توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379561
جزئیات احضار زنگنه به مجلس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵
عضو کمیسیون انرژی از احضار وزیر نفت به کمیسیون برای پاسخ به سوالات نمایندگان مجلس در خصوص قراردادهای جدید نفتی خبر داد و برلزوم جلوگیری لاریجانی از اجرای این قرارداد تاکید کرد.

هدایت الله خادمی در گفتگو با مهر، با انتقاد از ابلاغ قراردادهای جدید نفتی از سوی معاون اول رئیس جمهور به وزارت نفت گفت: وزیر نفت روز سه شنبه برای پاسخ به سوال بنده در خصوص ابهامات قراردادهای جدید نفتی به کمیسیون انرژی دعوت شده است.

نماینده ایذه با تاکید بر اینکه کمیسیون هنوز در خصوص قراردادهای جدید نفتی قانع نشده است، افزود: جو عمومی کمیسیون انرژی نیز با قراردادهای جدید نفتی موافق نیست و آن را بر ضد منافع ملی و اقتصاد مقاومتی می داند.

عضو کمیسیون انرژی اظهار داشت: رئیس مجلس باید جلوی اجرای این قانون را تا رفع دقیق ابهامات بگیرد.

به گزارش مهر؛ چندی پیش کمیسیون انرژی کمیته ای را مامور بررسی قرار دادهای جدید نفتی و بررسی فیش های حقوقی نجومی در وزارت نفت کرد.

در حالی معاون اول رئیس جمهور روز گذشته از ابلاغ اجرای قراردادهای جدید نفتی خبر داد که تاکنون گزارش کمیسیون انرژی در مورد این قراردادها نهایی نشده است و منتقدین بر این باورند که اصلاحات ضروری هنوز در آن اعمال نشده است.
 
کلمات کلیدی : قراردادهای نفتی،زنگنه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.