نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 312833
پمپ بنزین ها در آستانه ورشکستگی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۰
رئیس اتحادیه جایگاه‌دارن سوخت کشور گفت:اکثر جایگاه‌داران به دلیل نبود حمایت‌های اساسی از سوی مسئولان در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، بیژن حاج محمدرضا رئیس اتحادیه جایگاه‌دارن سوخت کشور ، با اشاره به اجرا نشدن مصوبه افزایش کارمزد جایگاه‌داران سوخت اظهار داشت: هم‌اکنون اکثر جایگاه‌داران به دلیل نبود حمایتهای اساسی از سوی مسولان در آستانه ورشکستگی قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: با گذشت ۸ ماه از سالجاری هنوز با وجود تصویب در هیات دولت اجرا نشده و دلیل آن این است که شورای اقتصاد با وعده‌وعیدهای پی‌درپی از امضای آن طرفه می‌رود و مدام اجرای آن را به تاخیر می‌اندازد.

حاج‌محمدرضا تاکید کرد: در صورت ادامه این روند اکثر جایگاهها تعطیل و از ارائه خدمات سرباز خواهند زد چرا که هم‌اکنون سه جایگاه در استان خوزستان و یک جایگاه در منطقه مرکزی تهران تعطیل است.

وی در خصوص تبدیل کارمزد جایگاه‌ها به حق‌العمل کاري اظهار داشت: در حال حاضر منتظر تصمیم شورای اقتصاد در زمينه مصوبه مجلس هستيم که نسبت به این امر کم کاری شده است.

حاج محمدرضا تصریح کرد: تبدیل کارمزد به حق العمل بر اساس بخشی از قیمت فرآورده خواهد بود که شورای اقتصاد باید میزان درصدی از ارزش فرآورده که باید به جایگاه دار تعلق گیرد را تعیین کند که تاکنون این اقدام صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: طبق رایزنی‌هایی که با ریاست جمهوری صورت گرفته تکلیف اجرایی شدن این مصوبه تا چند روز آینده مشخص مي شود.

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت کشور دليل اجرايي نشدن نرخ کارمزد جايگاهها را مغاير با ابلاغيه مصوبه مجلس دانست و گفت: قرار بود افزايش نرخ کارمزد در اواخر سال گذشته اجرايي شود متاسفانه اين موضوع تاکنون در کشور اجرايي نشده است.
 
کلمات کلیدی : پمپ بنزین‌
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۴ ۱۷:۱۱:۳۹
اگه تو بنزین کم نگذارید و غش در معامله نکنید پولتون برکت پیدا میکنه (3346767) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۴ ۱۹:۰۶:۰۷
لابد میخواهید به این بهانه باز بنزین را گران کنید (3347105) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۴ ۲۲:۴۱:۳۲
خب اینکه چیز تازه ای نیست همه اصناف و کسبه و تمامی شغلها و تولید کنندگان در این وضع هستند.اقتصاد نابود شده دیگه (3347592) (alef-11)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۹-۰۵ ۰۱:۳۹:۴۳
تا 5 روز پیش با استفاده از کارت های سوخت ویژه و رانت و فساد و ایجاد بازار سیاه ، بنزین 700 تومانی سهمیه بندی را با 45% سود ، 1000 تومان می فروختند .
حالا که بنزین تک نرخی شد و راه ، رانت خواری بسته شد ، آه و ناله شروع شد . (3347877) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۰۵ ۱۱:۲۰:۳۷
بابالا رفتن قیمت بنزین خواه ناخواه درامد پمپ بنزین ها افزایش یافته است. (3348391) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.