نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429862
واکنش کامرانی‌فر به اتفاقات جنجالی دیدار سپاهان-نفت
رئیس دپارتمان داوری به اتفاقات داوری دیدار جنجالی سپاهان و نفت تهران واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۰
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر درباره بازی سپاهان - نفت تهران و داوری این دیدار که بر عهده موعود بنیادی‌فر بود، گفت: بازی سپاهان - نفت تهران به دقت مورد ارزیابی دپارتمان داوران قرار گرفت و باید بگویم تمام تصمیمات داور مسابقه مطابق با نص صریح قانون بود و جا دارد به تیم داوری این مسابقه تبریک بگویم که 100 دقیقه تسلیم فشار جو بیرونی نشده و روز پر فروغی را برای جامعه داوری رقم زدند.

وی ادامه داد: پنالتی برای تیم نفت به درستی اعلام شد، زیرا دروازه‌بان سپاهان با خروج خود با بی‌پروایی مرتکب خطا شد، اما چون رقابت بر سر تصاحب توپ بین دروازه‌بان سپاهان و مهاجم نفت اتفاق افتاد، طبق قانون جدید فیفا اخطار برای دروازه‌بان تیم سپاهان کافی بود. همچنین اخطار دوم بازیکن تیم نفت به علت جلوگیری از حمله حریف به درستی داده شد. پنالتی تیم سپاهان نیز به علت پشت پا زدن مدافع تیم نفت به درستی اعلام شد و داور کاملاً به صحنه نزدیک بود.

رئیس دپارتمان داوری خاطرنشان کرد: سرمربی محترم تیم نفت به دلیل اعتراض مکرر و ورود به زمین با تصمیم درست تیم داوری از محوطه فنی اخراج شد و اخراج مدافع تیم سپاهان به علت زدن ضربه سر به صورت مهاجم نفت، کاملاً قانونی بود. مهاجم تیم نفت هم به علت تأخیر در شروع مجدد بازی در این صحنه کارت زرد گرفت که چون کارت زرد دوم بود به درستی اخراج شد.

در این دیدار توحید غلامی و عباس بوعذار دو بازیکن نفت، علی دایی سرمربی نفت و شجاع خلیل‌زاده، مدافع سپاهان از بازی اخراج شدند. این اتفاقات باعث جنجالی شدن بازی در دقایق پایانی شد.
 
 
کلمات کلیدی : جام حذفی+دیدار سپاهان - نفت تهران+حسن کامرانی‌فر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۰ ۲۳:۲۳:۴۷
دایی فقط شلوغ میکنه (4092306) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.