توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488109
افزایش ۹ درجه دمای استانهای شمالی کشور تا پایان هفته
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۶
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از افزایش دمای استانهای شمالی کشور خبر داد و اعلام کرد: استانهای شمالی کشور در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه پنج تا ۹ درجه گرم‌تر می‌شوند.

به گزارش تسنیم؛ سازمان هواشناسی کشور در اطلاعیه شماره 25 خود بر افزایش دمای استانهای شمالی کشور در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه تاکید کرد که متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

1. طی روزهای دوشنبه تا پنجشنبه روند تدریجی افزایش دما بین پنج تا 9 درجه در استانهای واقع در سواحل شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود بنابراین توصیه می‌شود برای  مدیریت در مصرف بهینه انرژی اقدامات لازم به عمل آید. 

2. در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب روزهای شنبه و یکشنبه در جنو ب سمنان، جنوب تهران، برخی نقاط  قم، شمال اصفهان، البرز، قزوین و مرکزی وزش باد به نسبت شدید گاهی همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.

3. در سه روز آینده در پاره‌ای نقاط شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید در بعضی ساعات همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : وضع هوا+دما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.