توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446098
ثروتی که در انتظار اوباما و میشل است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۶
رئیس جمهوری سابق آمریکا برنامه گسترده ای برای سخنرانی و نوشتن کتاب دارد.

به گزارش تسنیم، باراک و میشل اخیرا دو وکیل معروف به نامهای رابرت بارنت و دنین هاول را برای تنظیم قرارداد کتابی که قرار است بنویسند و یک شرکت برجسته امور روابط عمومی به نام آژانس هری واکر را برای هماهنگ کردن برنامه سخنرانی هایشان استخدام کرده اند. آژانس هری واکر پیش از این امور مربوط به سخنرانی های چهره هایی چون بیل کلینتون، کوفی عنان، هنری کسینجر، دیک چنی و ال گور را تنظیم می کرد.

گفته می شود که باراک اوباما برای هر سخنرانی، 250 هزار دلار دریافت خواهد کرد؛ یعنی بیش از نصف 400 هزار دلاری که حقوق سالیانه اوست. البته همسر او میشل نیز برای هر سخنرانی مبلغی مشابه او خواهد گرفت.

این رقمها مشابه ارقامی است که بیل کلینتون رئیس جمهوری اسبق آمریکا برای هر سخنرانی دریافت می کند. کلینتون فقط در سال 2011، 13 میلیون و 434 هزار دلار بابت 54 سخنرانی دریافت کرد. هیلاری کلینتون نیز برای هر سخنرانی به طور متوسط 235 هزار دلار دریافت می کند. این زوج از سال 2001 تاکنون 153 میلیون دلار از سخنرانی هایشان صاحب شده اند. جورج دبلیو بوش نیز برای هر سخنرانی مبلغی بین 100 هزار تا 175 هزار دلار دریافت می کند.
 
کلمات کلیدی : باراک اوباما+میشل اوباما+کتاب نویسی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.