نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454161
سند بخشی از جاده‌ چالوس به نام یک رستوران‌دار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱
رئیس اداره راهدای استان البرز با اشاره به استقرار تعداد بسیار زیادی رستوران در مسیر جاده کرج - چالوس و مشکلاتی که این موضوع به همراه دارد، گفت:‌ یکی از رستوران داران جاده چالوس حتی سند قطعه ای از جاده را در اختیار دارد و مدعی مالکیت بر این قطعه از جاده است.

عباس صفری در آستانه آغاز سفرهای نوروزی و ترددهای بسیار بالا در این مسیر، گفت:‌ همواره توقف خودروها در اطراف جاده کرج - چالوس حوادثی را ایجاد کرده است که بخشی عمده ای از این توقف ها مربوط به رستوران های بین راهی است.

به گزارش ایرنا، وی با اشاره به اینکه رستوران ها در این مسیر بی رویه گسترش یافته و بیشتر آنها نیز پارکینگ ندارند، گفت: همین موضوع باعث می شود تا خودروها در مقابل این رستوران ها و در حریم جاده توقف یا پارک کنند که این موضوع افزایش تراکم خودروها و حوادث را به دنبال دارد.

رییس اداره راهداری البرز گفت: یکی از رستوران داران در جاده کرج - چالوس سند مالکیت حریم جاده ای را در اختیار داشته و پس از تعریض جاده اکنون آن قطعه داخل جاده قرار دارد و امروز وی ادعای مالکیت بر این قطعه از جاده را دارد.

صفری همچنین خاطرنشان کرد: وی به طور جدی پیگیر این موضوع است و از ادعای خود درباره مالکیت خود بر این قطعه کوتاه نمی آید در صورتی که از ابتدا نیز این قطعه در حریم جاده قرار داشته است.

رییس اداره راهداری استان البرز با اشاره به ایجاد آمادگی های لازم برای استقبال از مسافران نوروزی در جاده کرج - چالوس، گفت که تمهیدات لازم در این خصوص اندیشیده شده و خط کشی محل های روکش آسفالت شده و شستشوی تابلوها پیش از این آغاز شده است.
 
کلمات کلیدی : سفرهای نوروزی، سند مالکیت، جاده چالوس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۶:۲۳:۰۱
خوب با پرداخت مبلغ عادلانه راضیش کنید. (4203743) (alef-11)
 
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۸:۰۱:۵۱
در اداره‌هایی که جاده کشی، کانال کشی و ... انجام می‌دهند، دفتری به نام مالکیت اراضی وجود دارد که کارش خرید اراضی است که در مسیر جاده یا کانال آب یا ... هستند.
چون همیشه این مشکل وجود دارد که بخشی از جاده یا کانال در زمین‌های مردم قرار دارد و با دادن معوض یا پول یا ماشین یا ... زمین را از صاحبش می‌خرند و به نام آن اداره می‌کنند تا مشکلی اینچنین به وجود نیاید. (4203865) (alef-11)
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۱:۲۶:۳۷
اینکه هر جا دولت چیزی ساخت مالکیت افراد رو نادیده بگیره و با زور بخواد تصاحب انجام بده نه قانونیه نه شرعی ......حق طرف رو بدین بعد رفع تصرف کنید (4204135) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۲:۰۵:۲۸
اقا طرف از زمینش سند داره اونوقت جناب رییس می‌فرمایند که مالک باید از ملکش صرف نظر کند!!!!!!! اصلا کی به اداره راه اجازه داده تا جاده رو از وسط ملک افراد عبور دهد؟؟؟؟؟؟ (4204181) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۲:۵۸:۱۳
چه حقی وسط کوه سند کجا بوده بیشتر زمینهای کشاورزی و روستاها فاقد سند هستند و اون تعدادی هم که سند دارد این اواخر سند دارشدن این بابا سندش از کجا بوده ضمن اینکه اکثر رستورانها در حریم رودخانه یا جاده یا منابع طبیعی بودن. سالها پیش اوا یه الونک زدن کم کم اطراف رو اشغال کردن حالا هم مدعی هستند بتید همشون رو ساماندهی کنند مالیات و پروانه کسب ازشون اخذ بشه (4204258) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.