توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507738
ریزش بالکنهای ساختمان ۵ طبقه در خیابان حافظ + عکس
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بالکنهای یک ساختمان پنج طبقه در خیابان حافظ به دلایل نامعلومی فروریخت.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر ریزش بخشی از نمای یک ساختمان پنج طبقه در خیابان حافظ درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:23 امروز ریزش بخشی از یک ساختمان در خیابان حافظ، کوی هاتف به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه 10 واحدی بود که به یک‌باره به دلایل نامعلوم بالکنهای پنج واحد در ضلع جنوبی ساختمان فروریخته و منجر به آسیب دیدن کنتور و علمک گاز شده بود.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در زمان حادثه، کسی در بالکنها و پیاده‌رو حضور نداشت اما آتش‌نشانان به جست‌وجو پرداخته و با اطمینان از اینکه کسی در زیرآوار نمانده باشد به عملیات ادامه دادند.

وی با بیان اینکه این حادثه مصدومی نداشت، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان با حضور عوامل اداره گاز از نشت گاز جلوگیری کردند، لحظاتی قبل عملیات پایان یافت و محل حادثه به عوامل شهرداری و اداره گاز تحویل داده شد.

کلمات کلیدی : ریزش بالکن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.