توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501041
خیز هواوی برای عبور از اپل در میزان فروش گوشی هوشمند
بخش دانش و فناوری الف،21 مرداد96
روند فروش گوشی‌های هواوی به صورتی است که پیش‌بینی می‌شود به زودی اپل را جا بگذارد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۰
 باشگاه خبرنگاران جوان؛ هواوی یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات مخابراتی بود که پس از مدتی وارد عرصه تولید گوشی‌های هوشمند نیز شد و به دلیل مقرون به صرفه بودن محصولاتش بازار گسترده ای را به سمت خود جلب کرد.

هواوی روند رشد در بازار گوشی‌های هوشمند را به سرعت طی کرد تا اینکه در چند سال اخیر پس از سامسونگ و اپل در رتبه سوم میزان فروش در این عرصه قرار گرفت.

به تازگی گزارشی از میزان فروش گوشی های هوشمند هواوی منتشر شده است که پیش بینی می‌کند این شرکت در سه ماهه سوم سال جاری میلادی  تعداد گوشی بیشتری از اپل بفروشد.

با توجه به اینکه اکنون در میانه سه ماهه سوم سال میلادی هستیم، هواوی  با حدود 40 میلیون دستگاه فروش (11.3 درصد از بازار )، به شدت به اپل با فروش  41.3 میلیون دستگاه (12 درصد از بازار ) نزدیگ شده است،  همچنین  استقبال از  سری mate ، P و honor هواوی  مطلوب عنوان شده و در 45 روز آینده این پیش بینی چندان دور از دسترس نیست.

البته باید به این موضوع توجه کنیم که بسیاری از علاقه مندان آیفون منتظر عرضه نسخه جدید این گوشی هستند و به طور قطع هواوی رتبه دوم را در صورت کسب به سرعت از دست خواهد داد اما چشم انداز هواوی برای سال 2021 عبور از اپل و سامسونگ و ایستادن در صدر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند است.

گفتنی است  تقریبا همزمان با آیفون 8، سامسونگ  نوت 8 و هواوی  میت 10 نیز  به بازار عرضه خواهند  شد که رقابت فروش این سه گوشی هوشمند دیدنی خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ هواوی+ اپل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.