توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481304
پس لرزه‌های انتخابات انگلیس؛ مشاوران عالی «ترزا می» استعفا دادند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
«نیک تیموتی» و «فیونا هیل» مشاوران ارشد نخست‌وزیر انگلیس به دنبال نتایج ضعیف حزب حاکم محافظه‌ کار در انتخابات اخیر پارلمانی، از سمت خود استعفا دادند.

به گزارش مهر به نقل از گاردین، به دنبال نتایج ضعیف حزب حاکم محافظه‌کار در انگلیس موسوم به «توری» در انتخابات زودهنگام پارلمانی در این کشور، «نیک تیموتی» (Nick Timothy) و «فیونا هیل» (Fiona Hill) مشاوران عالی «ترزا می» نخست وزیر کنونی این کشور از سمَت خود استعفا دادند.

بر اساس اعلام روزنامه گاردین، استعفای این دو مشاور ارشد ترزا می در حالی به وقوع پیوسته است که نمایندگان «توری» پیشتر هشدار داده بودند در صورتیکه این افراد از تصدی خود استعفا ندهند؛ تلاش خود را برای تغییر رهبری حزب افزایش خواهند داد.

لازم به ذکر است، نمایندگان محافظه کار حزب حاکم انگلیس کمک های فکری نادرست مشاوران نخست وزیر را عامل مهمی در به دست آوردن نتیجه ضعیف کنونی در انتخابات زودهنگام پارلمانی روز جمعه گذشته می دانند.
 
 
کلمات کلیدی : ترزا میپانت+انتخابات انگلیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.