توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348302
واکنش برانکو به انتشار لیست خرید فصل آینده‎اش
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۴
برانکو ایوانکوویچ نسبت به انتشار لیست خرید فصل آینده اش واکنش نشان داد و آن را سناریویی برای تخریب تیمش در مسیر قهرمانی دانست.

به گزارش ورزش سه، سرمربی کروات پرسپولیس که از این شایعه شاکی شده بود در این باره به خبرنگار ما گفت: به هیچ وجه در حال حاضر نه به کسی فکر می کنم و نه درباره آن صحبتی داشته ام.

وی ادامه داد: لیگ تمام می شود و فرصت کافی وجود دارد برای اینکه درباره این مسائل فکر کنیم و اکنون فرصتی برای این مسائل نیست.

سرمربی کروات پرسپولیس با ابراز خشم از انتشار این شایعه کثیف علیه تیمش گفت: من مربی حرفه ای هستم و می دانم کوچکترین صحبتی در این باره زیر نظر رسانه ها قرار می گیرد و هیچ وقت تیمم را با چالش مواجه نمی کنم. هیچ وقت چنین کاری انجام نمی دهم و جلسه ای در این باره با طاهری نداشتم و این شایعات کثیف را باور نکنید.

برانکو با اشاره به اتفاقاتی که در نیم فصل نیز به همین منظور برای او و تیمش شکل گرفته بود گفت: این همان سناریویی است که قهرمانی ما را هدف قرار داده اما نه من و نه بازیکنانم توجهی به این مسائل نداریم. سناریویی از ابتدای فصل که هدف آن لطمه زدن به پرسپولیس است اما ما قصد نداریم جلوی این اتفاق خم شویم و تسلیم آن شویم.

سرمربی پرسپولیس که امروز در مراسم افتتاحیه مرکز بازتوانی پزشکی حضور یافته بود در این باره گفت: مرکز پزشکی خوبی است و کمک بزرگی به فوتبال ایران است. به رییس فدراسیون تبریک می گویم برای اینکه توجه فیفا را برای احداث چنین مرکزی جلب کرده است.
 
کلمات کلیدی : پرسپولیس+برانکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.