توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470810
رئیسی: کلید حل مشکل ازدواج ۱۱ میلیون جوان ایرانی در دست تنها ۲ ‌اختلاس‌گر است‌/مردم به هیچ عنوان تبعیض را نمی‌پذیرند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۶
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: در حال حاضر ۱۱ جوان آماده ازدواج در کشور هستند، که اگر تنها ۲ نفر از کسانی که اختلاس کرده‌اند، پولشان را برگردانند، مشکل ازدواج آن‌ها حل خواهد شد

به گزارش تسنیم، ‌حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی در جمع مردم اسلامشهر‌ اظهار داشت:‌ به برکت خون شهیدان و ایثار ایثارگران، درد مادران و خواهران شهدا و به برکت حضور با بصیرت مردم در همه عرصه‌ها برای ارتقاء کشور به میدان آمده‌ایم.

وی افزود: وجود امنیت و کنار رفتن سایه جنگ به برکت حضور مردم در صحنه است، آنچه که دشمن را از ملت ایران مأیس  کرده حضور بابصیرت مردم ایران است.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه مردم‌باوری را باید باور داشت، عنوان کرد: کلید حل مشکلات به دست پربرکت جوانان این مملکت است، کلید مشکل کسب و کار در دستان مردم و جوانان برومند و غیور این مرز و بوم است.

‌رئیسی با بیان اینکه مردم به هیچ عنوان تبعیض را نمی‌پذیرند، تصریح کرد: در کشور جوانان نباید دغدغه‌ کار و شغل داشته باشند، مگر دولت وظیفه فراهم کردن زمینه تحصیل و مسکن خانواده‌ها را طبق قانون اساسی بر عهده ندارد.

وی با اشاره به دغدغه کشاورزان و روستائیان گفت: اگر مشکلات کشاورزان و روستائیان به درستی مدیریت نشود‌ بار مشکلات بر آن‌ها فشار آورده و اینگونه می‌شود که در حاشیه شهرها باید سکونت کنند، مشکل عمده کشاورزان، کم آبی است؛ اما این همه مشکل نبود، بلکه مشکل عمده، مدیریت آب بود.

 کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری بیان کرد: در حال حاضر 11 جوان آماده ازدواج در کشور هستند، که اگر تنها 2 نفر از کسانی که اختلاس کرده‌اند، پولشان را برگردانند، مشکل ازدواج آن‌ها حل خواهد شد.

در حال تکمیل...
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری+وام ازدواج+بدهکاران بانکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.