نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453847
اروپا تحریم های ضدروسی را تمدید کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳
اتحادیه اروپا تحریم های علیه اتباع روسیه و اوکراین را که از سال 2014 برقرار کرده است تا ماه سپتامبر سال 2017 تمدید کرد.

به گزارش ایرنا ،رسانه های روسی روز دوشنبه اعلام کردند: اتحادیه اروپا تحریم ها در مورد مقام ها و اتباع روسیه و نیز شماری از شهروندان اوکراینی را تا شش ماه دیگر تمدید کرد. 

راشاتودی به نقل از گزارش دفتر مطبوعاتی شورای اتحادیه اروپا نوشت: در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا نام 146 تبعه روسیه و اوکراین و 37 شخصیت حقوقی قرار دارد. 

یوآنس هان کمیسار امور سیاستگذاری همسایه ای اتحادیه اروپا پیشتر اعلام کرده بود که هیچ دلیلی برای لغو تحریم ها در مورد روسیه وجود ندارد.

اتحادیه اروپا از سال 2014 همراه آمریکا مجموعه ای از تحریم های گسترده ای را علیه روسیه در رابطه با اوضاع اوکراین به اجرا گذاشته است و هر شش ماه نیز تمدید می کنند.

 

سال 2014 معترضان در اوکراین برای همگرایی با اتحادیه اروپا حکومت ویکتور یانوکوویچ رئیس جمهوری وقت را که متمایل به روسیه بود در جریان برگزاری تظاهرات و اعتراض های خیابانی مورد حمایت غرب به ویژه آمریکا سرنگون کردند و از همان زمان نیز روابط مسکو با کشورهای غربی تیره و پرتنش شد.
 
کلمات کلیدی : اروپا+تحریم روسیه
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۳ ۲۱:۳۴:۴۰
خیلی عالی (4202403) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.