نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 302997
پدیده شاندیز واگذار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۲
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود.

به گزارش فارس، مصطفی افضلی‌فرد اظهار کرد:‌ در جلسه کمیسیون اقتصادی که با حضور مسئولان بانک مرکزی برگزار شد، با درخواست اعضا مقرر شد تا انحلال سرمایه‌گذار قبلی پدیده شاندیز انجام شده و سه نفر خریدار جدید که آمادگی خرید این مجموعه را دارند، پیشنهاداتشان بررسی شده تا با مصوبه شورای پول و اعتبار پدیده شاندیز واگذار شود.

وی تصریح کرد: به رغم پیگیری مسئولان تاکنون این اقدام انجام نشده و باید در کمترین فرصت زمینه این امر فراهم آید.

عزل فرد مصمم در مبارزه با زمین‌خواری جای تعجب دارد
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در مورد پرونده زمین‌خواری به ویژه در منطقه حیران گفت: قرار شده هم در موضوع تصرف غیرقانونی و هم ساخت و سازها بررسی‌های دقیق و کارشناسی انجام شود تا با متخلفان در هر موقعیت و جایگاهی باشند، برخورد شود.

افضلی‌فرد از تخریب ساخت و سازها در گردنه حیران البته با نگاه تبعیض‌آمیز خبر داد و افزود: در کنار جلوگیری از تصرف غیرقانونی و خلع ید شکایاتی نیز به کمیسیون اصل ۹۰ شده که در صورت ارائه مستندات این موارد قابل رسیدگی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد:‌ انتظار ما این است که به جای برخورد با معلول این حوادث، برخورد جدی با علل و عوامل اصلی آن انجام شود تا جلوی ساخت و سازهای غیرقانونی گرفته شده و به صورت ریشه‌ای با عوامل و مسببان آن برخورد شود.

افضلی‌فرد به برخی قصور وزارت جهادکشاورزی در این مسئله اشاره کرد و ادامه داد: جالب است اخیراً فرد قاطعی که در مبارزه با زمین‌خواری همتی راستین و همکاری واقعی داشته، عزل شده که باید برای این شرایط و وضعیت خون گریه کرد.
 
کلمات کلیدی : پدیده شاندیز
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۳:۰۹:۲۹
به جای اینکه منابع طبیعی را حفظ کنند از دست یکی در میاوردند و به دیگری واگذار میکنند. اینطوری جلوی زمین خواری گرفته میشود؟!!!! (3269652) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۵:۴۰:۳۸
در پدیده شاندیز مردم سرمایه گذاری کردند حالا مردم را حذف و 3 نفر که خودتان دوست دارید جایگزین کنید...
کلا سرمایه گذاری در ایران حق خارجی ها و افراد ثروتمند خاص است... (3270052) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۵:۰۴:۱۲
مردم طمع كار
مردم حق شون كه پولاشون خورده بشه
تا ديگه قمار نكنن (3513976) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۳:۲۳:۱۸
خوش به حال اونی که قرعه به اسمش دراومده! (3269694) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.