توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494706
طرح تکمیل اطلاعات موتورسیکلت ها آزمایشی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۱
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورا و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسد.

به گزارش مهر، مهدی چمران در سیصد و شصت و دومین جلسه شورا نسبت به الزام طرح ترافیک موتور سیکلت ها گفت: آنچه که این روزها به عنوان ثبت نام طرح ترافیک مطرح می شود طرحی آزمایشی است که باید بر اساس آن اطلاعات مربوط به موتور سیکلت های ورودی به محدوده طرح ترافیک شهر تهران جمع آوری شود.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح راکبان موتور سیکلت هایی که قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را دارند باید نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند. 

چمران افزود: بعد از جمع آوری اطلاعات طرح" الزام موتور سیکلت ها به اخذ طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح" در صحن شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطر نشان ساخت: بعد از تصویب شورای اسلامی شهر تهران اجرایی شدن این طرح نیاز به تصویب شورای عالی ترافیک خواهد داشت که در صورت تصویب این شورا ، طرح مذکور قابلیت اجرا خواهد داشت.

چمران متذکر شد: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند. 

احمد دنیا مالی نیز گفت: طرح ترافیک موتور سیکلت ها تنها با مصوبه شورای شهر امکان اجرایی شدن دارد و آنچه در شهرداری مطرح شده است تنها برای جمع آوری اطلاعات است.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + محدودیت‌های ترافیکی + طرح ترافیک موتورسیکلت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.