توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420013
روایت مسجدجامعی از واگذاری املاک‌ شهرداری/ ۱۱۰خانه در مناطق ۱، ۲، ۳ و ۲۲ با دستور مستقیم‌شهردار واگذار شده
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱
عضو شورای شهر تهران در یادداشتی به نقل قول‌هایش درباره ماجرای املاک شهرداری پاسخ داده است.

احمد مسجدجامعی در یادداشتی درباره نقل قول‌هایی که معصومه آباد از او درباره املاک نجومی و شناختش از یاشار سلطانی بیان کرده بود، توضیحاتی داده است.

او در بخشی از این یادداشت که در خبرآنلاین منتشر شده، نوشته است: «در گزارش اولیه دیده‌بان که در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت، برخی از مجهولات به عالم معلوم پیوسته و مثلاً معلوم شده از بین حدود 180 نام منتشر شده، 110 مورد دریافت خانه‌های ویلایی و غیر آن در مناطق 1 و 2 و 3 و 22 با دستور مستقیم شهردار برای دیده‌بان محرز شده است و منشأ این تخلف را در مصوبه دومین دوره شورای اسلامی شهر تهران دانسته بود.

دیده‌بان گفته است در آن مصوبه «مسئول وضع قانون یا مقررات و مسئول اجرا و ذینفعان یکی شده‌اند» و این را آغاز امتیازطلبی و فساد دانسته است.

و اما در آنچه از قول خانم آباد درباره ارتباط سایت معماری نیوز که لیستی از املاک نجومی منتشر ساخت با برخی اعضای شورای شهر از جمله نگارنده، نوشته و منتشر شده، چنین آمده: «شنبه صبح آمدم، همان هفته‌ای که سه‌شنبه انتخابات داشتیم، از آقای مسجدجامعی پرسیدم که سلطانی را می‌شناسند یا خیر، گفت نه! من اصلاً نمی‌شناسمش.» در همین قطعه کوتاه دقت کنیم.

اول اینکه سرکار خانم دکتر آباد حتی اگر شنبه به شورا آمده باشد، قطعاً من را نه شنبه که یکشنبه و در جلسه غیرعلنی روز یکشنبه شورا دیده‌ است.

دوم اینکه «نه! من اصلاً نمی‌شناسمش» لفظ آن‌روز و آن لحظه من نمی‌تواند باشد چون به گواهی خود ایشان پرسیدم «چه‌کار کرده است؟» به خاطر دارم که به شیوه معمول خودم گفتم «نه! مگر اینکه با عکس تطبیق کنم.»

این هم که فرموده‌اند «همه اصلاح‌طلبان پشت ماجرا بودند» نمی‌دانم به چه اشاره می‌کند. چون در همان مصاحبه به صراحت از دفاع صمیمانه دکتر دنیامالی می‌گوید که آقای دنیامالی ‌فریاد می‌زد که «چرا کسی صدای خانم آباد را نمی‌شنود؟» اینکه نگویند دکتر دنیامالی عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان شوراست، گمراه کردن ذهن خواننده است.»
۱۳۹۵/۰۸/۲۵ ۱۴:۴۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۶ ۱۱:۵۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۳ ۱۴:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۳:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۱۲:۱۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۳:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۴:۴۹
 
 
کلمات کلیدی : شهرداری+املاک+واگذاری املاک+شورای شهر+قالیباف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.