توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486247
آیت‌الله ‌نوری‌همدانی: حقوق‌های نجومی بی‌پاسخ ماند
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۱
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: به طور جد از همه به ویژه ‌مسئولان می‌خواهیم تمام وقت خود را به خدمت مردم بگذرانند و نیاز‌های مردم را مورد توجه قرار داده و از حاشیه‌سازی خودداری کنند.

به گزارش تسنیم، ‌آیت‌الله حسین نوری‌همدانی در دیدار عده‌ای از طلاب و فضلای قم ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور مردم در روز قدس در شهرهای مختلف در هوای گرم و زبان روزه دارای پیام مهمی است‌ و مهم‌ترین پیام این است که مبارزه با صهیونیست و ایجاد‌کنندگان آن تا محو شدن اسرائیل ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اسلام هیچ‌گاه مرز جغرافیایی معین نکرد بلکه در کلام مولای متقیان امیر مومنان این گونه بیان شد حمایت از مظلوم و دشمنی با ظلم مرز نمی‌شناسد، افزود: امروز می‌بینم این وصیت امام در اغلب کشور‌ها در حال برگزاری است و مردم راهپیمایی روز قدس را با شکوه انجام می‌دهند.

آیت‌الله نوری‌همدانی روز قدس را روز وحدت و انسجام و همبستگی داست‌ و ادامه داد: ‌امروز روز خدمت به مردم است، امام راحل وصیت‌شان بر حفظ وحدت بود و در جای جای صحیفه امام می‌خوانیم که فرمودند رمز پیروزی وحدت کلمه است و زمانی که اختلاف باشد شکست قطعی است و این وحدت باید در عصر غیبت حول محور ولی فقیه باشد و این در حد شعار نیست بلکه اعتقاد دینی ماست.

وی در همین راستا تصریح کرد‌: به طور جد از همه به ویژه ‌مسئولان می‌خواهیم تمام وقت خود را به خدمت مردم بگذرانند.

آیت الله نوری‌همدانی از مسئولان خواست‌ با توجه به نیاز‌های مردم و خودداری از حاشیه‌سازی‌ها، سخنان رهبری را عملی و تولید و اشتغال را پیگیری کنند و با همت بلند خود ایران اسلامی را به هدف عالی که امام و رهبری ترسیم کردند، برسانند.

این مرجع تقلید، تبیین مسائل فرهنگی و پیگیری آن را از ضروریات دانست‌ و خاطرنشان کرد: ‌طلاب و فضلای حوزه و همچنین دانشجویان به طور خود‌جوش پیگیر‌ مسائل سیاسی و فرهنگی و اجتماعی در چارچوب قانون باشند.

آیت‌الله نوری‌همدانی افزود‌: مثلا در مسئله 2030، رهبری فرمودند و مراجع هم تاکید کردند و در نهایت اعلام به ابطال آن شد، اما باید این ابطال در صورتی که اگر قبل دستور بر اجرایی شدن آن بود ابلاغ شود تا از ادامه اجرا جلوگیری شود.

وی تاکید کرد‌: روح مطالبه‌گری موجب پیشرفت جامعه است و باید مسئولان پاسخ دقیق دهند و مثل حقوق‌های نجومی بی‌پاسخ نماند.

این مرجع تقلید با اشاره به حمله تروریستی در کراچی پاکستان، این جنایت خونین را محکوم کرد‌.
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۰۹:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۷ ۱۳:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۳ ۱۱:۳۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۱۴:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۱۸:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۳ ۱۵:۲۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۸ ۱۲:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۲۱:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۳ ۱۱:۳۲
 
 
کلمات کلیدی : آیت الله نوری همدانی+حقوق های نجومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.