نظر منتشر شده
۱۳۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 278012
احسان علیخانی روزانه از «ماه عسل» چقدر درمی آورد؟
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۳
با شروع ماه مبارك رمضان مطابق چند سال گذشته شاهد پخش برنامه ماه عسل از شبكه سه سيما هستيم . تنها پس از پخش چند قسمت از اين مجموعه به دلايل متفاوتي همچون عدم نوآوري در موضوع و اجرا ، بد آموزي براي قشر مخاطب جوان و ...انتقادات فراواني به آن صورت گرفته است اما انتشار اسنادي از قراردادهاي مالي اين برنامه تلويزيوني و نحوه اسپانسرينگ صورت گرفته، تهيه كننده و مجري اين برنامه احسان عليخاني را با چالشي جدي رو به رو خواهد كرد.

در ابتدا لازم به توضيح است كه صدا و سيما سازماني دولتي است و كسي حق فروش آنتن آن كه به نوعي بيت المال محسوب ميشود را نداشته و حتي در برنامه هايي كه به صورت مشاركتي تهيه ميگردند ، تمام درآمد ها به حساب سازمان واريز شده و پرداخت حقوق كارمندان از اين درآمد ها صورت مي گيرد.

ميزان پرداختي سازمان صدا و سيما به تهيه كننده در برنامه هاي مشاركتي عظيم و با بيننده بالا در بهترين حالت به دقيقه اي ٥٠ هزار تومان ميرسد ، كه اگر بخواهيم ماه عسل را از اين اصل مستثني كنيم و آن را جز برنامه هاي مناسبتي مانند ويژه برنامه شب عيد به حساب بياوريم دقيقه اي ١٠٠ هزار تومان براي آن در نظر ميگيريم كه با محاسبه اي سرانگشني در طول ٣٠ روز ماه مبارك رمضان مبلغ ٢٥٠ ميليون تومان عددي توجيه پذير براي تهيه كنندگي اين برنامه به نظر مي رسد.

جالب است كه بدانيد شنيده ها حاكي از آن است او مبلغ ١٢٠٠٠٠٠٠٠٠٠ ريال معادل يك ميليارد و دويست ميليون تومان را براي يك ماه طلب كرده است ، كه علاوه بر اين مبلغ ١٠٪ از دريافتي سازمان به عنوان حق آورندگي اسپانسر به آورنده حامي مالي تعلق مي گيرد.

گفته مي شود احسان عليخاني كه تهييه كنندگي ويژه برنامه نوروز را نيز بر عهده داشت علاوه بر مبالغ دريافتي براي تهيه و مجري گري ، ٢٠٠ ميليون تومان نيز به عنوان حق آورندگي دريافت كرد.

با توجه به اينكه در اكثر موارد عوامل تهيه برنامه ها از تصويربردار و صدابردار گرفته تا منشي صحنه و تدوينگر و ... كارمندان سازمان بوده و حقوقشان را از سازمان ميگيرند ، پرداخت چنين مبالغي از جانب سازمان با وجود تمام بدهي هايش و تعديل هايي كه صورت ميگيرد اصلا توجيهي نداشته و نياز به شفاف سازي و پاسخ گويي به مردم دارد هرچند در رابطه با ماه عسل امسال اطلاعاتي از نحوه پرداخت حقوق عوامل در دسترس نيست و آنچه گفته شد روال كلي پرداخت در سازمان بود.

آنطور كه شنيده ها حكايت ميكند درنهايت سازمان صدا و سيما مبلغ هشت صد ميليون تومان را براي برنامه ماه عسل تصويب كرده كه طبق محاسباتي كه صورت پذيرفت نزديك به چهار برابر بودجه برنامه هاي ويژه و مناسبتي و نزديك به هشت برابر برنامه هاي روتين و متداول در تلويزيون ملي است.

درحالي كه برنامه اي مانند خندوانه در شبكه تازه تاسيس نسيم با بودجه اي به مراتب كم تر توانسته در ساعات افطار جايش را درميان خانواده هاي ايراني باز كند و فرهنگ شادي و خنده ايراني اسلامي را در جامعه جا انداخته و لبخند بر لب هاي مردم بنشاند .

به هر حال طبيعي نيست در شرايطي كه بسياري از هموطنان با مشكلات مالي دست و پنجه نرم ميكنند و حتي قشر متوسط جامعه با ملاحظات اقتصادي عديده اي رو به رو هستند افرادي يك شبه بيش از دويست ميليون درآمد كسب كنند و حتي در برنامه هايي كه پيش از اين رنگ و بويي ديني به خود گرفته و احساسات مردم را درگير كرده به دنبال كسب درآمدهاي نا متعارف باشند.
منبع: طلوع صبح
 
کلمات کلیدی : ماه عسل+ احسان علیخانی
 
سورنا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۱۶:۱۲
یا خدا...
خودت به داد ما برس. (2988256) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۶:۲۴:۰۶
چرا سازمان صداو سیما مورد تحقیق و تفحص قرار نمیگیره؟ خدا میدونه چه خبره تو این سازمان (2989959) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۳۲:۳۹
برنامه ای تکراری و بعضا باپرحرفی زیاد و گاهی خسته کننده. (2990321) (alef-13)
 
یک مشهدی با مرام
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۲:۱۶:۴۱
1-احسان اگر یک میلیارد می گیرد باعث شده که چنان این برنامه پر بیننده بشه که برای هر ثانیه تبلیغاتش میلیونها تومن گیر تلوزیون بیاد.....
2- تو خبرها می خوندم مدیر یک شرکت تلوزیونی در غرب ماهی صدها میلیارد می گرفت ولی در عوض در مدت مدیریتش موفق شده بود که سهام شرکت را چند هزار میلیارد دلار افزایش بدهد....
3- برخی وکلا برای یک پرونده یک میلیارد می گیرند در حالیکه خدمتی که به مملکت نمی کنند هیچ ....اگر فسادی ایجاد نکنند....دست کم خیر علیخانی به تمام مردم می رسد....اینقدر تنگ نظر نباشید....تو این مملکت کسانی با هوش علیخانی دهها برابر این گیرشون میاد.....ساکت و بی صدا می خورند و تازه به مملکت هم آسیب می زنند....
4- حسود نباشیم و قدر نیروهای ارزنده مان را بدانیم.... (2990798) (alef-11)
 
لوسیفر
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۱۶:۱۵:۰۸
بابا این برنامه مفت نمی ارزه (3005060) (alef-3)
 
پرنسس چادری
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۰۰:۳۸:۵۸
نوش جانت احسان علیخانی . زحمت میکشه . شماها فقط تکیه کردنش جلوی دوربین رو میبینین .؟ ززززززحمت کشیده تا برنامه درست شده .. خودش همه ی زحمت رو کشیده . از کجا میدونین که به فقرا کمک نمیکنه حتما باید بیاد جلوی دوربین داد بزنه من کمک کردم !!!!!! عجب هااا .. من یکی که عاشق برنامه ی ماه عسلم . دستشون درد نکنه واقعا هم زحمت میکشن هم ثواب میکنن . اقای علیخانی حلالتون باشه برنامتون رو ادامه بدین تا انشالله هزار سال که عمر کنین .. (3013456) (alef-11)
 
امیدیان
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۲۳:۳۸
حالا فقط به درامد پزشکان عزیز که تمام عمرشان را صرف علم اموزی نموده اند گیر بدین؟؟ (2988275) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۷:۳۴:۰۱
از آب گل آلود ماهی نگیر شما لطفا. هر موضوعی سر جای خودش قابل بحثه. (2990171) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۲:۳۶:۱۸
"تمام عمرشان را صرف علم‌آموزی نموده‌اند"!
...بی‌سوادترین پزشکان عزیزتان چنین درآمدی دارند حال آن‌که فقط یکی مثل احسان علیخانی -با وجود انتقاداتی که بنده به ایشان دارم- در میان مجریان به چنین درآمدی دست یافته.
دکترای رشته‌های فنی به مراتب درس‌های پیچیده‌تری نسبت به پزشکان می‌خوانند و دشواری‌های بیشتری در دوره تحصیلی خود دارند. ولی درآمد میانگین آن‌ها بسیار بسیار پائین‌تر از پزشکان است. (2990842) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۰۸:۲۷:۰۲
شما يك شب كشيك وايسا بعد در مورد درامد پزشكان اظهار نظر كن. هر چيزي جاي خودش (2991625) (alef-11)
 
ف
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۷:۳۱:۵۰
آفرییین (2993338) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۲۹:۴۴
چه اشك تمساحي ميريزه اين عليخاني اون وقت يك ميليارد هم پول مي گيره
بعد به پسر بچه مي گه چطور با پنجاه هزار تومان زندگي مي كنه
چه رويي داره (2988289) (alef-13)
 
سلام
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۷:۳۱:۱۵
تقوا پیشه کنید و خبری که سندی براش ندارید رو باور نکنید
من این برنامه رو نگاه نمیکنم ولی دلیلی هم نمیبینم این حرفها رو باور کنم (2990166) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۷:۵۳:۴۲
شما با این علم حساب بشی رئیس خزانه داری کشور چی میشه
مجید جان دلبندم
120 میلیون تومان بوده که به ریال نوشته شده (2990219) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۹:۰۸:۴۰
چه اشکالی داره یک میلیارد پول بگیره؟ چرا مردم این مملکت با پول در آوردن همه مشکل دارند؟!! (2990414) (alef-13)
 
هاله
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۱۰:۰۲:۱۷
قباحت داره آدم اینطوری در مورد کسی قضاوت کنه به خودمون بیایم (3012038) (alef-11)
 
قرتاسي
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۳۵:۲۲
مديريت منابع انساني و مالي سازمان را بايد عوض كرد همين و بس. (2988310) (alef-13)
 
عبدالرحمن
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۳۷:۲۵
صدا و سيما اگر به بودجه دولتي متصل نبود چنين خرجهايي محال بود (2989640) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۳۸:۲۵
به نظر من که سازمان می تونه مثل همه برنامه ها که ناگهانی از سیما خداحافظی کردن این برنامه را هم به تاریخ بپیونداند دلیلی نداره برای یه مجری بی خودی این همه پول بدهند (2988324) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۴۱:۰۸
دیروز پسرکی با درامد ماهیانه 100 هزار تومان رو دعوت کرده بودند. هیچ وقت عدالت برقرار نخواهد شد زیرا نفاق در جامعه رواج یافته است. (2988333) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۸:۵۸:۰۲
این برنامه بجای خوشحال کردن مردم قصه هاش مبتنی بر غم و ناراحتیه.... البته نباید منکر این شد که مردم ما هم از شنیدن داستان های غمگین و همزادپنداری با آنها لذت می برند. ولی دم رامبد جوان گرم که خنده رو به خونه های مردم میاره (2988379) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۱:۵۹
والله این برنامه ماه عسل هم چندان توفه ای نیست
من که پارسال وامسال اصلا نگاهش نکردم (2988391) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۵:۵۵:۴۳
تحفه درسته عزيزم نه توفه (2989867) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۲۰:۵۵:۳۱
تو بلد نیستی تحفه را چه جوری بنویسی چه جوری روت میشه درباره ماه عسل نظر کارشناسی بدهی (3201410) (alef-11)
 
اشکان احمدی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۴:۲۵
متاسفانه هیچ ارگانی به نظرات مردم اهمیتی نمیدهد. اصلا نظرسنجی نمیشود که بخواهند تاثیر بدهند!!!
کجا مردم راضی میشوند ناراحتی و عذاب خوانواده های دیگر را ببینند؟
مردم خودشان بهتر میدانند وضعیت مردم چی است و از درد و رنج های همدیگر باخبرند، دیگر احتیاجی نیست با اجرای یک نمایش مسخره تلویزیونی آن هم قبل از افطار که تمام روزه داران در شرایطی هستند که بیشتر احساس میکنند نیاز به شادی و آسایش دارند، اشک ملت را درآورند!
صدا و سیما واقعا در بحث اخبار بی طرفانه، برنامه های جذاب و شادی آور، تبلیغات یا آگهی های بازرگانی و همچنین جذب مخاطب نمره مردودی مفتضحانه ای تاکنون گرفته که باید فکری جدی به حال برنامه های بی سر و ته و بی مخاطب خودش هرچه زودتر بکند.
بیت المال را صرف اجرای درخواست های برحق همین مردم بکنید...
کمپین نههههه بزررررررگ به افراطی گری (2988395) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۷:۲۲
میلیاردها پول را حیف و میل میکنند و برای قهرمان چیزی نمی ماند (2988399) (alef-13)
 
abbas
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۰۷:۳۸
اگه پای پول در میون نبود بازم اینقدر با اشتیاق زبون می ریخت؟! (2988401) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۱۳:۳۱
حرف طرف دیگر را هم باید شنید. خدمتی که می کنند از برخی دکترهای پر درامد زیر میزی بگیر و فوتبالیست ها شاید بیشتر باشد. (2988415) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۰۵:۴۹:۴۶
واقعا فرق بين خدمت پزشك با مجري رو مي فهمي
كسي كه با يه عمل جراحي و كشيك و شب بيداري سلامتي و زندگي رو به انسان بر مي گردونه كارش با يه مجري يكي است ؟؟؟؟ (4307873) (alef-11)
 
سپیده
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۱۴:۲۳
یکی نون رو رها میکنه میره بخاطر اعتقاداتش جون میده، یکی از اعتقادات نون در میاره و هر شب کت و شلوار جدیدشو نشون میده (2988419) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۱۷:۳۹
ای بابا طرف میاد جلو تلوزیون دکتره ممیگه تا صد ساله دیگه اینقده کار کردم که نیاز ندارم اونوقت چش ندارن به این برنامه قشنگ و تحصین برانگیز که دردهای مردم رو بیان میکنه .... خنده وانه به نظر من خیلی مسخره هست .. حرف های رکیک هم که جدیدا توش میزنن ... کلمه ناموسا چیه که هی طرف میگه .. خجالتم نمیکشن ... به نظر من حقشه پولی که میگیره (2988429) (alef-13)
 
سروش
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۰:۴۳:۳۵
شما با اون تحسین نوشتنت واقعا نشون دادی چقدر نظرت کارشناسانه هست (2990620) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۰:۵۸:۰۵
تحسین عزیز (2990645) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۲۱:۵۷
حسود نباشید
من امسال ماه عسل نمی‌بینم خیلی هم طرفدار آقای علیخانی نیستم ولی برنامه‌ای که من تا پارسال میدیدم انصافا یکی از برنامه‌های خوب تلویزیون بود. این متاسفانه عادت مردم ماست که تا می‌بینن یکی داره موفق میشه سعی میکنن زیر آبشو بزنن (2988436) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۰:۰۴:۴۵
عزیزم مساله موفقیت یا عدم موفقیت این برنامه نیست.مساله دستمزد نابجای مجری ای هستش که ادای آدم خوبا رو در میاره (2990518) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۳۰:۱۰
اینها همه با ایجاد پارتی بازی میسر است (2988456) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۳۱:۲۷
شنیده های تان از کجاست؟؟ چرا بی دلیل و سند میان مردم یاس و دلهره و تزریق می کنید؟؟ نکنه فاکتورهای صدا و سیما یه رونوشتش هم برای شما میاد؟؟ (2988458) (alef-13)
 
روضه رضوان
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۳۸:۵۹
بازي كردن با احساسات مردم شده هنر اين بشر بي هنر كه فك كره با يه چشم رنگي و صورت گل انداخته ميتونه عوامو گول بزنه
اين بازيا فقط براي رسيدن به منافع خودشه (2988478) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۲۰:۵۶:۵۶
یکی از خنده الکی مردم در میاره یکی..... (3201412) (alef-11)
 
مهندس جنت شهري
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۴۱:۲۵
ما روستايي ها چقدر ساده ايم كه فكر ميكرديم بعضي ادمها براي رضاي خدا كار ميكنند...نگو رضاي خدا درامد يك ميلياردي است....بگذار بدهد اقاي سرافراز...از جيب باباش كه نميده ..پول بيت المال كه اين حرفا نداره....واقعا در سدا و سيما چه خبره/.... (2988482) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۵۰:۳۷
خندوانه قابل مقایسه نیست به ماه عسل
واقعا مسخرس (2988498) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۵۳:۲۱
باسلام.اونوقت دوستان درهمین صداوسیما انقدر به این بازیکنان فوتبال که یکسره سره تمرین هستن و درگیری دارن سردریافت مطالباتشون رجز میخونن که نبرس ما اگرسازمان بازرسی درستی داشتیم کشور انقد بلبشو نبود که هرکسی هرکاری دلش خاست بکنه و تورسانه ش هرچی دلش خاست بگه بهرجهت برادرها که تفکیک جنسیتی کردین توسازمان خدا قوت فقط ۱.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ رو کجای دلم بزارم. (2988502) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۵۷:۴۵
برای چنین سیمایی بخوانید"الفاتحه مع الصلوات" (2988508) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۵۹:۲۳
متاسفم (2988511) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۹:۵۹:۵۴
به خدا قسم تنها برنا مه ا ی که وقت مردم را میگیرد وفقط برای منافع شخصی غم وغصه را درزمان افطار به مردم روزه دار انتقال می دهد نه اینکه ما غم وغصه نداریم گرانی وتورم (2988513) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۰۳:۰۹
در حالی که برنامه های آموزنده,زیبا و پربیننده ای مثل "رادیو هفت" و "دستان" مثل آب خوردن کنار گذاشته میشوند, ادامه برنامه هایی مثل"ماه عسل" شک برانگیز است. (2988521) (alef-13)
 
فرید
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۰۴:۱۴
در این برنامه در بعضی جاها ،زندگی خصوصی دیگران تفحص و "تفتیش" شده و سپس در طبق عرضه عمومی گذاشته میشود که بنظرم صحیح نیست (حتی با رضایت طرف) و اگر گزارش بالا صحت داشته باشد،بسیاری از حرکات و اشکهاو لبخندها و بازی با احساسات مردم تصنعی،برای کسب درآمدو بعبارتی"ریا"ست. (2988524) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۱۳:۴۵
پس لطفا آقای علیخانی ادای آدمای احساسی و دلسوز را در نیارن . دلشون برای جیبشون بسوزه (2988549) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۱۸:۰۲
الکی گنده داره میشه . (2988558) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۳۲:۳۶
متاسفم برای ایرانی و ایرانی که افرادی مثل .... شدند و شومن و... جمع کنید این بساط جلف و سبک بازی رو ..
شان ایران و نظام جمهوری اسلامی رو چند تا پسر که زیر ابرو برمیدارن زیر سوال نبرید.
در کشور ما الگو شهدای غواص هستند
شهید مهدی باکری هست و برادراش که ن.وز هیچ کدوم قبری هم واسه خانواده شون یادگار نگذاشتن!!!

چمران هست و.. احمد کاظمی... شهدای هسته ای .. نوابغ و افتخار آفرین های ایران اینا هستن .


جمع کنید بساط اتبات عشق های الکی و خودکشی کردن ها .. زشت هست. (2988592) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۳۴:۱۰
ودر حالی که صدا سیما به دلیل کمبود بودجه !!! داستان سریالهای خارجی را با اندکی تغییر آنهم به سبب بعضی محدودیتها دقیقا از روی سریالهای خارجی عمدتا شبکه فارسی وان کپی کرده ومی سازد !! این روزها شاهد دیدن سزیال دردسرهای عظیم 2 هستیم که داستان آن با اندکی دخل وتصرف کاملا از روی سریال کره ای تو زیباترینی که هم اکنون در حال پخش از فارسی وان است گرفته شده وساخته شده است !البته اگر خوب دقت کنیم می بینیم برنامه ماه عسل هم برداشتیست از روی شو تلویونی معروف اپرا و ابتکار جدیدی نیست! (2988600) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۴۰:۰۱
باسلام
خنده الکی معنی نداره برنامه ماه عسل خیلی بیشترازاینهامی ارزدهرحق الزحمه ای که می گیرندحلالشان باشد. (2988624) (alef-13)
 
جلیلی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۴۳:۰۷
گریه الکی معنی داره؟؟! (2990350) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۱۰:۰۴:۰۷
تو مطمئنی که الکیه چرا اینقدر راحت جو منفی میدین (3012041) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۴۲:۲۷
این رقم اصلا منطقی نیست. اقای علیخانی با این روند هواداران خود را از دست میدهد. (2988627) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۰۱:۵۱:۴۴
دوست عزیز اقای علیخانی غم و غصه رو میاره به خونه هامون
در عوض اقای جوان که برنامه پر انرژی وشاد رو میاره خونه هامون
حداقل باید ایت بودجه ای که میدن نمیگم از برنامه ی ماه عسل بیشتر ولی حداقل باید اندازه ی برنامه ی ماه عسل به برنامه خندوانه تعلق بگیره (3114443) (alef-3)
 
محمد بیات
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۴۸:۴۸
درسته که برنامه نسبت به سال قبل نوآوری نداشته اما شما مطمن باش مدیران رسانه ملی فکر همه جاشو می کنند و برای اونا سودآوره وگر نه همچین کاری نمی کردند شما هم اگر نگران بیت المالی برو حیف و میلها رو تو ارگانهای دولتی ببین. (2988646) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۵۲:۲۶
سبک اجرای علیخانی بسیار لوس است (2988667) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۰:۵۳:۱۵
فقط سال اول كمى جذابيت داشت ، الان ديگه جذاب نيست. (2988671) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۲۶:۰۲
اتفاقا خيلي جذاب و جالب است. خدا پدر احسان عليخاني رو بيامرزه به خاطر برنامه پرمحتواي ماه عسل. (2990303) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۰۱:۴۸
واقعا امسال برنامه ماه عسل خیلی مسخره شده، واقعا با برنامه هنرمندی مثل رامبد جوان قابل مقایسه نیست. (2988709) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۳۰:۲۵
کاشکی ایشان به جای اینکه با حربه گریه و ناراحت کردن مردم این پول را در می آورد به جای آن مردم را سر سفره افطار کمی شاد میکرد و این درآمد را کسب میکرد در این مقطع کنونی اکثر مردم با هزاران مشکل و بدبختی دست و پنجه نرم میکنند دیگر نیازی به این جور برنامه ها نیست الان مردم نیاز به امید دارند و گرنه در زندگی هر خانواده ای سرک بکشید برای خودش یه مشکلات مشابهی دارد که میتواند در ماه عسل مطرح شود. (2988834) (alef-11)
 
ا .و
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۴۵:۴۸
جالبه برنامه اي كه خودش ادعاي عدالت مساوات برابري ورفع تبعيض ها درجامعه دارد وادعاميكندكه درمقام دفاع ازمظلومان است وحامي قشرتنگدست ونيازمند جامعه است خودبابستن قراردادهاي ميليوني باعث ترويج فرهنگ اشرافبت ونابرابري عميق درجامعه مي شود بنطرشما با اين ميلغ اقاي عليخاني چندين نفر نيازمندرا درهزينه هاي اوليه زندگي كمك كرد ويا براي چندين خانواده امكانات اوليه زندگي رافراهم نمود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2988893) (alef-11)
 
حمیدرضا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۶:۰۱
با سلام خدمت همه دوستان
تا اندازه ای با نظرات نویسنده موافقم ولی بدون اینکه مطلع باشیم و یا اجازه دفاع به طرف مقابل ندهیم اجازه پیش داوری و یا قضاوت نداریم.
شاید احسان خان در راه درستش مصرف کند
بی انصاف نباشیم این برنامه سالها جزو بهترین و پرطرفدارترین برنامه بوده ولی تکرار و عدم نوع آوری اون رو به حاشیه برده
خودم امسال برنامه خندوانه را ترجیح میدهم (2989310) (alef-13)
 
جلیلی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۴۲:۱۹
آره شاید.همین شایدها بدبختمون کرده. (2990349) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۵۶:۰۰
اونوقت برای پرداخت نکردن حق پخش فوتبالی که چندین برابر این برنامه ها بیننده دارند،هزار و یک بهانه دارند. (2988948) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۱:۵۹:۰۲
اصلا برنامه خوبی نیست۰ (2988961) (alef-11)
 
قرتاسي
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۱:۴۶
خدا نگيره سريال برگريزان را ساعت 8 شروع مي شه و نجاتمون مي ده (2989284) (alef-13)
 
نیما
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۲:۱۲
والله لباس پوشیدن و قیافه آقای علی خانی خودش یه مشکله. اصلا حس خوبی نیست که بفهمی تو ذهن خانم آدم همچین فردی نقش مرد رویایی رو داره. دیوونم می‌کنه. (2989290) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۰۲:۴۳
این بابا که از پول نمی گذره بابای مقتول رو که صد تا چاقو خورده میاره محاکمه می کنه که چرا قاتلو نمی بخشی (2989294) (alef-13)
 
کردستان
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۱۰:۰۸
چقدر یکطرفه به قاضی می ریم
چقدر سیاست کثیفه
چقدر از اصالت انسانیمون دور شدیم
فرهنگ ایرانی اسلامی خنده دقیقا به چه معنیه؟؟؟؟من نفهمیدم
برنامه ی خوبی ماه عسل
خندوانه هم بد نیست
علیخانی یکی از روراست ترین مجری هاست در صدا و سیما
کسی که دست به قلم بردی
قلم ارزش داره و دستت هم بیشتر
فکر کنید
صادق باشید
و بعد بنویسید


ا (2989325) (alef-13)
 
پرهام
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۱۸:۰۵
ایا ایشان با این درامدها دیگر می تواند درد فقرا را بداند (2989354) (alef-13)
 
دلسوز خوزستانی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۳:۲۸:۱۷
برنامه ماه عسل یعنی برنامه حزن واندوه .چند روزی است به خانواده ام توصیه کردم که این برنانه را تماشا نکنند. (2989392) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۰۷:۳۶
متاسفانه صدا و سیما بدلیل سوء مدیریت در کل سال های بعد از انقلاب توسط افرادی که کوچکترین تخصصی در زمینه فرهنگ و جامعه نداشته اند، از نظر محبوبیت و مقبولیت به کمترین حد خود رسیده است. در این میان علیخانی ها علی رغم نداشتن تخصص، تعهد و سابقه روشن و قابل اتکا در کار فرهنگی، با رصد و سوار شدن بر مشکل عدم محبوبیت سازمان در میان مردم توانسته اند مخاطب از کف رفته را تا حدودی برگردانند، لذا مدیران سازمان هم که به هر مستمسکی برای جذب مخاطب و احیا آبروی از دست رفته در میان مردم چنگ اندازی میکنند، از پرداخت هر باجی به این گونه افراد سود جو دریغ نمی ورزند.
الغریق یتشبث به کل حشیش. (2989541) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۱۱:۰۷
انگار شاخ غول را دارند می شکنند.به قول نویسنده کارمند صداو سیما هستی اضافه کار و ماموریت و شبکاری و حقوقت را می گیری این پول ها چه معنی داره؟ (2989556) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۱۶:۰۶
آقای علیخانی اصلا در حد این ارقام که شما اینجا آورده اید نیست. (2989570) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۲۲:۴۰
1 جا مطلب جالبی خوندم میگفت..رامبد جوان با کلی محدودیت و بدبختی سعی میکنه تا مردمو بخندونه اما احسان علیخانی دست به هرکاری میزنه تا اشک مردمو دربیاره حتی ریختن آبروی مردم (2989591) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۲۶:۵۹
به نظرم مهمترین ویژگی یک مجری قوی، این است که بتواند در هر موقعیتی، حرف شایسته آن موقعیت را بزند.
در برنامه دیشب، یکی از مهمانان برنامه (حالا از روی احساسات یا از روی انگیزه واقعی) با اشاره به یکی دیگر از مهمانان (که پسربچه ای با مشکلات زیاد است) گفت "من یک برادر جدید پیدا کردم" و منظورش این بود که می خواهم از این به بعد احوال این پسربچه را پیگیری کنم. بعد بلافاصله، علیخانی آمد تو حرفش و گفت "شما هوای مادر خودتون رو داشته باشید و این پسربچه را بگذارید برای بقیه"
همین یک برخورد به ظاهر کوچک، نشان داد که علیخانی هنوز خیلی نپخته است و گرفتار خودبزرگ بینی است و نمیداند کجا چه حرفی را بزند.
واقعا متأسفم. وقتی رسانه آزاد نداشته باشیم، افرادی مثل علیخانی، فقط بخاطر داشتن رابطه و پارتی، فرصت رشد پیدا می کنند. (2989604) (alef-13)
 
دلسوزي
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۴۵:۱۰
عمرا ديگه اين برنامه اثرگذار باشه ومن هم نگاش كنم.... (2989674) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۴:۴۹:۲۹
احسان علیخانی چجوری زندگیشو با یه میلیارد و دویست میچرخونه
خیییلی کمه (2989689) (alef-13)
 
ماه عسای
۱۳۹۴-۰۶-۲۹ ۲۰:۵۹:۴۸
از رامبد جوان بپرس که از خندوانه درامد میلیاردی در میاره (3201416) (alef-11)
 
محمذ
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۵:۲۸:۴۵
واقعا متاسفم. اقای علیخانی:اگر این برنامه برای شما سود نداشت باز هم اشک تمساح می ریختی. امثال شما باعث بد بینی در جامعه می شوند. فقط بلدی مردم نصیحت کنی. شکمت سیره چه خبر داری از حال مردم. (2989791) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۶:۱۴:۱۲
عليخاني دوست داريم (2989929) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۶:۲۹:۵۹
خود نویسنده تو حرف هاش ده بار داره میگه شنیده ها و مجری ماه عسل هم دیروز گفت اسپانسر داریم و یک ریال از پول بیت المال رو خرج نکردیم (2989976) (alef-13)
 
وحید
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۶:۳۳:۱۹
سخنی با احسان علیخانی
هرسال ماه رمضان بودجه فراوانی در اختیارت قرار می گیرد این از دکور های گرانقیمت و پرهزینه ات پیداست
هرسال ماه رمضان دنبال بدبختی ها میگردی تا بابت پولی که از بیت المال گرفته ای اشکی در بیاوری
هرسال ماه رمضان جلوی دوربین بغض میکنی و اشک میریزی تا اشک مردم را سرازیر کنی و پولت حلال شود
اما تو که فرزند یک کشاورز زحمتکش هستی تو که میدانی چقدر مردم ما نیاز به امید دارند تو که میدانی مردم ما چقدر از دروغ و ریاکاری بیزارند
احسان اگر به پشت گرمی برادر سردارت این بودجه ها را در اختیار تو گذاشته اند حداقل در این ماه کسانی را به رسانه ملی بیاور که شادی و لبخند را به سفره های افطار مردمی بیاور که مجبورند ساعات پایانی روزه خود را پای تلویزیون ملی بگذرانند
کاش از رامبد جوان در برنامه خندوانه بیاموزی که هر کاری میکند تا مردم را بخنداند زیرا میداند نانی که با اشک مردم در بیاید عاقبت ندارد
گدایان بهر روزی طفل خود را کور می خواهند
طبیبان جملگی خلق را رنجور می خواهند!
تمام مرده شویان راضیند بر مردن مردم
بنازم مطربان را ...خلق را مسرور می خواهند! (2989990) (alef-13)
 
پریسا
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۰۵:۵۴:۲۲
اولا صداسیما بودجه ای به ایشون نمیده .دوما اگرهم بده بخاطراجرای خوب خودشونه نه هیچ چیزدیگه ای.اگر اطلاع داشته باشی مدیرشبکه ی3خودش گفت که هرطورباشه نمیخوام احسان روازدست بدم. (3035880) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۶:۴۸:۴۸
اسپانسر برنامه " موسسه مالی اعتباری ثامن الحجج" فاقد مجوز هست و سوء استفاده از برنامه محسوب می شود که تبعات آن مردم ساده دل را گرفتار خواهد کرد. (2990043) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۷:۰۸:۵۸
سرافراز استفا به جای حمایت از برنامه های خوب مثل خندوانه یا قند پهلو و... از برنامه های کلیشه ای و رابطه ای و ضعیف حمایت می کنه (2990097) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۷:۱۶:۴۱
ديگه خيلي كمتر اين برنامه را نگاه مي كنند و آن سادگي و صداقت در اين برنامه ديده نمي شود براي همين آن تاثير گذاري قبل را نداردچبيشتر برنامهاش ابدوغ خياري شده و موضوعاتش خيلي جذاب نيست (2990127) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۲۸:۳۲
الف جان کاش اون کسایی که بهت اطلاعات دادند ، حقوق بقیه مجری ها رو میگفتند .ادعای مسلمانی داریم مدام جاسوسی در زندگی مردم ! .... قراردادی بسته شده به دیگران چه مربوط که کی چقدر میگیره ؟ تجسس تو زندگی مردم حرامه (2990311) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۲۸:۳۷
نوش جانش
زوری که نگرفته میتونن بهش بگن زیاده با کسی دیگه همکاری کنند
باید در همه زمینه ها رقابت باشه هر کسی کارش رو بهتر از همه انجام داد
باید از همه هم بیشتر درآمد داشته باشد (2990312) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۳۷:۴۱
نظر اكثريت به دور از انصاف است، چون تا حالا يكبار از اول تا آخر پاي برنامه ننشسته اند و هرچي رو كه شنيده اند عنوان ميكنند. از كجا معلوم اين ارقام درست باشد؟ احتمال يك درصد اشتباه بودن خبر را بدهيد تا بعدا شرمنده وجدان خود نشويد. ايشان مستند سازي است كه براي پيدا كردن مهمانهاي برنامه چندين ماه تلاش ميكند تا دقيقه اي ياد خدا را زنده كند. خداوند همه ي ما را به راه راست هدايت نمايد.آمين (2990334) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۸:۴۰:۱۵
بازی با احساسات مردم واسه بعضی ها حسابی پول سازه. (2990342) (alef-13)
 
از هوادران ماه عسل
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۹:۰۷:۵۱
نمی دونم با چه دلیل و مدرکی اینهمه این برنامه محبوب رو کوبیدید؟
اگه واقعا چیزی هست باید نشون داده بشه....شنیده ها که نشد مدرک!!!
متاسفم فقط با یک کپی برداری ساده از یک هفته نامه گم نام چه مطالب کم اعتباری رو منتشر کردید...
شدیدا خواهشمندم مطلب رو حذف کنید (2990412) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۹:۴۳:۱۷
جفت برنامه ها مسخره است (2990473) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۰:۳۸:۳۰
نظر همه محترم..ولی همه اونایی که از برنامه ومجری انتقاد میکنن همشون سالهاست میشینن پای این برنامه. قصد دفاع کردن از کسی رو ندارم چون واقعا نمی شناسمشون ولی دین و آخرتتون رو به خاطر خبرهایی که خیلی وقت ها شایعه ست نفروشین. مهم نیست احسان علیخانی آدم خوبیه یا بد ولی اگه حرفایی که پشت سرش گفته میشه تهمت باشه اون دنیا از همشون طلبکاره. (2990610) (alef-11)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۰:۵۳:۲۰
به جاي اينكه چوب لاي چرخ ديگران بزاريم و با گفتن مبالغ ميليارديبه مردمي كه واسشون اين مبالغ خيلي هست و مردم رو نسبت به اين افراد حساس كنيم و به اهدافتون برسيد به اصلاح اين مملكت بپردازيد.
نه آقا اين مبالغ واسه اين حجم كارا پولي نيست. (2990633) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۱:۲۳:۲۱
تو این چندسال شاید جمعا یک قسمت این برنامه رو هم ندیده باشم. کلا برنامه های صدا و سیما رو تماشاکردن اتلاف وقته. (2990703) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۲:۱۶:۰۲
نوش جانش! (2990797) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۲۳:۴۹:۵۱
اصلا نگاه کردن به این برنامه اعصاب آدمو خرد می کنه و اشک آدمو در می آره و فقط وقت تلف کردنه. (2991069) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۰۸:۲۴:۱۳
بعضي ها نميتوانند حتي يك ترم پزشكي بخوانند تازه اگر قبول شوند بعد ميگن چرا اينقد درامد دراند. عزيزم شما يك شب كشيك واسا بعد بگو. ضمن اينكه اين مجري هم اگر پول خوب ميگيره حتما درامدزايي خوبي هم داره. بجاي پرداختن به افرادي كه لا اقل سودي براي برخي دارن به كساني توجه كنيد كه دارن پول مملكتو بدون كوچكترين خدمت يا سوددهي يا كار خدماتي چندصد برابر اينا ميبرن. ... (2991619) (alef-11)
 
ميثم
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۱:۰۱:۵۹
اگه نوشته هاي بالا صحت داشته باشه شمايي كه زحمت كشيديد اين متن رو تهيه كرديد شما دلت واسه كسي نميسوزه بلكه شما يا حسادت ميكني يا رقيب احساني ، اگه تو ميتوني برو كاراي اونو انجام بده پول اونو هم بگير (2991916) (alef-11)
 
لیلا
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۱:۰۷:۵۵
بله دیگه درامد میلیاردی داره که در مقابل بیچاره ترین آدم ها هم ذره ای از اون جسارت و حاضر جوابیش کم نمیشه!!
فقط به خاطر زمان پخشش هست که بیننده ش زیاده!! من خودم فقط واسه اینکه تا موقع افطار سرگرم شم زمان زود سپری شه میشینم پای برنامش. (2991928) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۴:۳۳:۴۹
واقعا بعضی از مردم ما چقدر زود باورند این نوشته هیچ سندی مبنی بر درست بودن ارائه نداده چطور باورش میکنید انقدر زود قضاوت نکنیم لطفا ماها مسلمونیم روزه ایم هر کس رو تو قبر خودش میزارند (2992677) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۰:۰۶:۴۹
برنامه ماه عسل باتوجه به موضوع های چندین ساله اش و مجری تگرایش برای همه ما که خسته کننده شده و تصمیم گرفتم بجای دین ماه عسل برنامه خنده وانه رامبد جوان را ببینم. (2994961) (alef-11)
 
سپهر
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۱۲:۴۱:۵۲
خوب که چی چرا اینقدر زود قصاوت میکنین این آقای علی خانی یکسال دنبال سوژه های مناسب میگردند که با گفتن زندگیشون دقایقی مردم رو به یاد خدا بندازند چه با گریه چه با خنده . من خودم نمیدونم انتقادم از برنامه خندوانه اینه که آیا درسته که انسان در ماهی که باید به ذکر و تسبیح خدا مشغول باشه با خنده😀😀😀 روزشو افطار کنه؟؟یکم به یاد خدا باشید هدف ماه عسل اینکه مردم رو با مشکلات قشر فقیر آشنا کنه بلکه تلنگری باشه برای اون کسایی که میلیاردی دارن اما انفاق نمیکنن از کجا معلوم که خود آقای علیخانی اگه این همه پول داشته باشه انفاق نکنه؟؟کسی که میبخشه و انفاق میکنه ریا نمیکنه !!!!یکم با انصاف باشید والله جامعه اسلامی از همین زود قضاوت کردن ها ضربه خورده شما برین پول بعضی از مربی های خارجی ((مخصوصا تیم ملی)) ببینین بعد قضاوت کنین البته خود برنامه ماه عسل هم باید یکم به سوژه های خودشون توجه کنن مثلا از نظر من ماه عسل شب اول یکم بدآموزی داشت اما شب های دیگه واقعا عالی و خوب بود (2995533) (alef-11)
 
پویا...
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۱۷:۱۵:۱۷
چرا شما فک میکنی ادم با ذکرو تسبیح ب خدا اخه نزدیک میشه؟؟؟
خدا خودش خنده رو توصیه کرده...چرا ادم با روی خندون روضشو اخه باز نکنه؟؟مگه خنده
مگه خنده گناس؟؟؟یا زشته؟یا خدا راضی نیس؟؟؟واقعا چرا تو جامعه ایرانی اینقد نسبت ب خنده سخت گرفتن و فک میکنن ک با گریان بری سمت خدا بهتره...!!!!!؟ (3005171) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۱۳:۵۸:۰۲
آقا من نمیدونم کی گفته که مسلمان باید همیشه گریان باشد.مگه خنده معصیته؟چه اشکالی داره که مسلمان خنده رو باشد.یعنی واقعا نمیشود با لبخند پیش خدا رفت یا افطار کرد.از مهمترین ویژگی های پیامبر اسلام و ائمه معصوم خنده رو بودن است.در ادامه چند حدیث از معصومین در مورد خنده ارائه میکنم
پیامبر(ص) میفرمایند:خنده دو قسم است خنده ای کهخداآن را دوست دارد و خنده ای که خدا دشمن آن است.خنده ی اول،خنده ی مسلمان به برادر خویش و خنده ی دوم آن است که مرد سخن خشن وناروا گوید که بخندد یا بخندند و به سبب آن هفتاد در جنهم سرنگون رود.

امام باقر:لبخند آدمی به روی برادر مومنش حسنه است.

امام علی:صورت متبسم از دست بخشایشگر بهتر است. (3010957) (alef-11)
 
م ت
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۲:۳۳:۲۳
اعلیخانی اجرای فوق العاده ای نداره که به خاطرش حقوق فوق العاده ای بگیره
این ظلمِ در حق مردم (2997670) (alef-11)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۳:۵۵:۵۳
عزیزانم حسود نباشید اقای علیخانی بهترین مجری است (2997881) (alef-11)
 
هوادار ماه عسل
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۵:۳۶:۳۹
واقعا من نمیدونستم مردم کشورمان اینقد از موفق بودن و پشتکار یک نفر متنفرند
اگر آقایی علیخانی اینقدز دارامد دارند حتما تلاش و پشتکار داشته
من نمیدونم چرا شماها بدون مدرک و سند اینقد این چیزارو میگید
درضمن برنامع ماه عسل خیلی برنامه موفقی هستش من عاشق این برنامم و تا جایی که بتونم ازش طرفداری میکنم (2998111) (alef-11)
 
حجت
۱۳۹۴-۰۴-۰۵ ۱۹:۱۸:۴۹
من که وقتی میبینم یه عده این حقوقا رومیگیرن به عدالتشون شک میکنم اگه کشورمشکل نداشت میگفتم نوش جانش ولی شرعایه انسان نبایداین همه حقوق بگیره (2998586) (alef-11)
 
پویا...
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۰۱:۲۴:۴۰
ب نظر من باتوجه به سرانه ی درامد مردم کشورمون ایران واین اوضاع اقتصاد ک مردم برای 100هزار تومن پول میدوند خیلی رقم بالایی است.
درضمن همین برنامه هاست ک ایران را بین غمگین ترین مردمان دنیا قرار میده...
جز ترویج رنج و نشان دادن بدبختی در ایران چیز دیگه ای در برنامه ی امسالش ندیدم من ک...
بازهم درود بر غیرت رامبد جوان ک شادیو هر شب ب منزل همه میاره...
برنامه ای ساده اموزنده وپر از خنده....
با تشکر (2999041) (alef-11)
 
با انصاف
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۱۰:۵۸:۰۸
بسم الله الرحمن الرحیم
در مورد مباحث اقتصادی متن حاضر نمی توانم قضاوت کنم. زیرا مدرکی ارایه ننمودید.

با احترام. (3010503) (alef-11)
 
اتحاد
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۱۸:۳۱:۴۲
با سلام و احترام.
خنداونه هم که دکورش را تعویض کرد و صفحه گردون و.... گذاشت.
حالا باید آقای رامبد جوان را متهم کنیم هزینه دکورش را از کجا آورده؟
یا اینکه آقای رامبده جوان چقدر دستمزد می گیرد؟ پول هایش را چه کار می کند؟
و...
خنداونه قبل افطار به جای آنکه ما را ملکوتی کند، ما را زمینی می کند. آهنگ های تند که نسبتی با ماه رمضان و آوای دلنشین قرآن ندارد را پخش می کند. خندوانه در ماه رمضان،مهمان های قرآنی از جمله حافظان و قاریان شوخ طبع و خوش اخلاق به عنوان مهمان دعوت نمی کند.
به هرحال برنامه خنداونه نقاط قوت و جای تشکر دارد.
به امید بهترین ها برای برنامه ی خندوانه، ماه عسل و همه برنامه های صدا و سیما.
و به امید بهترین ها برای ایران اسلامی. (3011344) (alef-11)
 
علمی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۱۸:۳۷:۴۸
با عرض سلام و ادب
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، چرا برنامه طنز هرشبی خنداونه با یک برنامه جدی مناسبتی مثل ماه عسل مقایسه شده؟
خندوانه باید با برنامه های طنز مقایسه شود و ماه عسل باید با برنامه های مناسبتی مربوط به ماه رمضان مقایسه گردد.
ای کاش کمی علمی و دقیق این متن نگارش می شد. (3011352) (alef-3)
 
علمی
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۱۸:۳۹:۰۳
با عرض سلام و ادب
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد، چرا برنامه طنز هرشبی خنداونه با یک برنامه جدی مناسبتی مثل ماه عسل مقایسه شده؟
خندوانه باید با برنامه های طنز مقایسه شود و ماه عسل باید با برنامه های مناسبتی مربوط به ماه رمضان مقایسه گردد.
ای کاش کمی علمی و دقیق این متن نگارش می شد. (3011355) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۰:۵۹:۳۵
اینا همش شایعه هست و اصلا خودشون هم به این مضمون گفتن ما اصلا کاری به سازمان نداریم و یک قرون پول بیت المال توی برنامه ما استفاده نشده وقتی که یکی میخواد یکم بزرگ بشه ما عادتمونه که بزنیمش زمین (3011753) (alef-11)
 
یویو
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۵۶:۰۰
چرا توی کشورما جایی برا پیشرفت نیست تایه پزشک تایه وکیل تایه مجری میخوادترقی جنه سندسازی میکنن ازصحنه محوش میکنن چراچشم دیدن همدیگرونداریم چراحسادت میکنیم واقعاتاسف باره ندانسته قضاوت نجنید اینهمه برنامه چرت پخش میشه اینهمه بودجه هدرمیره ولی ی برنامه خوبم ک ساخته میشه ک دردمردم رومیگه باهاش مخالفت میکنن چرا پوزر عروس دعوت کرد چرا اونو دعوت جرد چرا اینو گفت چرا باخانما شوخی کرد بابا جنبه داشته باشید ادمه دیگه خطامیکنه اگه پوزر بودن بده زشته چرا وجودداره بااین درامد بالا؟؟ها؟چرا مردم روگول میزنید… (3011818) (alef-11)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۱:۵۷:۴۲
مقایسه کردن کاردرستی تیست بایدسلیقه مردم روواجثریت رو درنظرگرفت خنده خوبه اماتاکی فقط بخندیم ونفهمیم وبیخیال باشیم ماه عسل باعث تلنگرمیشه همین امروز بادعوت این بچه ها باعث شکرگزاری خیلیاشد باعث تلنگر ب خیلی جوونای ناشکرشد… (3011821) (alef-3)
 
faeze
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۰۹:۰۴:۳۰
راست میگه خب بیچازه 150 تا مهمون داشتن حالا دوتاشو اشتباه کردن کاش اینهمه جبهه گیری تو بقیه مسائل اجتماعی و سیاسی هم داشتیم.وقتی مسوولین اختلاس میکنن چرا یادتون نمیاد ما شهید دادیم بعد وقتی یه پزر رو اشتباها میارن همه رگ غیرتشون میزنه بالل (3011999) (alef-11)
 
نوشین
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۱۰:۱۹:۰۱
باسلام!من اصلا کاری به این حرفهاندارم!ولی خداوکیلی این درسته که یکسره بخوان با آوردن انسانهای بدبخت وبیچاره ویا انسانهایی که ازنظرجسمی یا مغزی معیوب هستن !باعث بشن هم آبروی اون بنده های خدابره وهم باعث افسردگی وغم وغصه ملت بشن!!آخه بابا ملت دیگه جابرای این همه غصه خوردن ندارن!!!چرانبایدماهم شادباشیم!!?همش توایران مداحی!روضه!سینه زنی وگریه ست!هرچیزی به جای خودش نیکوست!والله دلامون پوکید ازغصه! (3012055) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۱۵:۲۵:۱۰
اونا به خواسته ی خودشون اومدن به زور . (3012753) (alef-3)
 
نیایش
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۱:۳۲:۳۳
واقعا من موندم از کار این مردم که ساعت 7 میخ کوب ماه عسل میشن ساعت یک ربع به نه میشینن پشت سر احسان حرف میزنن و شایعه درست میکنن بابا جان اگر هم این مقدارو بگیره که اصلا اینطوری نیست حتما حقشه هر کی ناراحته خودش بره اجرا کنه اگه میتونه .جیگر احسان و خون کردید از اول ماه رمضون .احالا کاری کنید که از سال دیگه ماه عسل نداشته باشیم . (3013275) (alef-11)
 
ف
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۲:۰۴:۵۳
ندیده چیزی رو باور نکنید ،همیشه یکی بزرگ میشه ، واسه خودش کسی میشه فورا پشت سرش حرف در مییارن شما مسلمونین تو این ماه عزیز این کار را رو ول نمی کنید بیکارید واسه مردم حرف در مییارین . هرچی در مییاره نوش جونش پول استعدادشو داره میخوره شما اگه بلدی بسم الله برو ببینم 5دقیقه میتونی مخاطب جذب کنی. (3013303) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۲ ۲۲:۴۷:۰۱
خیلی راحت به همه تهمت میزنیم ..خیلی راحت ......با آبرویه همه هم بازی میکنیم
مملکته یک کلاغ چهل کلاغه ایران (3013358) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۰۱:۱۸:۰۹
واقعا متاسفم برای شما ها که همین جور تهمت میزنید و ناسزا میگید
یکی به من بگه شما هایی که اینجور راحت تهمت میزنید اسم خودتونم مسلمون گزاشتید؟ چطور میخوایید اون دنیا جواب بدید؟؟
اینقد راحت نشینید و قضاوت کنید
بخدا باید روزی جواب بدیدا ... (3013484) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۱۱:۰۹:۳۲
سلام خسته نباشيد سرم رفت چقدر اظهار نظر كردين هر كس خربزه مي خوره پاي لرزشم ميشينه خودش جواب ميده (3013953) (alef-11)
 
افسانه
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۳۶:۲۸
بابا شما به اقای علیخانی حسودیتون میشه گناهه بخدا ستمه اون بد کاری کرده که داره مشکلاتو میگه که ما یکم به خودمون بیایم (3033104) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۳ ۱۰:۵۹:۴۶
یکی از بدنرین برنامه هایی هست که صداسیما میسازه
با این هزینه میشه کل زیبایی های ایران را به مردم شناساند
میشه با این پول فرهنگ شاد بودن را آموزش داد

با این برنامه مردم افسرده می شوند (4409869) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.