نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498848
تیم حفاظت و امنیت دونالد ترامپ
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۸
 استفاده تیم حفاظت ترامپ از پهپاد برای زیر نظر گرفتن اطراف زمین گلف محل تفریح رئیس جمهور امریکا خبرساز شد.

به گزارش فرادید، تیم حفاظت ترامپ قرار است به صورت آزمایشی جهت تامین امنیت در باشگاه گلف رییس جمهور آمریکا در شهر «بدمنیستر» از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده کند. بنا بر اعلام تیم حفاظت کاخ سفید، این پهپاد به دوربین‌های معمولی و دوربین‌های مادون قرمز مجهز است. خانه‌های شخصی نزدیک زمین گلف هم در محدوده فعالیت این پهپادها خواهند بود.

تیم حفاظت کاخ سفید گفته است، این پهپاد برای نظارت بر امنیت ترامپ مورد آزمایش قرار می‌گیرد. این هواپیمای بدون سرنشین در ارتفاع سیصد تا چهارصد فوتی پرواز خواهد کرد و محیط اطراف منطقه محافظت شده در این باشگاه را تحت نظر قرار می‌دهد.

"دونالد ترامپ" رییس جمهور جدید آمریکا در میان روسای جمهور امریکا بیشترین هزینه را به لحاظ تامین امنیت به این کشور تحمیل می کند؛ پیش بینی می شود در پایان دوران 4 ساله ریاست جمهوری او این هزینه به بیش از 1 میلیارد و 200 میلیون دلار برسد. در هیمن رابطه رویترز در گزارشی مصور تیم حفاظت و امینت دونالد ترامپ را به تصویر کشیده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، بادیگارد، محافظ
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۰۰:۱۵:۰۲
چرا اینقدر پیر پاتال و یوقور اند؟! (4505308) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.