توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435333
بروجردی: باید مقابل آمریکا محکم بایستیم تا برجام کامل اجرا شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۹
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید در کارزار اجرای برجام محکم و استوار در مقابل آمریکایی‌ها بایستیم.

علاء‌الدین بروجردی با اشاره به سالروز اجرای برجام و دستاوردهای این توافق بین‌المللی برای ایران، گفت: محور و هدف اساسی و اصلی توان هسته‌ای برداشته شدن تحریم‌ها بود.

وی با بیان اینکه ایران با شش کشور در جریان مذاکرات هسته‌ای به توافق رسیده است؛ تصریح کرد: در حال حاضر بر روی اجرای برجام در عرصه‌های مختلف فعالیت‌های زیادی در دست اقدام است که این مسئله با جدیت و بر اساس منافع ملی پیگیری خواهد شد.

بروجردی در ادامه با اشاره به بدعهدی‌های آمریکایی‌ها در جریان اجرای برجام تاکید کرد: قطعا باید در کارزار اجرای برجام محکم و استوار در مقابل آمریکایِی‌ها بایستیم تا اجرای کامل برجام محقق شود.

این نماینده مجلس در پایان در پاسخ به سوالی درباره آینده توافق هسته‌ای ایران و 5+1 تصریح کرد: معتقدم ایران شش کشور را در راستای توافق هسته‌ای در مقابل خود دارد و عملاً این با این کشورها به غیر از آمریکا مشکلی در اجرای برجام نداریم؛ بنابراین مشکل اساسی را در اجرای برجام، آمریکایی‌ها ایجاد می‌کنند و به دلیل نفوذی که در کشورهای دیگر دارند، در صدد اعمال نفوذ خود هستند که البته باید این سد را بشکنیم.
 
کلمات کلیدی : علاء‌الدین بروجردی + توافق هسته ای + برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.