توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502193
شهریه دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد ۱۰ درصد افزایش می‌یابد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
معاون پزشکی دانشگاه آزاد گفت: میزان افزایش شهریه‌های دانشجویان علوم پزشکی این دانشگاه تنها ۱۰ درصد است.

به گزارش فارس، محسن نفر معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در مراسم معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه آزاد در سازمان مرکزی این دانشگاه گفت: شهریه ثابت دانشجویان علوم پزشکی ورودی سال ۹۵ و قبل از آن به هیچ عنوان تغییری نمی‌کند و شهریه متغیر آنها تنها ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

وی افزود: شهریه دانشجویان ورودی سال ۹۶ نیز به نسبت سال گذشته برای شهریه پایه و متغیر ۱۰ درصد افزایش خواهد داشت.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اظهار داشت: شهریه دانشجویان پزشکی واحدهای خودگردان این دانشگاه نیز نسبت به سال گذشته تنها ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

وی تاکید کرد: واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد در سطح استان تهران پراکنده هستند که با راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی استان تهران این دانشگاه می‌توانیم از این پراکندگی جلوگیری کنیم و امیدواریم این روند در دیگر استان‌های کشور نیز اجرایی شود.

همچنین علی ابطحی رئیس دانشگاه آزاد علوم پزشکی استان تهران نیز گفت: در دانشگاه آزاد و به خصوص در حوزه پزشکی این دانشگاه بازمهندسی شروع شده است و امیدواریم با حمایت‌های مسئولان این دانشگاه بتوانیم کمبود فضا برای تربیت دانشجویان علوم پزشکی این دانشگاه را جبران کنیم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر این دانشگاه ۳ هزار و ۵۰۰ دانشجوی پزشکی دارد و زیربنای کل آموزش پزشکی این دانشگاه ۲۳ هزار متر مربع است.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه آزاد ، شهریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.