نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 423290
روحانی: امروز ملت ایران در بخش امنیت غذایی شاهد یک قدم مهم برای خودکفایی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۶
حسن روحانی گفت: بسیار خوشحالم که ملت بزرگ ایران امروز شاهد جشن بزرگ ملی برای دستیابی به نعمات خداوند و محصولات کشاورزی به ویژه محصول استراتژیک گندم هستند.

به گزارش ایسنا، رییس جمهور صبح امروز در جشن شکرگزاری برداشت محصول گفت: این جلسه شکرگزاریی خداوند و هم جشن اقتدار ملی برای تبلور بزرگترین بخش اقتصاد مقاومتی است و هم روزی است که ملت ایران در بخش امنیت غذایی شاهد یک قدم مهم برای خوداتکایی و خودکفایی است و این به معنای تضمین امنیت کشور در بخش مهم غذایی است.

وی ادامه داد: مسئله کشاورزی این نیست که چه مقدار اشتغال جامعه را تایمن می‌کند که آن هم مهم است، بحث این نیست که در رشد و و تولید ناخالص داخلی چقدر تاثیر دارد مهمتر از همه اینها قدرت و پایداری ملی و استقلال کشور است،  به نوعی قدرت چانه زنی ما در دنیاست که مهم است.

رییس جمهور صبح امروز در جشن شکرگزاری برداشت محصول،از تعدادی از کشاورزان نمونه و موسسات تحقیقاتی حوزه کشاورزی نیز تقدیر کرد.

روحانی همچنین از نوبخت، سیف و طیب‌نیا به دلیل حمایت از کشاورزان تقدیر کرد.
 
کلمات کلیدی : روحانی+ امنیت غذایی+ خودکفایی گندم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۲ ۱۴:۴۳:۴۵
پایدارباشد وگندم هاراخودمان مصرف کنیم (4063534) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.