توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427747
نایب رییس فراکسیون امید: احتیاط این است که کنار روحانی، یکی دو نامزد داشته باشیم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵
نایب ریس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد روحانی با توجه به محدودیت های که با آنها مواجهه بوده است قابل قبول است و تا این لحظه هم کاندیدا اصلاح طلبان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آقای روحانی است.

محمدرضا تابش، درباره برنامه اصلاح طلبان برای انتخابات 96 به خبرنگار خبرآنلاین گفت:ما بارها گفته ایم که عملکرد اقای روحانی با توجه به محدودیت های که با آنها مواجهه بوده است عملکرد قابل قبولی است و تا این لحظه هم کاندیدا اصلاح طلبان برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آقای روحانی است.

وی اظهارداشت:سیب سیاست را ازآن بالا که به پایین پرت کنیم هزار قل میخورد که به پایین برسد و اینکه ما یکی دو نامزد را هم درکنار آقای روحانی داشته باشیم که اگر حادثه ای اتفاق بیفتد ،نامزد های ما بتوانند خودشان را در معرض رای مردم قرار دهند امر احتیاط آمیز و خوبی است.

تابش با بیان اینکه این عمل را کاندیدای پوششی نمیدانیم و آن را عملی احتیاطی می دانیم بیان کرد: بحث رقابت با آقای روحانی در این زمینه مطرح نیست بلکه این یک عمل احتیاطی است که اگر حادثه ای اتفاق افتاد ما دست مان خالی نباشد، مثلا یکدفعه ممکن است خود آقای روحانی انصراف دهد آیا ما نامزد داشته باشیم بهتراست یا نداشته باشیم؟

وی در مورد اختلافات برخی اصلاح طلبان با شورای عالی اصلاح طلبان و انتقاداتی که به این شورا داشتند نیز گفت: انتقاد حق افراد و گروهها است و موجب بالندگی تشکل های سیاسی می شود و همین نقدها و انتقادات باعث شد که تشکیلات اصلاح طلبی با قدرت و بالندگی و پویایی در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری شرکت کند.

نایب ریس فراکسیون امید همچنین در مورد اختلافات برخی تشکل های اصلاح طلبی با شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت:ممکن است برخی احزاب و گروهها ان قلت هایی داشته باشند اما همین ان قلت ها موجب بالندگی و رشد می شوند و حرکت را اصلاح می کنند.

وی تاکید کرد: ما در شورای عالی اصلاح طلبان نمی خواهیم به زور و اجبار کاری را انجام دهیم، این موارد اختلافی نقطه نظرات متفاوتی است که برخی از آنها رفع شده است و یکی دو مورد نیز مانده است که رفع می شود. اگر هم رفع نشود ایرادی ندارد چراکه همه ما با یک روش و شیوه کار می کنیم و عملکردهایمان را یک راستا است.
۱۳۹۶/۰۳/۰۳ ۲۱:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۰:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۸ ۰۶:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۱۲:۴۲
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96+روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.