نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360515
پشت‌پرده درگیری یوسفیان ملا و آقایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
روز گذشته نماینده مردم آمل در مجلس با قائم‌ مقام وزیر کشاورزی در صحن علنی مجلس درگیر شد.

به گزارش ایسنا روز گذشته اخباری مبنی بر مشاجره و درگیری لفظی و فیزیکی بین عزت‌الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس و خلیل آقایی، قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس در صحن علنی مجلس شورای اسلامی منتشر شد که برخی رسانه‌ها به نقل از این نماینده مجلس اعلام کردند "علت این مشاجره و درگیری سوال این نماینده از مقام مسئول دولتی مذکور در رابطه با واردات برنج بود و نهایتاً قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی خود پیراهنش را پاره کرد".

درصورتی که خلیل آقایی، قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس اظهار کرد که هیچ صحبتی در زمینه واردات برنج بین وی و نماینده مذکور رد و بدل نشد و این نماینده مجلس به دنبال تامین خواسته غیرقانونی خود بود که با آن مخالفت شد و نهایتاً منجر به عصبانیت، هتاکی و یقه‌گیری از سوی این نماینده مجلس شد.

وی افزود: خواسته این نماینده مجلس که دو روز گذشته آن را با وزیر جهاد کشاورزی نیز درمیان گذاشته بود و مخالفت حجتی را در پی داشت، این بود که بتواند مرکز تحقیقات برنج و مرکز تحقیقات دامداری را در مرز شهرستان‌های آمل و بابل تغییر کاربری دهد و آن را تبدیل به فرودگاه کند. این در حالی است که مقام معظم رهبری در جلسه اخیر خود با نمایندگان دوره دهم مجلس شورای اسلامی تاکید کردند که منافع منطقه‌‌ای و محلی ترجیح داده شود و دقیقا در این زمینه مثال احداث فرودگاه را ذکر کردند که در مواقع غیرضرور نیازی به احداث فرودگاه نیست.

قائم‌مقام وزیرجهاد کشاورزی در امور مجلس با بیان اینکه این نماینده مجلس از شش ماه قبل به دنبال تامین این خواسته غیرقانونی خود بود، اظهار کرد: دلیل درگیری و مشاجره روز گذشته در صحن علنی مجلس نیز همین بود و هیچ ارتباطی به واردات برنج نداشت.
 
کلمات کلیدی : مجلس دهم+معاون پارلمانی وزارت جهاد کشاورزی+پوسفیان ملا+مجلس دهم
 
علي وارنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۰ ۰۱:۱۴:۰۱
فرضا هم اينچنين بوده، خب معاون وزير چرا اين عمل زشت رو انجام داد؟؟؟؟ نهايتا موافقت نميكرد، پس موضوع اين حرفها نبوده (3748454) (alef-13)
 
رافعی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۱ ۱۴:۳۸:۰۱
یعنی واقعا علت درگیری برای رسانه ها معلوم نیست ، یا اینکه آنها میخواهند بازار گرمی کنند . بابا ول کنید این حرفها را . (3750864) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.