نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363279
نامه وزیر بهداشت به روحانی تکذیب شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲
وزارت بهداشت، ارسال نامه از سوی وزیر بهداشت به رئیس جمهور، با محتوای شکست طرح تحول سلامت را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، در پی درج مطلبی در برخی از رسانه ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر ارسال نامه از سوی وزیر بهداشت به رئیس جمهوری، با عنوان «هشدار شکست طرح تحول سلامت» به دلیل عدم تامین منابع مالی مورد نیاز، وزارت بهداشت ارسال چنین نامه ای را تکذیب کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، بطور معمول وزراء و مقامات مسئول دولتی نظرات و مطالبات خود را درطی جلسات هیئت دولت و یا در مذاکرات خصوصی با رئیس جمهور مطرح می نمایند لذا ارسال نامه ای با این مضمون و محتوا واقعیت ندارد.

بر اساس این گزارش طرح تحول سلامت نیز همچنان با قوت ادامه خواهد یافت هر چند در مسیر اجرای هر چه بهتر این طرح نیازمند عمل به تفاهمات، توافقات و تعهدات صندوق های بیمه ای یک ضرورت است .

این گزارش می افزاید: گلایه همیشگی وزارت بهداشت همچنان پابرجاست که عدم تامین منابع مالی پایدار و تاخیر در پرداخت مطالبات بیمارستانها موجب تضعیف فرایند خدمت رسانی خواهدشد ولی این وزارتخانه با استعانت از ایزد منان و اتخاذ تمهیدات لازم به تعهدات در این زمینه پایبند می باشد.

لذا هرگونه فضاسازی رسانه ای و انعکاس موارد غیر واقع در این زمینه کمکی به حل مشکلات سلامت مردم نخواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+طرح تحول سلامت
 
کامیاب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۱۹:۰۹:۰۱
بله که تکذیب می کنند.....

طرح تحول سلامت طرحی است که جیب پزشکان را از پول ملت پر کرده است و بخش عمده ای از بیت المال نیز در این راستا به تاراج رفته است. (3764091) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۷ ۲۳:۰۰:۰۵
طرح سلامت با قوت ادامه خواهد یافت و حقوق دکترها با قوت چند میلیارد خواهد شد .
ایران بهشت دکترها و مدیران جان برکف دولتی است. (3764372) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۷ ۱۱:۰۱:۱۸
سلام خدمت همه ،بنده خودم پزشک ومتخصص رادیولوژی هستم. وزارت بهداشت ما پزشکان را به اجبار وارد طرح تحول سلامت کرده و ما را بر خلاف خواسته خودمان بصورت تمام وقت در بیمارستانها بکارگرفته و به همین بهانه نیز اجازه کار د بخش خصوصی را به نمی دهند. ما راضی به اجرا و ادامه این طرح غیر منطقی نیستیم. پزشکان در این طرح مورد استثمار قرار گرفته اند. بنده به شخصه بصورت داوطلبانه تقاضای خروج از این طرح کرده ام ولی مورد موافقت قرار نگرفته. (3808702) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۱۲:۰۴:۱۱
با سلام
قبل از ارجراي اين طرح در سال 90ميخواستم عمل فيوژن (خشك كردن مهره هاي كمر)انجام دهم در يكي از بيمارستانهاي تامين اجتماعي پزشك مورد نظر درخواست15ميليون تومان زير ميزي كرد و چون قادر به پرداخت اين پول نبودم از خيرش گذشتم وبا درد سوختم وساختم وچون امسال ديگه قادر به تحمل درد نبودم ووضعيتم نيز خيلي خراب تر شده بود دوباره اقدام به اين كار كردم وتصميم داشتم از يكي از بانك ها يك وام 30ميليوني با سود27 درصد بگيرم واين عمل رو انجام بدم ولي وقتي موقع عمل رسيد در همان بيمارستان وهمان دكتر خيلي جالب بود كه همان دكتر هيچ حرفي از زير ميزي نزد ومن كه خيلي متعجب شده بودم از منشي دكتر پرسيدم چرا دكتر تقاضاي زير ميزي نكرد كه منشي گفت از وقتي كه طرح سلامت اجرا ميشه دكترا ديگه زير ميزي نميگيرند.خدا رو شكر كردم .بله هموطن اگه اين طرح به قول شما مسخره نبود من بايد تا 5سال قسط بانك با سود 27 درصد پرداخت ميكرد م .... (3844057) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.