توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424362
جزئیات دیدار نمایندگان مجلس با رییس قضا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۳
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ما هفته گذشته دیداری با رییس دستگاه قضا داشتیم که در این دیدار در موضوعاتی مانند پرونده محمود صادقی و حساب های مربوط به قوه قضاییه گفت و گو شد.

محمدجواد جمالی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به جلسه 19نماینده مجلس با آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه اظهار داشت: جمعی از نمایندگان مجلس که با تفکرات متفاوت اصلاح طلبانه، اصولگرایانه و مستقل بودند هفته گذشته دیداری با آیت الله آملی لاریجانی داشتند.

وی افزود: در این دیدار که دو ساعت به طول انجامید پیرامون موضوعات مختلفی با رییس دستگاه قضا گفت و گو کردیم.
جمالی ادامه داد: در این جلسه بر افزایش تعامل میان مجلس و دستگاه قضا تاکید شد و طرفین خواستار برگزاری بیشتر این جلسات تعاملی بوده اند.
وی افزود: رییس دستگاه قضا در مورد مباحثی که در مورد حساب رییس قوه قضاییه مطرح شده بود بیان کرد که هیچ کدام از پول ها به نام شخص رییس قوه قضاییه نیست و تماما به نام رییس قوه قضاییه سند خورده است.
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: آیت الله آملی لاریجانی در این دیدار برگه ها و اسناد مالی مربوط به این موضوع را به تک تک نمایندگان حاضر در جلسه نشان دادند و این برگه ها نشان می داد که هیچ کدام از این پول ها به نام شخص رییس قوه قضاییه نیست و حتی در دوره آیت الله شاهرودی نیز این برگه ها به نام قوه قضاییه بوده است.
جمالی تاکید کرد: در این جلسه در مورد موضوع محمود صادقی نماینده تهران گفت و گو کردیم و آیت الله آملی لاریجانی معتقد بود آقای صادقی بعد از این که آقای اژه ای مصاحبه کرد و توضیحانی در مورد مسایل مالی قوه قضاییه داد این مسایل را مطرح کرده است که ما در این جلسه خواهان این بودیم این مساله فیصله پیدا کند.
 
کلمات کلیدی : آیت الله آملی لاریجانی+رئیس قضا+نمایندگان مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.