نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492646
سردار غیب پرور: حمایت از آمران به معروف وظیفه دستگاه قضایی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر لزوم حمایت دستگاه‌های مختلف خصوصا دستگاه قضایی از آمران به معروف تاکید کرد.

به گزارش تسنیم،‌ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در بیمارستان شهدای هفتم تیر از حجت‌الاسلام خلیل‌ ذوالفقاری از مجروحین حادثه متروی شهرری عیادت کرد.

وی ضمن جویا شدن از روند درمانی مجروح این حادثه، با اشاره به تاکیدات مکرر اسلام مبنی بر مسؤلیت جمعی افراد در امور اجتماعی گفت: وظیفه دستگاه‌های مختلف و خصوصا دستگاه قضایی زمینه سازی و حمایت از آمران به معروف وناهیان از منکر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر این که امنیت اماکن عمومی و امنیت نوامیس آحاد جامعه حق مردم است، اظهار داشت: باید مراقبت کرد که شرایط اجتماعی جامعه به سمتی پیش نرود که عده‌ای معدود به حقوق مردم تعرض کرده و امنیت آنها را به مخاطره بیاندازند.

سردار غیب پرور با بیان اینکه برخورد با معضلات اجتماعی و اخلاقی علاوه بر کار انتظامی نیاز مند کار فرهنگی می‌باشد، گفت: دستگاه‌های فرهنگی کشور با بهره گیری از ظرفیت‌هایی که در اختیار دارند باید نسبت به فرهنگ سازی و آگاه سازی مردم اقدامات لازم را انجام دهند.

وی در پایان با تشکر از عملکرد نیروی انتظامی در این حادثه، تصریح کرد: نباید اجازه داد متجاهران به نوامیس مردم گستاخانه به حقوق مردم تجاوز نکنند.
 
کلمات کلیدی : سردار غیب پرور + سپاه + بسیج
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۵ ۱۸:۵۶:۵۲
آقای ذوالفقاری در مصاحبه گفتند که اصلا با ضارب هیچ حرفی نزده و هیچ امر به معروف و نهی از منکری در کار نبوده!!! (4476805) (alef-11)
 
مخمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۶ ۰۰:۱۲:۴۱
سردار عزیز اجازه دهید علت ماجرا روشن شود بعد.
چون خود مضروب چیز دیگری فرموده اند!!!!!! اصلا مسئله امر به معروف نبوده برادر مسلمان. (4477187) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.