توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507008
بشار اسد: نقشه تروریست‌ها در سوریه شکست خورد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۷
رئیس جمهور سوریه به هنگام استقبال از معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه بر اهمیت تلاش‌های ایران در مقابله با تروریسم تأکید کرد.

به گزارش میزان، «حسین جابری انصاری» معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه امروز چهارشنبه به همراه هیأت همراه خود با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس جمهور سوریه در این دیدار بر اهمیت تلاش‌های ایران و سایر کشورهای دوست در حمایت از مردم سوریه در مقابله با تروریسم تأکید کرد.

بشار اسد افزود: نقشه تروریستم در سوریه به شکست انجامید و هرگز به گذشته برنیم گردیم تا امنیت و ثبات در همه خاک سوریه برقرار شود.

رئیس جمهوری سوریه به تغییرات ایجاد شده در موضع کشورهای دنیا در قبال سوریه اشاره کرد که همزمان با پیروزی‌های ارتش سوریه و متحدان آن به ثمر رسیده است.

وی ادامه داد: مهمتر از این موضع‌ها این است که این موضع‌ها به همراه تغییر در اقدامات و اعمال این کشورهاست که منجر به توقف حمایت از تروریست‌ها در سوریه از طرف برخی کشورها شده است.

دو طرف در این دیدار بر ضرورت تداوم هماهنگی بین مسئولان دو کشور تأکید کردند.

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از روند تحرکات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران با طرف‌های مختلف منطقه‌ای و بین‌المللی در ارتباط با سوریه و با اشاره به سرعت حوادث و تحولات بر ضرورت رایزنی مستمر و نزدیک بین طرفین تاکید کرد.

در این دیدار همچنین، خانم بثینه شعبان، مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد، فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه، عدنان محمود، سفیر سوریه در ایران حضور داشتند.
 
 
کلمات کلیدی : بشار اسد+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.