نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419142
محمود صادقی برای انجام تحقیقات امروز به دادسرا رفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۷
محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه(۹۵/۹/۹) در وقت اداری جهت انجام تحقیقات، در دادسرا حضور یافت.

به گزارش تسنیم به نقل از سایت دادستانی تهران، محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه(95/9/9) در وقت اداری جهت انجام تحقیقات، در دادسرا حضور یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران نامبرده پس از حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه و انجام تحقیقات در مورد اتهامات مطروحه توسط بازپرس پرونده و با صدور قرار تامین کفالت و با معرفی کفیل آزاد شد.
 
کلمات کلیدی : محمود صادقی+مجلس+فراکسیون امید+شکایت از نماینده تهران+بازداشت صادقی+دادسرا
 
سعید راد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۰۰:۰۸:۳۱
این یعنی ایستادگی قوه قضاییه در برابر جنجال آفرینی و هیاهو به راه انداختن برای فرار از اجرای قانون، علی مطهری و محمود صادقی، به جای سخنرانی و نامه پراکنی ، باید تسلیم قانون باشند (4040953) (alef-13)
 
صابری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۱۴:۰۹:۳۴
کدوم قانون . بحث رو کم کنی .و غیر پاسخگو بودن قضاست . نماینده ایی که نتونه بپرسه .این حسابها و پولش چیه و کجاست بره بمیره بهتره .مجلس جای پرسش و شنیدن پاسخ است نه نون بیار کباب ببر .یا تعریف وتمجید الکی از ...... (4041697) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۰ ۱۴:۰۹:۴۸
لازم است مجلس در مورد پرونده هایی چون مرتضوی و فاصل لاریجانی و طوسی و حمله کنندگان به مطهری در شیراز از قوه قصاییه پاسخگویی خواسته و جدی تر عمل کند (4041699) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.