توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481007
آخرین آمار فروش فیلم‌های اکران سینماها
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲
با توجه به اکران فیلم «زیر سقف دودی» و اضافه شدن فیلم اجتماعی به جمع فیلم‌های اکران‌شده، رنگ اکران تغییر کرد و اکنون برای هر ذائقه‌ای فیلم در اکران دیده می‌شود.

باتصمیم شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» از روز چهارشنبه 17 خردادماه در سینماهای تهران و شهرستان اکران شد. فیلمی که با موضوع خاصی که دنبال می کند توصیه شده خانواده ها این فیلم را ببینند.

غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش فیلم «زیر سقف دودی» گفت: فیلم تنها در تهران ظرف دو روز به 80میلیون تومان رسید.که پیش بینی می‌شود روند خوبی را طی کند زیرا روز اول اکران فیلم با حادثه تروریستی تهران مواجه بودکه امیدواریم در روزهای آتی با اقبال بهتری مواجه شود. 

وی درباره اکران فیلم در شهرستانها گفت: اکران این فیلم در شهرستان‌های مشهد، اصفهان، قزوین، همدان آغاز شده و ظرف روزهای آتی تعداد سینماهای شهرستان فیلم بیشتر خواهد شد. 

سعیدخانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فروش فیلم « مادر قلب اتمی» گفت: فیلم در تهران ظرف 9 روز با در اختیار داشتن 16 سالن سینما در تهران به فروش 520 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 180 میلیون رسید و در کل فروش فیلم به 700 میلیون تومان رسید. این فیلم در شهرستان تنها 12 سالن در اختیار دارد.

علی سرتیپی  مدیر دفتر فیلمیران درباره فروش دو فیلم این دفتر گفت: فروش فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به 12 میلیارد و 100 میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «برادرم خسرو» نیز به فروش 1 میلیارد و350 میلیون تومان دست یافت. 

احمد مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» به فروش 590 میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران 470 میلیون و در شهرستان به 120 میلیون تومان دست یافت. فیلم سینمایی «آشوب» هم در تهران به فروش 243 میلیون و در شهرستان به 130 میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم 373 میلیون تومان شد. 

وی درباره دیگر فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم «گشت 2» همچنان در تعدادی از سالن های تهران و شهرستان اکران است و فروش فیلم به 19 میلیاردو 850 میلیون تومان رسید. فیلم «خوب بد جلف» نیز به فروش 16 میلیارد و 160میلیون تومان دست یافت. 

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم «تیک آف» به فروش 1 میلیارد و 60 میلیون و 746 هزار تومان، فیلم «دو عروس» به فروش 32میلیون و 293 هزار تومان و «امتحان نهایی» به فروش 401 میلیون و 475 هزار تومان رسید.
 
 
کلمات کلیدی : اکران +سینما+آمار فروش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.