497875
فیصل مقداد: هر لحظه در حال هماهنگی با حزب‌الله لبنان هستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷
معاون وزیر خارجه سوریه تأکید کرد که این کشور هر لحظه با حزب الله لبنان در حال هماهنگی امور است.

به گزارش ایسنا، فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در گفتگو با پایگاه خبری العهد گفت: هماهنگی میان سوریه و حزب‌الله لبنان هر لحظه وجود دارد. جنگ علیه تروریسم نیازمند چراغ سبز هیچ کسی نیست بلکه این جنگ یک مسئله مشروع در سطح منطقه و جهان است. جو جامعه جهانی به جز کشورهایی که همچنان درباره جنگ با گروه‌های حامی تروریسم محافظه کارانه عمل می‌کنند، برای حمایت از هر گونه تحرکی علیه تروریسم مناسب است.

وی گفت: ما از این کشورها می‌خواهیم روششان را تغییر بدهند چراکه جنبش مبارزه با تروریسم آن‌ها را لگدمال خواهد کرد و افکارشان را که در خدمت تروریسم است، نابود می‌کند.

فیصل مقداد گفت: طرفی که بیشترین منافع را از نابودی سوریه و ریختن خون ساکنان آن با همکاری برخی نظام‌های عربی می‌برد، اسرائیل است و این اصلی‌ترین خط قرمز سوریه است.

فیصل مقداد تأکید کرد: حل سیاسی بحران سوریه تنها از طریق مردم کشور صورت می‌گیرد. دیدگاه سوریه مبتنی بر تشکیل دولت وحدت ملی برای تدوین قانون اساسی در داخل خود سوریه است.

وی گفت: سوریه تمامی آنچه از آن برای جنگ علیه داعش و با هدف آزادی موصل خواسته شده بود انجام داد.

معاون وزیر خارجه سوریه بر شکست طرف‌هایی تأکید کرد که می‌خواهند مانع ارتباط سوریه و عراق شوند.
 
کلمات کلیدی : حزب‌الله لبنان + سوریه + داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.