توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 360499
دروغ،هواپیمای مصری را مجبور به فرود کرد!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲
دفتر اطلاع رسانی خطوط هوایی ازبکستان اعلام کرد که یک هواپیمای مسافربری مصری مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه یکی از شهرهای این کشور شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا،  دفتر اطلاع رسانی خطوط هوایی ازبکستان اعلام کرد که طرف‌های ذیربط هم‌اکنون در حال بازرسی این هواپیما که مجبور به فرود اضطراری در یکی از فرودگاه‌های این کشور شده، هستند تا ببینند آیا بمبی در آن وجود دارد یا خیر.

روزنامه الوسط بحرین نیز به نقل از منابعی در شرکت هواپیمایی مصر اعلام کرد که یک هواپیما که از قاهره به سمت پکن در حال پرواز بود به دلیل احتمال خطر انفجار و تردیدهایی مبنی بر وجود بمب در این هواپیما مجبور به فرود اضطراری در ازبکستان شده است.

منابع اعلام کردند، بعد از بلند شدن هواپیما از زمین و طی سه ساعت پرواز یکی از بخش‌های امنیتی در فرودگاه از طریق تماس تلفنی ناشناسی از وجود بمب در هواپیما مطلع شد و فورا به خلبان اطلاع داده شد و این هواپیما به شماره پرواز ۹۵۵ در نزدیک‌ترین فرودگاه در اوزبکستان به زمین نشست.

اخیرا یک هواپیمای مصری که از فرانسه عازم مصر بود با بیش از ۶۰ مسافر در دریای مدیترانه سقوط کرد.
 
کلمات کلیدی : هواپیمای مصری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.