توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306812
اظهارات مدودف در مورد سقوط هواپیمای روسی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۱
نخست وزیر روسیه در اظهاراتی اعلام کرد کار مهمی که اکنون باید انجام شود این است که درباره علل فاجعه سقوط هواپیمای روسی تحقیقات کاملی به انجام برسد.

به گزارش مهر، «دیمیتری مدودف» نخست وزیر روسیه در اظهاراتی که شبکه تلویزیونی دولتی روسیه-۲۴ این کشور آن را پخش کرد، تحقیقات گسترده و دقیق پیرامون علل و عوامل سقوط هواپیمای مسافربری این کشور را خواستار شد.

مدودف در این باره گفت: کار مهمی که اکنون باید انجام شود این است که درباره علل این فاجعه تحقیقات کاملی به انجام برسد.

همچنین، «ولادیمیر پوتین» نیز امروز در سخنانی، سقوط هواپیمای ایرباس اِی۳۲۱ این کشور در صحرای سینا را یک «فاجعه بزرگ» نامید و در ادامه خواستار انجام تحقیقات گسترده و دقیق با هدف ترسیم «تصویر عینی» از این حادثه شد.

وی در ادامه تصریح کرد: من بار دیگر با خانواده های قربانیان این حادثه ابراز همدردی می کنم. تحقیقات تا زمان مشخص شدن تمامی ابعاد این حادثه غمبار باید ادامه یابد.

پیش از سخنان رئیس جمهورروسیه، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین در مصاحبه ای اعلام کرده بود که هیچ فرضیه ای در ارتباط با سقوط هواپیمای روسیه را نمی توان نادیده گرفت.

این هواپیما با ۲۱۴ مسافر روس تبار و ۳ اوکراینی روز شنبه این هفته، در صحرای سینا سقوط کرده بود. از ۲۱۷ مسافر، ۱۳۸ نفر زن، ۶۲ مرد و ۱۷ کودک بودند که همگی کشته شده اند. همچنین ۷ نفر نیز از کارکنان کادر پروازی هواپیما بودند.

بنا بر گزارش های واصله، این هواپیما از فرودگاه شرم الشیخ برخاسته بود که در صحرای سینا سقوط کرد
 
کلمات کلیدی : سقوط هواپیما+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.