توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388949
بررسی قراردادهای جدید نفت IPC در چهارمین شماره مجله «دنیای سرمایه گذاری»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
چهارمین شماره ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» ویژه منتخبان سرمایه و ثروت منتشر شد.
در این شماره از مجله «دنیای سرمایه‌گذاری» مصاحبه‌هایی با آقایان کاردر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، علیرضا دائمی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو، حجت اله میرزایی معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد توکلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه پوشاک، حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و سید مهدی حسینی رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی، طهماسب مظاهری وزیر سابق اقتصاد و ... انجام و به چاپ رسیده است.
همچنین در شماره اخیر مجله، مصاحبه با آقای هاری کمراینن، سفیر فنلاند در تهران انجام شده که طی آن، وی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بین دو کشور ایران و فنلاند را تشریح کرده است.
در این شماره گزارش‌های تحلیلی و تحقیقی از بانکداری اسلامی، صنعت هتلداری، صنعت غذایی و خوراک دام، سرمایه‌گذاری برای احداث شهربازی و تفریحی، صنعت پوشاک و ... انجام شده است.
تیترهای برتر این شماره شامل «ایران به دنبال قراردادهای بلندمدت نفتی با اروپا؛ تلاش برای تصاحب بازارهای از دست رفته»، «جادوی برجام بر صادرات نفت ایران»، «دولت هنوز طرح اصلاح شده بانکداری اسلامی را ارائه نداده است»، «بانکداری اسلامی یک متن با چند حاشیه»، «نیاز به طرحی نو در بانکداری بدون ربا»، «اسرار موفقیت در تجارت»، «زیرپوست بازار ارز چه خبر است؟»، «راه‌اندازی سوپرمارکت خدمات در نخستین بانک خصوصی»، «قراردادهای جدید مانع از تحریم مجدد می‌شود» و ... است.
همچنین در بخش خواندنی‌های «دنیای سرمایه‌گذاری» مطالبی با عناوین «مسائل جهانی از دیدگاه مدیر سرمایه‌گذاری ۲ تریلیون دلاری»، «نوابغ ایرانی ناشناخته در دنیا»، «ریسک و بازار بورس»، «هشت کلمه ضروری برای سلامت مالی» و «۱۰ زن برجسته در دنیای سرمایه» به چاپ رسیده است.
چهارمین شماره ماهنامه «دنیای سرمایه‌گذاری» ویژه منتخبان صاحب سرمایه و تجارت در ۱۳۰ صفحه با قیمت ۱۰ هزار تومان به چاپ رسید و از امروز در دسترس علاقمندان و بر روی پیشخوان کیوسک‌های مطبوعاتی قرار دارد
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۷:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۵:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۱۷:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۱۲:۲۳
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۱ ۱۸:۵۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۱۳:۱۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۲۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۷ ۱۴:۲۲
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۶ ۱۳:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ ۱۷:۰۷
 
 
کلمات کلیدی : دنیای سرمایه‌گذاری+ مجله دنیای سرمایه‌گذاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.