نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411239
ویلای فوتبالیست مشهور در آستانه فروش برای تسویه بدهی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴
طی ماه‌های گذشته بدهی ۲۵ میلیارد تومانی پسر یکی از فوتبالیست‌های مشهور تیم ملی در دهه‌های گذشته به وزارت جهاد کشاورزی بابت خرید برنج خارجی رسانه‌ای شد و به گفته معاون این وزارت خانه این ویلا در استانه فروش برای تسویه این مطالبه دولتی است.

به گزارش ایسنا، علی قنبری - مدیر شرکت بازرگانی دولتی- در گفت‌وگویی، اظهارکرد: بر اساس قانون سال ۱۳۹۳ برنج‌های مازاد خارجی به صورت رهنی به تعدادی از متقاضیان فروخته شد که برخی از آنان به هنگام رسیدن پرداخت سررسیدشان بهای برنج را پرداخت کردند، اما برخی دیگر از پرداخت مطالبات دولتی سر باز زدند که ملک رهنی آن‌ها به اجرا گذاشته شد.

وی عنوان کرد: این فوتبالیست مشهور جزو کسانی است که مطالبه دولتی را پرداخت نکرده است و اگر برای پرداخت مطابات اقدام نکند ملک رهنی‌اش به فروش خواهد گذاشته شد.

قنبری با بیان اینکه در اجرای قانون با هیچ کس شوخی نداریم، گفت: ملک رهنی این فوتبالیست مشهور به اندازه بدهی‌اش به دولت است و هم‌اکنون این ملک در آستانه فورش برای تسویه بدهی دولت قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : ‫پسر علی پروین + بدهی + وزارت کشاورزی‬‎
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۷ ۱۶:۳۲:۵۶
یعنی این ویلا 25 میلیارد می ارزه؟؟؟؟
کجاست این ویلا
تصویری ازش بذارید ببینیم چیه که قیمتش از ویلای مسی هم بالاتره (4005512) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.