توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478796
پخش مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» به زودی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۲
معاون سیمای رسانه ملی گفت: تمام مشکلات مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» برطرف شده است و این مجموعه به زودی به نمایش در می‌آید.

مرتضی میرباقری در مصاحبه اختصاصی با صدا و سیما افزود: در یک سال گذشته ۱۲۰ مجموعه تلویزیونی را فعال کرده‌ایم و برای تمام مناسبت‌های سال مجموعه‌های تلویزیونی ویژه داریم.

وی ادامه داد: برای ماه مبارک رمضان هم دو مجموعه تلویزیونی با کیفیت ارائه دادیم البته بیش از این هم داشتیم، اما به دلیل کوتاهی زمان همین دو مجموعه را روانه آنتن کردیم. 

معاون سیمای رسانه ملی گفت: تابستان شرایط خودش را دارد؛ در زندگی شهری گرفتاری‌های زیادی وجود دارد که ملودرام‌های طنز گزینه خوبی برای این ایام است.

میر باقری ادامه داد: در فصل تابستان روزهای پنجشنبه و جمعه دو مجموعه تلویزیونی ویژه را پخش خواهیم کرد.

معاون سیمای رسانه ملی درباره مجموعه‌های تلویزیونی الف ویژه در دست تولید گفت: مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» با مشکلاتی مواجه بود که صد درصد مشکلاتش برطرف و تلاش شده است قدر قوم دلاور بختیاری شناخته شود. این مجموعه تلویزیونی در نخستین فرصت پخش خواهد شد.

وی افزود: ۱۰ مجموعه تلویزیونی الف ویژه دیگر هم روند تولید خود را طی می‌کند و امیدوارم همه این ۱۰ مجموعه را امسال روی آنتن ببریم.

مجموعه‌های تلویزیونی «الف ویژه» به مجموعه‌هایی گفته می‌شود که دکوربندی‌های عظیمی دارد و در شهرک‌های سینمای تولید یا برای آن شهرک سینمایی برپا می‌شود. 

مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» از جمله مجموعه‌های تلویزیونی «الف ویژه» است.
 
کلمات کلیدی : سریال سرزمین کهن + سریال تلویزیونی + حوزه هنری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.