توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463864
توصیه‎ هیل به رئیس جمهور آمریکا: آمریکا باید ایران را از سوریه خارج کند!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶
پایگاه خبری «هیل» در مطلبی ضمن پشتیبانی از حمله موشکی متجاوزانه آمریکا به خاک سوریه مدعی شد که برای سرنگونی دولت سوریه باید متحد اصلی آن یعنی ایران را از این کشور به عقب راند.

به گزارش میزان، نگارنده این مطب ضمن ادعای اینکه حمله موشکی به پایگاه هوایی سوریه پس از سال‎ها عقب‌نشینی بار دیگر اعتبار را به آمریکا بازگرداند درباره نحوه عقب‌راندن ایران از سوریه می‌نویسد : اعمال تحریم‎های بیشتر علیه شرکت‎های هواپیمایی ایران بهترین نقطه شروع است.

وی با اشاره به اینکه حتی پس از توافق هسته‌‌ای، آمریکا می‌تواند با اعمال تحریم‎های غیرهسته‌ای از قدرت‌نمایی ایران در منطقه جلوگیری کند می‎نویسد: آمریکا تاکنون در عمل از این امکان خود به خوبی استفاده نکرده‌ است و تحت لوای توافق هسته‌ای تحریم‎ها علیه شرکت‎های هواپیمایی ایران درست در زمانی رخ داد که نیروی هوایی ایران به عنصر حیاتی در پشتیبانی ایران از دولت سوریه وتسلیح حزب‌ الله لبنان تبدیل شده‌یود.

این پایگاه وابسته به کنگره آمریکا در ادامه با بیان اینکه برجام فروش هواپیما به ایران را قانونی می‌کند مدعی می‌شود:  تا زمانی که نیروی هوایی ایران به پشتیبانی خود از دولت و  ارتش سوریه ادامه می‌دهد رئیس‌جمهور آمریکا باید از فروش هرگونه هواپیمای جدیدی به ایران جلوگیری کند.

پایگاه «هیل» همچنین با اشاره به اینکه تحریم‎های جدید آمریکا علیه نیروی هوایی ایران باید شامل فرودگاه‌ها و مراکز تأمین سوخت هواپیما‌های نیز باشد می‌افزاید: فرودگاه‌های آبادان و فرودگاه بین‌المللی هواپیمایی از مهمترین مراکز تدارکات برای پرواز به سوریه هستند که آمریکا باید این دو فرودگاه را تحریم کند.
 
 
کلمات کلیدی : سوریه + حمص + حمله آمریکا به سوریه + ترامپ + حمله شیمایی + پايگاه هوایی الشعيرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.