توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446637
موگرینی: برجام به اهداف خود دست یافته است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۲
دفتر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد: موگرینی در دیدارهایش با وزیر امور خارجه ایران و مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی تاکید کرده است که برنامه جامع اقدام مشترک به اهداف خود دست یافته و تمام طرف‌ها باید به آن پایبند باشند.

به گزارش ایسنا، دفتر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، موگرینی در حاشیه نشست گروهی جی 20 و کنفرانس امنیتی مونیخ دیدارهای دو جانبه متعددی داشته است.

براساس گزارش پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا، در این بیانیه آمده است که موگرینی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نیز دیدار و درباره اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) گفت‌وگو کرده است.

همچنین در این بیانیه آمده است: اجرای توافق هسته‌ای با ایران در دیدار با وزیر محمدجواد ظریف و یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی  انرژی اتمی مورد بحث قرار گرفت و موگرینی در این دیدارها بر لزوم پایبندی کامل و دقیق تمام طرف‌ها به تعهداتشان در برجام تاکید کرد.

موگرینی علاوه بر این به عنوان هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام یادآور شد که این توافق به اهداف خود دست یافته و تمام طرف‌ها باید به طور موثر در طول مدت عمر توافق به تعهدات خود پایبند بمانند. برجام یک عامل ایجاد کننده ثبات و عنصری کلیدی در معماری منع اشاعه است که لازم است کاملا اجرا شود.
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۱۲:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۲۳:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۳ ۲۲:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۰:۲۹
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۷ ۱۷:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۰ ۰۸:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۳/۲۵ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۳/۱۰ ۲۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : موگرینی + توافق هسته ای + برجام + ظریف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.