نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453432
"اسنپ" یک مشکل امنیتی دارد که در حال رفع است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۲
همشهری آنلاین نوشت: رئیس اتاق اصناف ایران گفت: صدور پروانه تپ‌سی هنوز کامل نشده است اما شرکت اسنپ تقریبا پرونده‌اش کامل شده اما یک مسئله امنیتی دارد که در حال رسیدگی و برطرف کردن آن است.به گزارش تسنیم، علی فاضلی در نشست خبری اتاق اصناف ایران با اشاره به قدیمی بودن تعداد زیادی از بنگاههای اقتصادی در کشور اظهار کرد: در مسئله پلاسکو علاقه‌ای به این ندارم که بگویم چه کسی مقصر بوده است اما اگر به مجتمع‌های تجاری و بنگاههای اقتصادی دیگر دقت شود متوجه می‌شویم که در اماکن دیگری مانند خیابان لاله‌زار بیش از 40 درصد از مجموعه‌ها باید تخریب شود.

وی افزود: باید مشخص شود که کجای قانون اجازه این کار (تخریب و ساماندهی بنگاههای اقتصادی) را به اتاق اصناف داده‌اند تا ما اقدامات لازم برای حل و فصل آنها را داشته باشیم.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: در این راستا کمیسیونی در سراسر کشور تشکیل شده است تا تمام مجتمع‌ها و بنگاه‌های اقتصادی و تجاری را از نظر ایمنی بررسی‌، احصاء و شناسایی کند.

فاضلی تصریح کرد: برای خروج این بنگاهها از شهر قانونی وجود ندارد و بر اساس بند 20 ماده 55 قانون‌، آن دسته از مشاغلی که آلوده‌کننده محیط زیست هستند باید از سطح شهر به حاشیه‌ها بروند.

وی یادآور شد: شهرداریها مکلفند تا تمهیدات و تسهیلات لازم را برای خروج و ساماندهی واحدها و بنگاههای صنفی که از نظر ایمنی مشکل دارند را فراهم کنند.

رئیس اتاق اصناف ایران افزود: امید می‌رود بر اساس تفاهمنامه‌ای که با شهرداری به امضاء رسیده است این مشکلات حل و فصل شود تا بتوانیم در راستای ساماندهی این مجتمع‌ها اقدامات لازم را انجام دهیم.
 
کلمات کلیدی : تاکسی‌های اینترنتی + اسنپ + تپسی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۵:۱۰:۵۳
باز هم سنگ اندازی در راه اسنپ ! (4199527) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۹:۴۲:۴۱
کدام سنگ‌اندازی؟ طرف رسماً بی‌قانون کار می‌کنند و کسی نمی‌گوید بالای چشمش ابرو است. (4200189) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۵:۱۴:۳۷
تو ایران هیچ کاری انجام نمیشه مگر با رانت و حق حساب ! (4199536) (alef-3)
 
تئو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۶:۳۷:۳۹
اگر مردم نامحرم نیستند و قرارداد اسنپ محرمانه نیست اعلام کنند تا ما هم بدانیم که مشکل امنیتی چیست تا هوشیار شویم (4199782) (alef-3)
 
فروغ
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۷:۳۸:۳۵
جاسوسن؟ (4199956) (alef-3)
 
علی
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۷:۴۷:۴۴
آژانسهای اینترنتی کاملا با منافع مردم منطبق است بقیه مسائل انشاءالله سنگ اندازی نباشد. (4199983) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.