نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504100
کرباسیان اعلام کرد؛
اولویت‌های جدید وزارت اقتصاد/ اشتغال و تولید در صدر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۵
وزیر اقتصاد با اشاره به اولویت‌های کاری خود در دولت دوازدهم، اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را مهم‌ترین اهداف خود عنوان کرد.

به گزارش مهر، مسعود کرباسیان با اعلام اینکه اولویت وزارت اقتصاد توسعه تولید و اشتغال است، ‌ در نخستین روز کاری خود اعلام کرد: مهم ترین اولویت کاری دولت و وزارت اقتصاد همانطور که رییس جمهوری تاکید دارد، تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با توجه به گستردگی وزارت امور اقتصادی و دارایی حتی اگر به طور مستقیم هم در برخی از این امور متولی نباشیم، به عنوان مشارکت و همراهی با بقیه دستگاه ها باید کار را دنبال کنیم.

وی توجه به بازار سرمایه و جذب سرمایه خارجی را از اولویت های دیگر این وزارتخانه در دولت دوازدهم برشمرد و افزود: قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است که توجه به مالیات ها نیز از دیگر اولویت های ما خواهد بود زیرا در دولت یازدهم اتفاق خوبی در زمینه کسب درآمدهای مالیاتی افتاد و توانستیم از درآمدهای نفتی تا حدی فاصله بگیریم که این روند باید پیگیری شود.

کرباسیان با اشاره به اجرای کامل سیاست های کلی اصل ۴۴ و خصوصی سازی گفت: مردمی سازی اقتصاد از دیگر اولویت ها خواهد بود.

وی با اشاره به اجرای اقتصاد مقاومتی و اَبَرطرح هایی که قرار است در قالب آن اجرایی شود، گفت: این طرح ها را با زمانبندی مشخص اجرایی خواهیم کرد.

وزیر اقتصاد با اشاره به بخشنامه امروز خود به مدیران وزارتخانه اش بیان داشت: از همین جا باز هم خواهش می کنم از فرستادن پیام های تبریک و موارد مشابه و درج پیام خودداری شود.
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۷:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۸:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۸:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۷:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۹:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۲۰:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۲ ۱۲:۰۹
 
 
کلمات کلیدی : کرباسیان+وزیر اقتصاد
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۰:۰۶:۰۶
این یعنی تورم
روحانی مچکریم (4529135) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۰:۳۱:۱۶
چرا اين قدر مردم و خودتونو مى پيچونيد؟ انواع ماليات ها غير از ماليات بر ارزش افزوده را حذف كنيد تا اشتغال ايجاد شود (4529152) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۲:۰۵:۳۶
چقدر می خواهید شغل ایجاد کنید؟ بدلیل افزایش شدید قیمت دلار و کاهش شدید قدرت خرید مردم کارخانه ها در حال ورشکستگی هستند، کارخانه های که در آنها سالها و دهه ها هست که شغل ایجاد شده

اصل باید کاهش قیمت دلار به قبل از تحریم ها باشد تا خودبخود چرخه اقتصاد ایران بحران درآید (4529235) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۳:۳۸:۵۱
وزیر دانشمند را به علت اختلاف حذف کردند. دستاورد کم شدن تورم هم قرار است به باد برود. (4529328) (alef-13)
 
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۰ ۲۳:۴۷:۲۵
با توجه به سوابق مثبت و تحول گرای آقای کرباسیان امیدوارم با تکیه بر اصول علمی و بهره گیری از تکنولوژی های نوین ، در اقتصاد کشور گامی به جلو بردارند البته اگر بانک مرکزی با سیاستهای یک سو نگرانه خود اچازه این حرکت را بدهند بخصوص که آقای روحانی علاقمند به عدد تورم است!!! (4529340) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.