توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383098
مقام روس: آمریکا باید از ما متشکر هم باشد، نه اینکه محکوم کند
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۲۸
یک مقام ارشد دومای روسیه از موضع آمریکا نسبت به استفاده روسیه از پایگاه هوایی در ایران گلایه کرده و گفته است آنها باید از روسیه متشکر باشند نه اینکه محکوم کنند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری تاس آلکسی پوشکف رئیس کمیسیون بین الملل دومای دولتی در شبکه تلویزیونی روسیه -۲۴ گفت که آمریکا نباید موضوع استفاده روسیه از پایگاه هوایی همدان ایران جهت وارد آوردن ضربات به تروریستها را محکوم کند بلکه باید از آن استقبال نماید زیرا مبارزه با داعش هدف اصلی دراین منطقه محسوب می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: به نظر من در خصوص عملیات روسیه از پایگاه ایران باید کشورهای دیگر علی الخصوص آمریکا علاقمند باشد. زیرا موضع رسمی و هدف اصلی آمریکا در سوریه مبارزه با داعش می باشد.

وی افزود: به جای اینکه وجهه منفی از روسیه بسازند، باید از این اقدام استقبال کنند ولی آنها به گونه‌ای رفتار می کنند که گویا روسیه قطعنامه سازمان ملل را نقض می‌کند. در حالیکه در واقع هیچ نقضی در اینجا صورت نگرفته است.
۱۳۹۵/۰۹/۰۶ ۱۷:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۲۳:۱۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۲۳:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۵ ۱۲:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۷:۲۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۸:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۵/۳۰ ۰۰:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۳:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : آمریکا+روسیه+پایگاه هوایی ایران+موشک‌های روسی در همدان +همدان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.