نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479776
مایک پنس مدعی شد: ایران منطقه را بی‌ثبات می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
معاون رئیس‌جمهور آمریکا با ادعای اینکه ایران برای بی‌ثبات کردن منطقه تلاش می‌کند، از ناتو خواست تا در برابر تروریسم متحد باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه سی‌سی‌ان، مایک پنس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در مراسم جوایز رهبری برجسته 2017 شورای آتلانتیک، با اشاره به حملات تروریستی اخیر در لندن، پایتخت انگلیس تاکید کرد: اکنون زمان آن است که ناتو در برابر تروریسم متحد و قوی باشد.

وی افزود: دشمنان ما می‌خواهند بین ما تفرقه بیندازند و ما باید از خود محافظت کنیم. من با اعتماد و ایمان می‌گویم که غده سرطانی تروریسم را از زمین ریشه کن می‌کنیم. پنس در ادامه مدعی شد: مسکو تلاش می‌کند تا با توسل به زور مرزهای بین‌المللی از نو ترسیم و ایران نیز در تلاش است که منطقه خاورمیانه را بی‌ثبات کند و جهان از زمان سقوط کمونیسم در حدود یک چهارم قرن پیش تاکنون، خطرناک‌تر شده است.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا همچنین از ناتو خواست تا اتحاد خود را برای مبارزه با تروریسم جهانی تقویت کند.

این ادعاها در حالی مطرح می‌شود که سیاست‌های مداخله جویانه آمریکا و متحدانش در منطقه عامل اصلی بی‌ثباتی، تفرقه و در نهایت ظهور و توسعه تروریسم در منطقه و جهان است اما این کشورها همواره تلاش می‌کنند تا با متهم کردن ایران، توجه جامعه بین‌الملل را از این حقایق منحرف کنند.
 
کلمات کلیدی : مایک پنس، ترامپ، ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۱۵:۱۰:۲۲
روحاني به خاطر مواضعت مچكريم!
بيا اينم نظر كدخدا! (4414409) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۶ ۲۲:۲۹:۵۱
یک کلام از مادر عروس.... (4414863) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.