نظر منتشر شده
۵۰۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 192360
آقاي شريعتمداري بيدار شويد (2)
حجت الاسلام محمدحسن حایری شیرازی،17تیر92
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۲۸
نقد روش
مطلبی که هفته پیش خطاب به شما نوشتم{اینجا} اظهار نظرهایی را به دنبال داشت که بررسی روش جنابعالی در ایراد اتهام به مخالفان سیاسی را لازم ساخت تا نسبت روش شما با ارزشها و احکام اسلامی آشکار شود شاید برای شما و دیگران مفید باشد. شکافتن ابعاد روش تان محتاج جستجوی همه مقالات تان نیست زیرا نوع برخورد در نوشته های جنابتان معمولا یکسان است. یک نمونه در سطور بعد بررسی می شود.

در سرمقاله ي مورخه ۱۵ دي ماه ۸۹ در پي ملاقات فراكسيون اقليت مجلس با آقاي خاتمي نوشته ايد:
« خيانت خاتمي و ايفاي نقش ستون پنجم براي آمريكا، اسرائيل و انگليس فقط يك احتمال در برداشت تصوري يا تصوري در اندازه حدس و گمان نيست، بلكه اسناد فراوان و غير قابل انكاري از وطن فروشي و خيانت وي حكايت مي كند» سپس با اشاره به وجود اسناد فراوان بر امر فوق به يك سند غير قابل انكار به زعم خودتان اشاره كرده و آورده ايد: «يكي از اين اسناد كه خاتمي با دستپاچگي و به گونه اي ناشيانه آن را تكذيب كرده است – و اين خود نشان آگاهي وي از خيانتي است كه كه مرتكب شده – ماجراي دو بار ملاقات پنهاني وي با جورج سورس صهيونيست معروف و مشهور به پدر كودتاهاي مخملي است. خاتمي در اين ملاقات ها دستورالعمل و فرمول به زعم خود استحاله ي داخلي و انجام كودتاي مخملي با كليد واژه و اسم رمز تقلب در انتخابات را دريافت مي كند»

شما در نوشتار فوق از دو واقعه خبر داده اید:
۱) آقای خاتمی با سورس دو بار پنهانی ملاقات داشته است،
۲) در این ملاقات سورس روش کودتای مخملی را تا جزئیاتی مثل رمز عملیات را به او آموخته است.
بعد بر فرض صحت این دو خبر سه قضاوت کرده اید:
۱) خاتمی ستون پنجم آمریکا و اسراییل و انگلیس در ایران است
۲) خائن است
۳) وطن فروش است.

اولاً دو خبر مذکور را آقای خاتمی تکذیب کرده است و شما هیچ مدرکی برای این ادعای خود ارائه نکردید. از سه حال خارج نیست: اول، دو خبر دروغ باشد و برای ملکوک کردن مخالف سیاسی جعل شده باشد. در این صورت تکلیف شما و نسبت کارتان و شخصیتتان با ارزش ها و احکام اسلام روشن است و نیازی به شرح نیست. دوم، خبر موثق نداشته اید بلکه بر روش متعصبانه که خبر منفی را در باره مخالفانشان راحت می پذیرند عمل کرده اید. حسب اصول اسلامي، انسان حق ندارد به ظنّ و گمان در امور مهم مانند آبروی مسلمان ترتیب اثر دهد. تبعيت از ظنّ به صراحت در آيات متعدد الهي موجب گمراهي دانسته شده است. خداوند مي فرمايد «إن الظن، لايغني من الحق شيئا» (ظنّ به هيچ وجه شما را بي نياز از دنبال نمودن و پيدا كردن حق و حقيقت نمي كند).

در علم اصول فقه باب مفصلي وجود دارد مبني بر باب عدم حجيّت ظنّ. آيا مي شود از این ظنیّات آن نسبت های زشت را نتیجه گرفت که در قاموس قرآن و ایران بدتر از آن نمیتوان به یک سیاستمدار مسلمان نسبت داد؟

سوم، حالت سوم این است که شما اخبار ملاقاتی را که خودتان میگویید پنهانی انجام شده، از سرویس اطلاعاتی گرفته باشید. چون ما به روش مذموم گفته شده این حدس را جواز جاسوس خواندن برادر دینی خود آقای شریعتمداری نمیدانیم، به ناچار باید فرض کنیم منابع امنیتی کشور این اخبار را در اختیار شما گذاشته اند. در این فرض آنها به عنوان ضابط دادگستری بیداد کرده اند و مجرم اند و شما شریک جرم آنان که اطلاعاتی را که امین در نگهداشت آن بوده اند خیانت در امانت کرده و برای مقاصد سیاسی خرج کرده اند. ما فکر می کنیم علی القاعده چنین نیست. چون شما برای دو خبر مذکور راهی برای اثبات ارائه نکرده اید از نظر اسلامی محکوم هستید صرف نظر از آن که آقای خاتمی ملاقات با سورس کرده باشد یا نه، جنابعالی مفتری شناخته می شوید. قصد من مطلقا نه تنزیه آقای خاتمی است نه متهم کردن ایشان. مهم این است که روش شما با تمامی آموزه های اسلام ناسازگار است و تبعات خطرناکی برای وحدت ملی و اخلاق و انصاف در جامعه دارد.

رفتار شما چه نسبتي با آموزه هاي اسلامي و سيره ي پيامبر مكرم اسلام(ص) در حكومت داري دارد؟
پيامبر گرامي اسلام در قضيه «ليلة العقبة» كه برخي از اصحاب قصد ترور پيامبر را داشتند، پس از آنكه توسط جبرئيل از اين امر با خبر شدند، اسامی آن افراد را مسئله ي سرّي قلمداد نمودند.

حذيفه كه در اين ماجرا پيامبر را همراهي مینمود، تا آخر عمر به نام صاحب سرّ پيامبر در بين اصحاب شناخته مي شد. ايشان با مخفي نمودن و تغافل، سعي در جذب كساني كه علم به توطئه ي آنها داشتند، نمودند و شما كه خود را منتسب به اصول ارائه شده در اسلام مي دانيد، با مبنا قرار دادن يك ملاقات که قدرت اثبات وقوع آن را ندارید، سعي مي نمایيد محتواي ملاقات را با استناد به مسائل ثابت نشده، كشف و كسي را كه مردم در طول ۸ سال با شخصيت و منش او آگاه شده اند با نسبت های کثیف از گردونه ي نظام حذف نمایيد. من به آقای خاتمی هیچگاه رای نداده ام و پشیمان هم نیستم ولی پیرو قرانی هستم که میفرماید: و لا یجرمنکم شنئان قوم علی ان لاتعدلوا اعدلوا هو اقرب للتقوی، دشمنی با گروهی شما را به بی دادگری و ستم نکشاند دادگری کنید که به تقوا نزدیکتر است.

برادرانه به یادتان می آورم که در دهه ي اول انقلاب، سيد مهدي هاشمي معدوم، دقيقاً به همين روش سعي در تخريب و حذف جناح موسوم به راست مي نمود. او شخصيتي تحليل گر و به زعم خود انقلابي دو آتشه بود و جاي مهر بر پيشاني داشت، اما عدم مراعات اصول اسلامي در روش، كارش را از ترور شخصيت مخالفينش به ترور شخص آيت الله شمس آبادي و برخي ديگر از مومنان كشاند. آن هم براي رشد و پيروزي و تعالي انقلاب!!

نتيجه جريان سازي شما در چهار سال اخير، به اقليت كشاندن اصول گرايان بود. عده اي را با نام اصحاب فتنه، ديگراني را با نام ساكتان فتنه حذف نمودید. عدالت يك كمال است و روزنامه ي كيهان كه متعلق به بيت المال است، بايد عادلانه اداره شود. اهانت، تهمت و افترا، هتك حرمت و بي آبرو كردن و تحقير مومنين، از گناهان كبيره است. عمل شما عادلانه نيست.

هم سكوت در قبال فتنه بد است و هم كاسبي از فتنه و قدرت طلبي و حذف رقيب به واسطه اي آن.

عمل شما، یعنی پاشيدن بذر كينه بين لايه هاي جامعه و تلاش براي حذف يك طيف از قدرت سياسي با روشی غیر اسلامی، فتنه است. اگرچه چون به سوء نيت شما اطمينان ندارم، شما را فتنه گر نمي نامم. همين امر نسبت به برخی از كساني كه در سال ۸۸ عملشان به آشوب دامن زد نيز صادق است. یعنی عملشان به فتنه کمک کرد ولی چون بد نیت نبوده اند نمیتوان فتنه گرشان خواند. و اين كنه حرف آن دسته از زجر ديدگان انقلاب است که مخالف روش شمایند كه برخي از خاطيان سال ۸۸ را قاصر یا مقصر مي دانند ولی فتنه گر نمیشمارند.

معارف اسلامي بر جدا كردن عمل مومنين از خودشان و زير سوال بردن عمل حتي الامكان و نه شخص ايشان دلالت دارد چرا كه تا سوء نيت احراز نشود نمي توان شخص را فاسد دانست. این نکته را هم در پایان اضافه کنم که مشی رهبری در همه این موارد کاملا عکس روش شما بوده است که اگر لازم شد به آن نیز می پردازم انشاءالله.
 
کلمات کلیدی : حسین شریعتمداری+ کیهان
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۳:۵۸
با عرض سلام بر شما اقای شریعت مداری


در این مدت 8سال بارها بر این جمله تاکید نمودید که حجت الاسلام سید محمد خاتمی که خود نظریه گفتگوی تمدن ها را بیان نمود جاسوس اسراییل است چطور امکاان دارد کسی که کشورش با نظریه گفتگوی تمدن ها به دنیا معرفی نموده است جاسوس بیگانه واز همه بدتر اسراییل باشد با این حال
شخصیت های بزرگ نظام جمهوری اسلامی که سالها به این مملکت بزرگ چندین هزار ساله خدمت کردند وبه عنوان پدر یا عموی خوانده سیاسی خانواده بزرگ ایرانیان سرافراز هستند چطور می توانند به این مملکت خیانت کنند البته قابل ذکر است شاید اشکالاتی بر انان باشد اما با روحیه همدلی ووحدت کلمه می توانید جذب کننده خودشان وطرفداران انها باشید نه دفع کننده که این منش ورفتار در دین مبین اسلام بسیار سفارش شده است .موفق وپیروزی برای همه ایرانیان نه برای تنها موافقان م (1497525) (alef-1)
 
ابوالحسن-ع
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۰:۴۷
داداش ایشان خودش را به خواب زده است بیدار شدن ایشان کار حضرت عباس است. (1497603) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۰:۳۳
شریعتمداری هر چی باشه اونقدر مرد هست که دوره قبل انقلاب, خاتمی, احمدی نژاد و روحانی آزاده بوده و نان به نرخ روز نخورده و حرف حقی که به نظرش می رسیده گفته.
این آقا خودش میگه نباید مومنین رو مسخره و تحقیر کرد در حالی که در مقاله قبلیش بی ادبانه سعی در تحقیر حاج حسین داشت(جمع آوری پول برا ی سفر شریعتمداری به کشورهای مختلف دنیا)
گندی که خاتمی و رفقاش زدن انقدر تابلو و واضح است که نیازی به دلیل و مدرک نداره. خاتمی رسما جلوی قانون اساسی و جمهوریت نظام ایستاد و خواستار ابطال انتخابات شد.
چه کسی بدبخت تر از کسیه که آخرت خودش رو به دنیای دیگری می فروشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو حرفهامون خدا رو در نظر بگیریم نه غیر اونو (1498243) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۷:۴۷
اشتباهی مثبت دادم.
کسانی که می خواهند به این دوستمان رای منفی بدهند به این کامنت رای مثبت بدهند.
با تشکر از الف (1498363) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۰۸:۱۴
روش شریعتمداری اینه که به مرگ بگیره که به تب راضی بشوند، که ظاهرا موفق هم بوده است. اون میگه جاسوس بوده، طرفدارانش میگویند جاسوس نیست، اما از لحاظ سیاسی، اجتماعی و قانونی در حمایت از شورشهای سال 1388 اشتباه بزرگی مرتکب شده است. همین اقرار دوم برای شریعتمداری کافی است. (1498723) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۳۴:۰۷
احسنت به تیز بینی شما (1504608) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۰:۵۷:۴۴
... پیداست که این روزنامه دست بر نکته‌ای استراتژیک گذاشته که این همه جیغ از سوی سلسله جنبان افراط و تندروی بلند شده است.
قسمتی از سر مقاله جدید شریعتمداری (1505553) (alef-13)
 
FARHAD
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۰۴:۱۷
حركتت عالي بود. مثبت دادم (1499175) (alef-13)
 
علی از هشترود
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۴۶:۳۰
علی آقای گل تو هم مثل آقای شریعت مداری بیدار شو!(3) (1500020) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۲:۵۶:۱۱
هرکسی مخالف شما باشد حتما خواب است و باید بیدار شود؟؟
آقای شریعتمداری تا کنون چندین بار سند اعدای خود را اعلام کرده اند و به صحبت های خود سوروس ارجاع داده اند.
ظاهرا این نویسنده این مقاله است که باید از خواب بیدار شود.
ضمن اینکه غرب گرایی (ویا بهتر بگوییم غرب پرستی) این آقایان نیازی به سند ندارد. اگر قدری با مفاهیم اندیشه سیاسی و اجتماعی آشنایی داشته باشید و به خود کتابهای این افراد مراجعه کنید این مطلب را می فهمید و نیازی به سند محرمانه نیست! (1500329) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۲۲:۵۰
این آقا خودش میگه نباید مومنین رو مسخره و تحقیر کرد در حالی که در مقاله قبلیش بی ادبانه سعی در تحقیر حاج حسین داشت(جمع آوری پول برا ی سفر شریعتمداری به کشورهای مختلف دنیا) (1500919) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۶:۱۴:۲۹
اشتباه شد
هر کی با علی موافقه و منظورش منفیه اینجارو مثبت کنه (1503373) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۹:۴۳
همین یه جمله آخرت برای پاسخ دادن بهت کافیه ، بدبخت کسی که آخرت خودشو برای دنیای دیگری میفروشه !!

تا می تونید به اولاد پیغمبر تهمت بزنید و از سلفی های ایران حمایت کنید ، روز جزا همدیگه رو ملاقات می کنیم انشاالله ...

تا اون موقع خواهشا با دین مردم کاسبی نکرد ، مرد باش و حرفی که میزنی رو با استدلال خودت بگو نه با کلام معصوم !!

مصداق شناسی روایات اسلامی کار من و توئه نوعی نیست ، کار حاج حسین شما هم نیست .

منم بلدم روایت بیارم که اولین کسایی که جلوی امام زمان وا میستند از تندروی و تعصبشون موقع ظهور گروهی از علما تند رو هستند ، این علما تند رو علما شما هستند و در نتیجه شما مهمور الدمید !! خیلی سادست استفاده از مقدسات. (1498364) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۴:۳۸
اگه حسین شریعتمداری حق است و مسلمان واقعی است!!! پس من افتخار میکنم که یک مسلمان معمولی و معتدل هستم، همین امثال آقای شریعتمداری هستند که باعث می شوند من و میلیون ها جوان دیگر از دین دور شویم! (1498499) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۱:۳۶
این حرفا رو به امام علی (ع) میزدند (1505973) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۳۸:۲۹
استفاده از مقدسات در صورتی که مخاطب عوام و نفهم باشد شاید سادست و اگر ساده نبود هم حاج کذا و سید کذا انقدر دین مردم رو به بازی نمی گرفتند (1498599) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۵۸:۲۳
نمی دونستیم تهمت زدن به مومنین مردی است (1498374) (alef-13)
 
سینا از شیراز
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۶:۳۶
مدافع محترم شریعتمداری لطفا جواب بدید:
1) اصل ملاقات با یه نفر بد نیست مثلا جلیلی با نمایندگان آمریکا و انگلیس و آلمان و فرانسه و روسیه و... ملاقات داشته. به نظرتون چه جور آدمیه؟
2) الان ما تو قرن بیست ویک هستیم و برادر حسین میدونه یه چیزایی هست به اسم اینترنت و فیس بوک و ایمیل و... بنابراین برای اینکه شما از نظر کسی بخواهید مطلع بشید نیازی به ملاقات حضوری نیست. پس هدف شون از اینکه اصرار دارن ملاقات حضوری بوده چیه؟ البته جوابتون (مباهته) است که توضیحش اینجا هست:
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86_%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C (1498421) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۴۰:۵۹
این داستان مباهته توسط کسی نقل شده که در ماجرا ذی نفع بوده پس به درد استدلال شما نمی خوره (1499678) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۱۴:۵۵
دل انگیز
ظاهرا شما با روابط بین الملل زیاد اشنا نیستی.برادر من یعنی چه اقای جلیلی با فلانی ملاقات کرده پس.....
یعنی میفرمایید خاتمی بره با سورس چت کنه؟
از براهین شما مشعوف شدیم (1505827) (alef-13)
 
ارمیا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۴۲:۴۹
چرا خاتمی از شریعتمداری شکایت نمیکنه؟... (1498464) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۲:۱۸
چون میدونه که آقای شریعتمداری عین واقعیت را گفته اند .انسان باید یک مقدار واقع نگر باشد وبر اساس تعصبات حزبی وجناحی قضاوت نکند وقتی آقای شریعتمدار ملاقاتها را با ذکر تاریخ.محل وساعت بیان مینمایند ایشان (اقای خ)حتی یکبار نتوانسته حتی تکذیب بکنند تا برسد به شکایت. (1498535) (alef-13)
 
منتقد الف
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۰:۲۲:۱۵
تو گفتي و ما هم باورمان شد!!!! (1500164) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۰:۳۷:۵۶
من اعلام می کنم آقای شریعتمداری 4 آذر 1390 ساعت 5 و 33 دقیقه و 6 ثانیه با بن لادن ملاقات داشته (1500175) (alef-13)
 
قائم
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۱:۱۳:۲۱
اولا این ملاقات تکذیب میشود ثانیا اسم وآدرست رابده میخواهم ازت شکایت کنم .حالا خاتمی یا دوست عزیزش حائری هم اگه راست میگن ازشریعتمداری شکایت کنن (1503882) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۰۲:۴۷:۱۶
روز قبلش بود، اشتباه گفتی (1505209) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۰:۲۴:۱۵
پس بى زحمت اقاى شريعت مدارى لطف كنه و شكايت كنه از اقاى خاتمى!!! (1504101) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۴۰:۳۳
گرچه لازم نبود تکذیب کنند ولی کردند شما خبر ندارید میدونید چرا ؟ چون رسانه های ما فقط اخبار اینوری ها رو با اب و تاب واهنگ سریال امام علی پخش میکنن و اخبار معترضین و منتقدین رو وارونه وارونه وارونه...............به نام اسلام (1504617) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۳:۲۴:۳۵
به همان دلیل که سعید حجاریان از ضاربش شکایت نکرد. (1498648) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۴۶:۱۲
چون عظمت خاتمی با وجود شریعتمداری ها برای ملت نمایان تر خواهد شد.
حرف لقمان را به فرزند که فراموش نکرده اید که فرمود ادب از که آموختید گفت از بی ادبان و........ (1498754) (alef-13)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۱۳:۱۱
همين عدم توجه آقاي شريعتمداري رو عصباني تر ميكنه (1499827) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۳۴:۵۸
بنده خدا 8 سال هر جا صحبتی از خاتمی بود سانسور می شد. حالا می خواستی سید بره شورای حل اختلاف یه شکایت نامه تنظیم کنه؟!!! اون اول که احمدی نژاد حقوق خاتمی رو هم قطع کرد. (1498837) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۵۸:۰۶
خاتمي در زماني كه رييس جمهور هم بود از خطاي دهنمكي گذشت كرد. مرام خاتمي اين نيست. قوه قضاييه بايد راسا اقدام كند. (1498881) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۷:۱۹
افکار عمومی بهترین قاضی است. (1498925) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۵:۵۶
چون با این کار شریعتمداری بزرگ می شود
اصولا خاتمی به شریعتمداری فکر نمی کنه. (1499012) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۹:۰۸
برای اینکه خاتمی شریعتمداری نیست. اصولا سخنان سخیف شریعتمداری ارزش جواب دادن هم ندارد چه رسد به شکایت. بهترین راه در مقابل شریعتمداری سکوت است. (1499164) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۲۸:۲۷
شعار زنده باد مخالف من سید محمد، که به مخالف به عنوان عامل پویایی و حرکت نظر می شود نه عامل توقف و نابودی (1499232) (alef-13)
 
alli
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۹:۰۷
معلومه چرا شکایت نمیکنه، شما اگه یه بچه که در حدتون نیست بهت بد و بیراه بگه ازش شکایت می کنی.
راستش من از این مطلب دومی جناب آقای حائری شیرازی خوشم نیومد چون فکر می کنم زیادی آقای شریعتمداری رو جدی گرفته. من خودم فقط هر از گاهی برای تفنن سری به کیهان می زنم و کلی می خندم.
بنده خدا شریعتمداری هم گناه داره بالاخره ایشون هم یه جوری باید ارتزاق کنه. (هر چند بدترین روش را برای ارتزاق انتخاب کرده)
آقای شیرازی خواهشا شما دکونشونو کاملا تخته نکنید. نون بری هم گناه کوچکی نیست. (1499259) (alef-13)
 
mohammad
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۵۴:۳۱
چون شکایت خاتمی به جایی هست که خودشون تفکر تندروی شریعتمداری را دارن (1499296) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۰۴:۵۷
(لطفا تا آخر نظر رو بخونید بعدا بدو بیراه بگید)
داداش شما ناراحت نباش...
به زودی ماه از پشت ابر بیرون میاد...
چون قویا اعتقاد دارم که شریعتمداری حرفی رو بدون سند نمیزنه مطمئنم که اگر صلاح باشه شریعتداری از خودش دفاع خواهد کرد...
راستی چرا خاتمی مانند شیرین عبادی و دیگران از شریعتمداری شکایت نمیکنه...
شاید مشایی هم موقعی که گفت اگر شریعتمداری تبرئه بشه من مسلمون نیستم اصلا فکر نمیکرد اینجوری همه چی رو بشه...
البته من نمیخوام شریعتمداری رو تطهیر کنم اما به عنوان یه کیهان خون حرفه ای!(همونقدر که معلومه نویسنده ی این مطلب ابدا کیهان خوان نیست) طی این چندین و چند سال به این نتیجه رسیدم که شریعتمداری حرف بدون سند و مدرک نمیزنه... (1499318) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۲:۰۷:۳۳
یادمه زمان آقای خاتمی شریعتمداری از اختصاص بودجه دولتی برای ایجاد یک شبکه تلویزیونی در خارج از کشور توسط بهروز افخمی پرده برداشت...
یلافاصله نهاد ریاست جمهوری این خبر رو تکذیب کرد و ...
فردای اون روز شریعتمداری اسناد خودش رو رو کرد و ریاست جمهوری سکوت کرد....
بعد از مدتی هم خبر رسید که این پروژه لغو شده و حالا سوال اصلی شریعتمداری این بود که اگر کار درستی بود چرا لغو شد و اگر کار اشتباهی بود چرا از اول داشت انجام میشد!...
از این دست موارد توی کیهان زیاد اتفاق میفته... (1501265) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۴:۳۵:۰۳
برای دور زدن تحریم الف کسانی که با نظر مجید مخالف هستند به این کامنت مثبت بدن (1503245) (alef-13)
 
عرفان
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۹:۲۷:۲۹
اگر سند معتبر داره چرا خاتمي محاكمه نميشه؟ (1504062) (alef-13)
 
ج ارمیا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۵۸:۵۹
جناب آقای خاتمی خیلی بزرگتر و با شخصیت تر از این حرفاست که از ایشون شکایت کنه
نمونش رو تو انتخابات 92 دیدیم که حرف آقای خاتمی چقد خریدار داره . (1499445) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۳۴:۱۴
یک روش خار کردن و چزوندن دشمنان خاموشی و بی اعتنایی هست
فردا مردمی که خاتمی رو می شناسن نمی گن این کیه که خاتمی ازش شکایت کرده؟ (1499517) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۳۴:۰۷
دوستان به این نکته توجه کنید که عمل زشت شریعتمداری نباید باعث بشه که ما اشتباه بزرگ آقای خاتمی در سال 88 رو بپوشونیم بلکه هردو طرف خطا کار هستند و نمیشه به هیچ کدام مدال افتخار داد. (1499666) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۰:۴۱:۰۸
دوست عزیز از من و شما و آقای خاتمی که میگن درود بر مخالف من بعیده این حرفا.... یا به عبارت دیگه جواب نا اهلان خاموشیست. کاری که آقای خاتمی و هاشمی و ناطق نوری و سید حسن آقا خمینی و... کردن؛ مگه غیر از اینه که تو این هشت سال همه جور تهمت از گروههای افراطی شنیدند فقط صبر وحوصله کردن... (اندکی صبر سحر نزدیک است) (1500178) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۲۹:۰۲
این سؤال خوبیه
اگه یه بار خاتمی با شکایت از شریعتمداری ثابت کنه که اینها همه کذب محضه ، بنده از اینکه کیهان رو مطالعه می کنم به درگاه خداوند متعال توبه می کنم اما این اتهام بزرگ با یه تکذیب برطرف نمی شه دوست عزیز
پس همچنان حق با شریعتمدار است. (1500936) (alef-6)
 
م م
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۴:۰۹:۵۳
جالبه. ظاهرا شما متن رو نخوندی.
مگه آقای شریعتمداری سند رو کرد که میگی حق با اونه؟
ایشون بدون سند یه ادعا کرده. آقای خاتمی هم تکذیب. شما چطور میتونی بفهمی که کی راس میگه؟ طبق کدوم اصل شرعی؟ یا حقوقی؟ (1501626) (alef-10)
 
حسینی از اردبیل
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۳:۵۱:۵۴
چون شان خاتمی پایین میاد (1503183) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۹:۲۲:۴۸
شريعت مداري ارزششو نداره (1504058) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۳۵:۳۴
حیف شکایت (1504614) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۵۶:۰۹
برای اینکه انقدر این تهمت تابلو که نیازی ب تکذیب هم نداره چه برسه ب شکایت. در ضمن دلیل اصلی نفرت شریعتمداری از خاتمی اینکه هیچوقت اونو طرف حساب خودش ندونسته. (1504632) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۳:۳۵
حیف که منفی نداره (1498497) (alef-13)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۵۴:۵۲
وجود آقای شریعتمداری نعمتیه برای اصلاح طلبان انصافا یکی از عوامل اتحاد جبهه رقیب اصولگرایان همین شخص آقای شریعتمداریه و کیهان برای صاحبان انصاف مدرسه ادب آموزی از بی ادبان شده (1498567) (alef-13)
 
بیرانوند
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۳:۴۶:۱۰
چه میشه کرد در مقابل افرادی که هنوز به اون بلوغ فکری و سیاسی نریسیده اند و به خود اجازه اظهار نظر می دهند. برادر عزیر جنابعالی بار دیگر نوشته خود را مطالعه کنید ببینم ادبیات خود را در شان یک شخص متمدن میدانید یا خیر؟در صورتی که وجدان شما رای به تایید ادبیاتتان گرفت بر شما هرجی نیست اما اگر در اعماق وجودتان از گفته خود درمورد خاتمی و ...پشیمان شدید می توانید از خدا و محضر ملت همینجا طلب بخشش کنید.. خدا بخشایشگر است و تجربه نشان داده خلق خدا هم همین خصلت خدایی را در خود دارند. بر فرض آقای خاتمی و دوستان شان جاسوس و عامل فتنه. آیا جنابعالی مدارک خیالی آقای شریعتمداری را دیده اید که اینگونه بی پروا در راه تخریب رییس جمهور 8 ساله مردم ایران گام بر میدارید؟اگر دیدی نشان دهید تا ما هم ایمان به خیانت ایشان بیاوریم و از خدا و خلقش طلب آمرزش کنیم. اگر نداری و ندیده اید کار شما خیانت به انسانیت و فتنه گری مطلق است. آبروی مومنی را ریختن در نهایت انسان را بی آبرو میکند. حتی اگر آن شخص گناهکار باشد . چرا هیچگاه این ادله ارایه نمی شوند تا در یک دادگاه به اتهامات ایشان رسیدگی شود؟آیا جنابعالی و جناب شریعتمداری از سران ارشد نظام صالح تر برای اخذ تصمیم مقتضی هستید؟این رفتار غیر مستقیم به زیر سوال بردن حکم رهبری و رفتار ایشان در برابر رییس جمهور اصلاحات است. شما وهم فکران تان سخاوتمندانه از شریعت مدار بودن خویش لغب ها ساخته اید بزرگ ترین جفا در حق شریعت را در این سال ها روا داشته اید و با اعتماد به نفس کاذب ملت را به راه راست خود و راه کج تان از دید منصفان جامعه دعوت می کنید. یک بار سخنرانی های رهبر گرامی را در باب وحدت و بصیرت با دقت بیشتر مطالعه نمایید تا شاید گشایشی حاصل شود و اندکی از مسیر تندروی به راه راست متمایل شوید. نه داغ مهر بر پیشانی راه بهشت را هموار می کند و نه تهمت و افترا به بندگان خدا. تا نفس برقرار است توبه کنیم و از جزای حق الناس بترسیم و تا دیر نشده حلالیت بطلبیم. تضمینی نیست که این نفس آخرین نفس ما نباشد.تقوا و تعادل کلید تمام بداخلاقی ها و معضلات جامعه امروز ماست. به امید هدایت تمام گمراهان و اعتدال تند رویان در عرصه سیاست ایران (1498652) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۴۷:۲۶
به نظر بنده شما از همه بدبخت تری چون هم دنیا و هم آخرت خودتو به خاطر دفاع از کسی که برای همه حتی همفکرانش به تندروی و اتهام زنی بی اساس معروفه فروختی، خداوکیلی اگه همونطوری که خودت گفتی اگه بخوای خدا رو در نظر بگیری رفتار و کردار شریعتمداری قابل دفاع نیست. (1498707) (alef-13)
 
کامران
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۵۴:۳۶
دوستی که اسمت رو نمیدونم ،ایکاش اول خودت رو معرفی میکردی بعد نظر میدادی ..شما تو حرفهات کدوم خدا رو در نظر میگیری ؟؟؟اون خدایی که میگه حفظ ابروی مسلمان از نماز شب واجبتر است یا اون خدایی که میگه به هر وسیله مخالفت رو سرنگون کن ؟؟؟!!!!!!آقای شریعتمداری اتفاقا" سالهاست که آخرتش رو به ثمن بخص فروخته .....کسیکه در ریختن ابروی برادر مسلمان از هر نوع توهین و تهمت و تخریب استفاده میکنه (بدون مدرک و دلیل) مگر خدایی هم داره ؟؟؟؟!!!!!البته جناب حائری بد هم نگفته اتفاقا" برای تلطیف فضا و استراحت جناب حاج حسین شما هم که شده ، بد نیست ایشون یک سفری به اطراف عالم بره ... (1498714) (alef-13)
 
صداقت
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۵۶:۵۹
8 سال هر تهمت و افترا و بد اخلاقي كه ميشده شما و امثال شما نسبت به خاتمي و همفكراشون انجام داديد و حتي اجازه نداديد آنها يكبار از خودشان دربرابر ملت دفاع كنند واقعا روز قيامت در پيشگاه خدا چه حرفي براي گفتن داريد؟ خدا ميدونه من اصلا از جريان خاتمي دل خوشي ندارم ولي كار شما كه دم از آخرت ميزنيد واقعا عادلانه و منصفانه نبود و اين رفتار شما در تاريخ ثبت خواهد شد و به نظر من در پيشگاه خداوند بايد جوابگو باشيد (1498770) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۲:۲۷
تیم فکری اصلاحات آلوده بودو الان هم همگی در غرب پناهنده اند... (1498803) (alef-13)
 
شهروند
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۸:۵۰:۴۶
حاج حسین میگه اینجا وسط زمینه میگی نه اثبات کن.شما دیگه اینجوری صحبت نکن همه دارن مینویسن که روش حاج حسی در اثبات اشتباهه توداری تکرارمکررات میکنی؟ (1500661) (alef-6)
 
مريم
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۹:۳۲:۳۳
فعلا كه پاسپورت اصولگرا ها هي رو ميشه كه تابعيت امريكا و .. دارند. (1504064) (alef-13)
 
jdhk
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۳:۴۹
دوست عزیز اگر قانون و قانون گرایی را قبول دارید نگاهی به اصل سی و هفتم قانون اساسی بیاندازید:
اصل برائت است و هیچ کس از نظر قانون مجرم شناخته نمی شود مگر این که جرم او در دادگاه صالح ثابت گردد.
اتهاماتی که کیهان به آقای خاتمی وارد می داند اقدام علیه امنیت ملی و اقدام جهت براندازی نظام محسوب می شود در حالی که در چهار سال گذشته ایشان حتی یکبار هم از طرف دادگاه احضار نشده اند. (1498807) (alef-13)
 
اسمانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۲:۵۲
باز بدون سند مثل برادر حسین حرف زدی و متاسفانه قلم رابه توهین و هتاکی آلودی (1498822) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۶:۰۹
شما که مدعی هستی توی کارهامون خدا رو مد نظر داشته باشیم بفرمایید خاتمی چه گندی زد؟ تورم زیر 10 درصد و شکوفا شدن اقتصاد با نفت 10 دلاری، عزت و افتخار برای نام ایران و جمهوری اسلامی در دنیا، انزوای اسرائیل به دلیل رفتار منطقی و خردمندانه، ووو . چرا نیاز به مدرک نداره؟ شما تنها آتویی که از خاتمی دارید اینه که خارج از کشور با یه دختر خانمی دست داده یا نه. همه تون این کلیپ رو توی کامپیوترهاتون دارید. فقط همین. شما تکفیری های شیعه یا خودتون رو به کشتن می دید یا دیگران را. فقط به مردن و کشتن و کینه ورزیدن فکر میکنید. زندگی و مسالمت و احترام و تحمل و صبر برای شما بی معناست. (1498855) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۰۵:۲۲
من معتقدم ادبیات شماها هیچوقت درست نمی شه (1498899) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۶:۲۴
این نظر به نظر خود شریعتمداری شبیه است چرا که فقط یک نفر اینقدر با خاتمی عداوت دارد که اورا این گونه خطاب میکند!؟ (1498921) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۲:۰۸
اولا: مردانگي به ايراد اتهام و تهمت به ديگران نيست. ثانيا: شما كه نگران تحقير و مسخره كردن ديگران هستيد چرا با ادبيات درست حرفتان را نمي زنيد. آنقدر تابلو و واضح است - چه چيزي واضح است؟! همينطور چشم و گوش بسته حرف ديگران را تكرار كردن واضح است؟! ثالثا: وقتي جناب آقاي شريعتمداري به قول معروف با هيچ صراطي مستقيم نيستند جناب آقاي حائري شيرازي ناچارند پيشنهاد آماده كردن مقدمات سفر اين آقاي محترم را به دور دنيا بدهند و اين جاي سپاس دارد و نه آنكه حمل بر تحقير و بي ادبانه تلقي كردن اين پيشنهاد بشود.سفر كردن از توصيه هاي اكيد در آموزه هاي دين است. بنده و شما هم اگر قرار باشد مادام در يك مكان و در يك وضعيت قرار بگيريم متاسفانه فقط و فقط به خودمان اعتبار ميدهيم و هر آنچه را كه خودمان از مسائل درك و هضم ميكنيم همان ها را حجت و مبناي قضاوت و اظهار ديدگاه مان قرار مي دهيم ولي وقتي به كشورهاي ديگر و مكان هاي مختلف سفر كرديم اصلا نگاهمان چيز ديگزي ميشود. يك جا نشستن و ديگران را مطابق ميل و شعور خودمان ندانستن و سپس در پي بازخواست كردن از ديگران و حكم صادر كردن براي ديگران چه ارزش مادي و يا معنوي را به همراه خواهد داشت؟ رابعا: آنچه تابلو !!! و واضح است اينكه خوشبختانه (بزعم ما) و متاسفانه بزعم جناب آقاي شريعتمداري اين همه تلاشها و يادداشت نوشتن ها و با طنز و يا غير طنز مطلب ارائه كردن ها در دوره لااقل 4 سال اخير جناب آقاي شريعتمداري نه تنها جواب نداده بلكه گويي با رويكرد و چرخش درست 180 درجه اي از سوي اكثريت راي دهندگان در انتخابات 24 خرداد 92 نتيجه عكس بدست داده است و بنابراين ادامه كار آقاي مدير مسئول كيهان از اين به بعد از 2 حال خارج نيست: 1- صادقانه اظهار كنند كه خطا و اشتباه كرده اند و با شناختي كه اكثرا از رفتار و منش و اخلاق جناب آقاي خاتمي سراغ داريم اميدواريم جناب ايشان گذشت نمايند و گذشته ها را به همان گذشته واگذارند.2- متاسفانه جناب آقاي شريعتمداري در باطن اين نتيجه آراي اكثريت ملت را نپذيرند( به ظاهر ممكن است كاملا هم پذيرفته باشند ولي در اصل ادامه رويكرد قبلي شان اين پذيرش را گواه نيست.) و بنابراين همچنان با اصرار و ابرام بر ديدگاه و نظريات قبلي شان به تكرار ادعاي هميشگي شان بپردازند. فقط تنها تفاوتي كه امروز با سالهاي گذشته پيدا كرده است آن است كه قدر مسلم اين بار جناب آقاي شريعتمداري تنها در اين عرصه نخواهند توانست پيشروي و تكروي كنند بلكه مستمر بايد با افراد و شخصيتها ي ديگري همچون جناب آقاي حائري شيرازي و ديگران نيز بحث و جدل نمايند و يقين بدانند سيد بزرگرار جناب آقاي خاتمي تنها نمي ماند. (1498968) (alef-13)
 
احد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۱۴:۴۱
من هم يك زماني مثل شما جهالت را با شجاعت اشتباه مي‌گرفتم. شريعتمداري دانسته يا ندانسته به انقلاب اسلامي لطمه مي‌زند و هزاران جوان پاكدل را از دين گريزان مي‌سازد. من كه 50 سال دارم. برادر شهيد و رزمنده دوره دفاع مقدس هستم و وقتي نوشته‌هاي شريعتمداري مي‌خوانم افسوس مي‌خورم كه چنين كسي مدعي دفاع از اسلام و انقلاب است (1499075) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۳۷:۵۰
نتیجه افکار شما جامعه امروزی ماست یکی سرتان را بالا بگیرید و نگاه کنید! (1499115) (alef-13)
 
منتقد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۰۰:۴۶
دوست گرامي طرفدار دوآتيشه بقول خودتون حاج حسين
رفتار جانبدارانه خودتون رو كه ظاهرا چشمتون رو به حقايق بسته ببينيد ، اگر نميبينيد پس بشنويد:
اگر واقعا شما و حاج حسين و امثالهم ميپنداريد كه سيد محمد خاتمي جاسوس است در نتيجه اين مملكت رو كاملا بي صاحب ميدانيد كه همچين آدمي آزادانه زندگي ميكنه.
لطفا اعتقاد خودتون رو عنوان كنيد جاسوس بودن خاتمي يا بيصاحب بودن مملكت؟ (1499166) (alef-13)
 
پیروز
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۰۹:۵۹
شما الان من حالتو درک می کنم، سوختی جلیلی رای نیاورده دنبال یه فرصت می گردی بیای یکم به خاتمی و اصلاحات فحش بدی، برو باباجون دوره کیک و ساندیس دیگه تموم شده. برو. (1499328) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۷:۳۷
لینک خبری که در اون خاتمی خواستار ابطال انتخابات شده رو می فرمایید؟ (1499484) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۲۳:۳۰
همه نوشته تو دوست عزیز پر از تضاد و توهینه. کاش هر روز جملات آخرت رو با خودت تکرار کنی و ببینی که بدبخت کیه!!! (1499506) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۳۵:۱۸
اگر گزینه منفی بود تا الان هزارتا منفی داشتی (1499670) (alef-13)
 
رهرو
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۴۵:۳۴
من هم یه حرف حقی به نظرم می رسه ...بگم؟ (1499689) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۲۴:۵۹
حیف و صد حیف که منفی ندارد.... و گرنه.......... (1499755) (alef-13)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۴۸:۰۷
داداش شما دیگه داری متعصبانه حرف میزنی. اشتباهو باید قبول کرد. (1499789) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۴۲:۴۰
من (1499889) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۰۳:۳۹
(لطفا تا آخر نظر رو بخونید بعدا بدو بیراه بگید-تعجب میکنم الف نظرات ضد انقلاب رو مینویسه اما نظر نمیتونه تحمل کنه
اشکال نداره دوباره مینویسم)
داداش شما ناراحت نباش...
به زودی ماه از پشت ابر بیرون میاد...
چون قویا اعتقاد دارم که شریعتمداری حرفی رو بدون سند نمیزنه مطمئنم که اگر صلاح باشه شریعتداری از خودش دفاع خواهد کرد...
راستی چرا خاتمی مانند شیرین عبادی و دیگران از شریعتمداری شکایت نمیکنه...
شاید مشایی هم موقعی که گفت اگر شریعتمداری تبرئه بشه من مسلمون نیستم اصلا فکر نمیکرد اینجوری همه چی رو بشه...
البته من نمیخوام شریعتمداری رو تطهیر کنم اما به عنوان یه کیهان خون حرفه ای!(همونقدر که معلومه نویسنده ی این مطلب ابدا کیهان خوان نیست) طی این چندین و چند سال به این نتیجه رسیدم که شریعتمداری حرف بدون سند و مدرک نمیزنه... (1499945) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۱۳:۳۵
حالا سوال من از دوست گرامی :
حرفهای مغرضانه ایشان تا کنون چه برکاتی به نظام داشته؟ مگه ایشان تا دیروز سنگ احمدی نژاد را به سینه نمیزد چی شد؟ آخرش فلاکت و بدبختی برای مردم ایران. دروغگویی تهمت زنی اول کاری بود که ایشان ریشه اس را بنا نهاد. در ضمن دوست عزیز مگر ملاک مردم نیست؟ پس بیایید درون مردم از آنها سوال کنید ببینید کی به این مملکت خیانت و کی خدمت کرده؟ یا ملاک را قران بذاریم و قانون : هر کسی که جرمش در یک دادگاه صالح ثابت نشده یک بیگناه است. کدامین دادگاه جرم خاتمی را ثابت کرد که شما اینطور به او تهمت میزنید ؟ آیا در قران در مورد تهمت و افترا خوانده ای ؟ مطمنا جواب منفی است چون اگر میخواندی و عواقبش را میدانستی چنین سینه جلو نمیدادید و از یک شخصی که حرفه اش را با دروغ و افترا خدشه دار کرده دفاع نمیکردید.در آخر فقط همین بس که از خدا بترسید. (1499967) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۴۷:۰۲
اقای محترم مگه میشه به کسی تهمت زد و افترا بست ولی مدرک ارائه نداد. خب با ارائه مدرک محکمه پسند بگین اقای خاتمی در چه تاریخی و در کجا با این اقای جورج سوروس ملاقات کرده تا ما هم روشن بشیم؟؟؟ و بفرمایید اقای شریعتمداری چگونه به این مدارک دسترسی پیدا کردن؟؟؟ بر فرض انجام ملاقات مگه اقای شزیعتمداری اونجا بودن که ریز حرفها رو هم بیان میکنند؟؟؟ (1500116) (alef-13)
 
حیدر
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۲:۰۷:۴۱
متاسفانه همه طرفداران شریعتمداری و امثالهم، منطق زورگویی و غیر اثباتی دارند، خدا کند به راه راست هدایت شوند. (1500279) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۳:۵۹:۴۳
تا امثال شريعت مداري و تفكرات افراطي دين گريز در اين كشور حاكم باشه ما روز به روز بيشتر در گودال سياه ناداني و جهالت فرو خواهيم رفت، در اين دنياي پرشتاب تغييرات رو به بهبود. (1500414) (alef-6)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۱:۳۷:۰۹
اگه شریعتمداری مرد هست...من افتخار می کنم نامردم. (1501161) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۲:۰۸:۳۵
نمیخواستم جوابتو بدم اما حرف از خدا زدی..
چه کسی آخرتشو به دنیا فروخته؟! منظورت از دنیا چیه؟ معمولا یا پست و مقامه یا پول و ثروت. خاتمی و رفقاش چی گیرشون اومده؟
خیلی از کارهای دیگه هست که نیازی به مدرک نداره... از خواب بیدار شو یا اگه بیدار نمیشی اسم خدا رو نیار! (1501268) (alef-6)
 
بیژن
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۲:۰۲:۰۵
بیژن


آقای شریتمداری خطاب به شما و همفکرانتان فقط این مصرع به ذهنم می رسد که:
....... « چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند »....... !!!!!!!!!!
بترسید از روزی که عدالت در موردتان اجرا شود.
به یقین فرجام شومی در انتظارتان نشسته است. (1503927) (alef-13)
 
بهادر
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۳۲:۲۱
به استناد اموزه های دینی اثبات میکنن که رفتار برادر حسین در خصوص جاسوسی و ........اشتباه هست حرام است انسانی نیست کاری کثیف است اگاه جنابعالی میپری وسط میگیدر مقابل قانون اساسی ایستاده...و.......... اخه کجای دنیا اینطور به کسی تهمت میزنن بدون این که امکان دفاع داشته باشه والله خدایی هم هست (1504606) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۰۳:۳۸
هر کسی رو توی قبر خودش میزارن تو لازم نکرده دلت واسه یآخرت کسی بسوزه (1505788) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۴۲:۳۵
خواب چیه؟ ایشان فکر می کند که فقط خودش بیدار است و دیگران خوابند (1498259) (alef-13)
 
روح اله
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۵:۴۴
تو را با وجدانت تنها میگذاریم شاید حضرت عباس ع تو را از خواب بیدار کرد (1498482) (alef-13)
 
سجاد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۲:۲۸:۵۵
اینکه خاتمی چی کار کرده بماند ولی این که ایشون به همین راحتی جونهای بسیاری را به زد و خورد با نظام ترغیب کردند و عده ای هم در این میان فوت کردند و ایشون براحتی بعد چند سال براحتی در دو انتخابات با همین ساز و کار و مسولین انتخابات88 رای می دهند و تحلویحا و تصریحا می گویند که غلط کردیم گناه نابخشودنی و خیانت بزرگ در حق اون جون هاست.اگه ایشون مطمئن از تقلب نبودند چرا آتش کینه و تنفر را برافروخته تر کردند؟آقای حائری برای اون جونها هم مطلب بنویس که بخاطر توهم برخی جونیشون را هزینه چنین متوهمانی کردند... (1498633) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۳۶:۱۵
"هدف وسیله را توجیه میکند" این روش فکری آقای شریعتمداری میباشد. (1498742) (alef-13)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۱۵:۲۳
خوب آخه هدفش چيه؟ (1499832) (alef-13)
 
lمحمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۵:۴۶
برادر من ایشون خودشو به خواب نزده بلکه اصلاً واسه این حرکات و جریان سازی ها تو کیهان همه کاره هستن ...مگه خاتمی از سران مملکتی نبوده...چرا بابت این حرف و حدیثها تا حالا شریعیتمداری رو قوه قضائیه نخواسته ببینه حرفش درسته یا نه ...ولی با روزنامه ها و اشخاص دیگه یه همچین رفتاری و ندارند...(منتشرش میکینیید دیگه...) (1498828) (alef-13)
 
هادي
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۲:۵۵:۳۷
برادر خيانت آقاي خاتمي بدون اثبات ملاقاتش باسروس هم واضح است. نظريه پردازان آقاي خاتمي مثل كديور و مهاجراني الان كجا هستند. مثل اينكه اعترافات آقاي ابطحي و ديگر ياران آقاي خاتمي در سال 88 را فراموش كرده ايد. مثل اينكه فراموش كرده ايد در دوره آقاي خاتمي فعاليتهاي هسته اي تعليق شد و بعد از آن همه كوتاه آمدن ما محور شرارت شديم. مثل اينكه فراموش كرده ايد آنگاه كه رهبري در سال 88 خواص را به قانون گرايي دعوت مي نمودند و اين آقايان بر تبل تقلب مي كوبيدند. مثل اينكه فراموش كرده ايد آن هنگامي كه به خاطر چند كشته در ايران دشمنان اين ملت در سطح جهان غوغا به پا كرده بودند و اينها باز بر تبل تقلب مي كوبيدند. مثل اينكه فراموش كرده ايد كه ايشان و اين آقايان حتي وقتي خيمه امام حسين (ع) را به آتش كشيدند هم حاضر نشدند از اين حركات برائت جويند. اينشان مي توانستند آن هنگامي كه بچه پولدارها در خيابانها شعار مرگ بر اصل ولايت فقيه مي دادند يك بيانيه بدهند و بگويد تقلب شده ولي ما اصل ولايت فقيه را قبول داريم و كساني كه اين شعارها را مي دهند از ما نيستند. اي آقايان كه دائم دم از انحراف مسير انقلاب مي زنند چرا اظهار نظر هاي خود را با سخنان امام راحل مقايسه نمي كنند تا منحرف واقعي را بشناسند. اينها دائم دم از انحراف از انقلاب مي زنند در حاليكه موضع گيريهايشان دقيقا مخالف سيره عملي و نظري امام است ( اثبات اين مدعا تنها با مراجعه به صحيفه امام بديهيست اينجا بخث تعصب نيست بحث تفاوت ديدگاه است و اين يك كار علمي است كه كاملا ممكن و اثبات شدني است). پس بايد گفت اين رفتار علاوه بر خيانت، منافقانه هم هست چرا كه اينها حتي حاضر نيستند اعتراف كنند كه ما با نظرات و رفتار امام مخالفيم(كه رفتار امام همان رفتار انقلاب در زمان رهبري ايشان است) بلكه مدعي انحراف ديگران از انقلابند. (1502541) (alef-6)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۵:۴۲:۰۷
با عرض سلام دورد بر شما که بصیرت خیلی خوبی دارید (1503323) (alef-13)
 
صابر
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۶:۱۹:۰۹
چرا به این نظر مثبت نمی دید دوستان اصلاح طلب شما تو 8 سال دولت خاتمی انقدر گند زدید که نمیشه جمعش کرد هنوز اون سخن خاتمی رو فراموش نکردیم که می کفت اگر آزادی در برابر دین قرار بگیرد این دین است که باید محدود شود نه آزادی (1504593) (alef-13)
 
نوید
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۰۲:۱۵:۴۱
شما هم که تا حرفی به مذاقتون خوش نمیاد یا میگین خودش را بخواب زده یا سرشو مثل کبک کرده تو برف! (1505193) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۵:۰۸
مگر کابينه آقاي روحاني رئيس جمهور منتخب کشور گوشت قرباني است که مدعيان اصلاحات درصدد برآمده اند هر تکه اي را که لذيذتر است براي خودشان بردارند؟ (1497618) (alef-1)
 
جمال کیانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۴:۵۰
گلکم !عزیزکم !! گوش کن! مگه نشنیدی آقای عبدی چی گفته؟ اجازه بدهید اقتصاد مملکت در مسیر درست بیفته روحانی ششدانگ مال شما!! خوبه ؟ اصلاح طلبان هیچ طلبی از روحانی ندارند. آنها از اینکه یک اصولگرا رییس جمهور بشود نمی سوزن . از این می سوزن که جوجه کشوری مثل قطر سالانه دهها میلیارد دلار گاز این مملکت را غارت کند و بفروشه و اونوقت بسیاری از پدران مملکت شب از شرم دست خالیشان روی خانه رفتن نداشته باشن.اینه که اصلاح طلبها رو آتیش می زنه . یا اینکه سال 90 میلیاردها دلار از ذخایر مملکت به قیمت 1226 تومان توسط عده ای خرج واردات پورشه و مازراتی شد و الان قشر تهیدست این جامعه باید شکم بچه هاش رو با برنج با دلار 2500 تومان سیر کنه و برای تهیه داروی بیهوشی بیماران مملکت ارز نباشه و.........تا بینهایت. شما اجازه بدین برا این دردها یه درمونی پیدا بشه به چشم روحانی مال شما!!! (1497852) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۱:۱۰
دمت گرم به خاطر این حرفت !!!!!!!!!!!
به خدا قسم اصولگراها ذره ای انصاف تو وجودشون نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!

من اصولگرا و اصلاح طلب برام فرقی نداشت ولی با مسائلی که تو این چند سال بوجود اومده دیگه اصولگراها رو دلسوز کشور نمی دونم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1498354) (alef-13)
 
هاشم
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۸:۵۲
يك كم أنصاف. اقلا از نام پروردگار سوء استفاده نكنيد. (1498620) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۲۴:۴۴
دوست عزیز از نام پروردگار سوء استفاده نمی کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!دارم راجع به وقایع حرف میزنم.

مطالب کیهان را بخوانید که یک روزنامه اصولگراست ... آیا راجع به درد های امروز مردم اعم از کمبود دارو و فقر و گسترش فساد و هزار تا بدبختی دیگه که گریبان این مملکت را گرفته حرف می زند فقط میگه اصولگرایی و دم از برنده شدن کذایی تو انتخابات می زنه، ولی مردم رو آدم به حساب نمیاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ی چیزی رو یادتون نره اگه این مردم پشت نظام نباشند این نظام یک شب هم دووم نخواهد آورد !!!!!!!!!!!!!!!!!! این درس عبرتی ست که بنده به عنوان کسی که نه جنگ و نه انقلاب رو تجربه کردم دارم به زبون میارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مردم پشت پهلوی نبودند سقوط کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!مردم پشت انقلاب بودند و عراق و پشتیبانانش نتوانست غلطی بکند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!پس ببینید مردم خیلی مهمند که آقای شریعتمداری و خیلی از اصولگرا ها این براشون مهم نیست !!!!!!!!

اصولگراها دارن تیشه به ریشه مملکت و نظام می زنند !!!!!!!!!!!!!!!!!! اگه مردم نابود بشند دیگه نظامی هم باقی نخواهد ماند !!!!!!!! پس باید به درد های مردم رسیدگی شود تا پشتیبان همیشگی نظام باقی بمانند !!!!!!!!!!!!!!!!چون همانطور که میدونید الان سیاستمدارانمون دارن از آستانه تحمل مردم حرف میزنند و این آستانه تحمل بینهایت نیست !!!!!!!!!!!!!!در این بین از همه بیشتر اصولگرا ها هستند که دارن به جای آباد کردن ، نابود می کنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1500085) (alef-13)
 
محمد رضا
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۵:۴۴:۵۱
با عرض سلام ظاهراشما اصلا روزنامه کیهان مطالعه نمیکنید (1503327) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۴۸:۰۵
من نه تنها دلسوز نمیدونم که باعرض شرمندگی خائن هم میدونم. (1499553) (alef-13)
 
معصومی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۰۹:۴۷
همیشه انقدر راحت قسم می خوری برادر؟ (1499622) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۸:۴۶
متاسفانه بدلیل پایگاه سنتی جناح راست و تعصب هوادارانش (افراد مسن و دور از مطالعه و سیاست و تحصیلات کمتر و بخشی از بازار و کسبه پای منبر و کشاورزان) که هر اتفاقی بیفته رای دادن رو وظیفه شرعی می دونند(!) بزرگان این جناح هیچ احساس تعهد و پاسخگویی و بهبود خط مشی را لحاظ نمیکنند.
من فکر می کنم با توجه به بالاتر رفتن سطح سواد و اطلاعات و آگاهی جامعه و گسترش ارتباطات با جهان هر چه جلوتر بریم این گونه افراد بیشتر به حاشیه خواهند رفت.
ضمن احترام برای همه هموطنانم از هر جناح و تفکری. (1499878) (alef-13)
 
رهگذر
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۵۷:۳۳
اگه اصلاح طلبان درد نان مردم را دارند چرا در مجلس ششم 90% مصوبات مجلس سیاسی بود؟ چرا خاتمی در جواب سوالی که از آو در رابطه با بیکاری جوانان در پایان دولت اصلاحات بیکاری جوانان 50برابر شده؟ خاتمی جواب داد: من اداره کاریابی نیستم ، من آمدم توسعه سیاسی بدهم.
چرا خاتمی با شعار توسعه سیاسی، توسعه اقتصادی و عدالت اقتصادی را بایکوت کرد؟
خودتان را فریب می دهید یا مردم را ؟ این دروغگویی است که می گویند اصلاح طلبان فکر اقتصاد مردم هستند. آنها در صدد کسب قدرت و سپس تغییر آن هستند و لاغیر. (1498879) (alef-13)
 
مهران
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۲:۱۹:۰۵
آقای خاتمی شعار توسعه سیاسی داد اما تمام پارامترهای اقتصادیش از این دولت و دولت سازندگی بهتر بود از جمله تورم 10.4 که الان 34 شده یا رشد اقتصادی که 6 درصد بود الان منفی یک یا بیکاری 11 درصد بود الان 12.5 درصد (1501309) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۲۰:۲۲
واقعاً گل گفتی هرکی باشه اوضاع این مملکت رو از ورشکستگی و تحقیر نجات بده حالا اصلاح‌طلب یا اصوالگرا همه ایرانی هستند. ما مخلصشونیم (1499086) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۴۸:۳۹
احسنت .واقعا اززبان میلیونها ایرانی وطن پرست سخن گفتی (1499139) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۵:۱۰
الان چه ربطی به متن داشت؟! چه ربطی به کامنت بالایی داره؟!
نمی دانم کی ما یاد می گیریم که هرکاری راه و روشی دارد و حرف جایی!
شما هم یک بار شده به سلول های خاکستری فشار بیاور و کامتی مرتبط با متن بده!
با تشکر! (1497854) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۰۳:۵۶
مطمئنید در مورد همین موضوع نظرتان رو اعلام کردید ؟؟؟؟ (1498111) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۶:۱۲
lمن موندم این سوال شما چه ربطی به موضوع داشت؟ (1498164) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۱:۲۶
نخیر گوشت قربانی اصولگراها باید میبود ... که شکر خدا نتوانسته اند و آنهم نشده است . (1498185) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۶:۴۴
جاي شکر دارد که در کشورمان انتخاباتي سالم همانند ديگر انتخابات قريب به 4 دهه جمهوري اسلامي برگزار شده است، ولي ما تهمت زنندگان سال 88 را نخواهيم بخشيد چرا که تحمل پيروزي مخالف خود را نداشتند و صدمات زيادي به نظام زدند. (1497676) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۲۷:۵۰
ما هم امثال شما و ... را نخواهیم بخشید که فردی را که گند به این کشور زد و بیش از 750 میلیاد دلار را بر باد داد سر کار اوردید. (1498440) (alef-13)
 
sarmin
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۲۵:۰۸
شماببخشي يا نبخشي مثلا ميخواد چي بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ميخوام جوابتو بدونم برام جالبه .
بنده خدا بعد از سال 88 شير 350 توماني رو الان داري 2150 تومان ميخري اصلا ميفهمي چه اتفاقي افتاده اقاي باهوش؟ (1498528) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۸:۳۵
آيا فقط کيهان و کيهاني ها بايد از کار غلط احضاريه رئيس جمهور به دادگاه انتقاد کنند و بقيه بايد سکوت کنند يا خداي ناکرده خوشحال باشند؟ آقاي احمدي نژاد درست است که در سال هاي پاياني دولت خود مرتکب بعضي از اشتباهات شد ولي خدمات ارزشمند و سازندگي او را هرگز فراموش نمي کنيم. (1497690) (alef-13)
 
ايمان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۸:۲۷
خدمات!خدمات رو در مقابل ضرورات قرار بدهيد خيلى مساىل مشخص ميشه!!!؟ (1498316) (alef-13)
 
نوید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۲۷:۴۸
مگه احظار به دادگاه کار بدیه؟اونجا دادگاه بررسی میکنه اگه مقصر بود باش برخورد میشه و اگه نبود میتونه اعاده حیثیت کنه.کار بد اونه که به جای این که بری به دادگاه شکایت کنی تو تلوزیون و پشت تریبون بدون مدرک شخصی را متهم کنی و فرصت دفاع هم بهش داده نشه (1498332) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۴:۰۹
امیرالمومنین(ع) برای یک زره و با شکایت یک یهودی به دادگاه رفت فکر می کنی احمدی نژاد از حضرت امیر بالاتره یا زره از 3000 میلیلرد تومان اختلاص گرون تره یا لاریجانی از یک یهودی کمتره ؟!!!!!!!!!! (1499246) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۱:۵۳
از خواندن يادداشت های اخير آقاي شريعتمداري بسيار لذت می برم. اگرچه در اين انتخابات اصول گرايان شکست خوردند ولي از اينکه نظام و مردم در اين انتخابات سربلند شدند و دشمنان نااميد گشته اند خوشحال هستم. اين يادداشت سراسر اميد به آينده بود فلذا جاي تقدير و تشکر دارد (1497715) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۱۸:۳۴
حكايت شما حكايت همان كناسي است كه چون به بازار عطر فروشان رسيد بيهوش شد. شما همان مطالب حاج حسينتان را بخوانيد و سرمست شويد. (1498726) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۶:۱۳
منظورت كدام ياداشتها است همان يادداشتهاي قبل از انتخابات كه حسابي به جناب روحاني تاخته بود و حتي شاكي بود كه چرا اصولگرايان متحد نمي شوند تا مانع پيروزي كانديداي مورد حمايت اقايان هاشمي وخاتمي يعني جناب روحاني بشوند يا مقاله اي كه جناب روحاني را تهديد كرده بود كه حق ندارد از اصلاح طلبان در كابيه اش استفاده كند (1499013) (alef-13)
 
فرهاد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۲:۵۸
دیگه آخر آخرش 200 هزار تومن جریمه ست. (1497756) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۸:۵۸
واقعا بايد به حال خودمان تاسف بخوريم.حضرت حجت الاسلام والمسلمين جناب آقاي سيد محمد خاتمي كه طي دو انتخابات سالهاي 1376 و 1380 به ترتيب با آراي بالغ بر 20 و 21 ميليوني ملت ايران و بدون هيچ حرف و حديثي قاطعانه سكان رياست جمهوري اسلامي ايران را برعهده گرفتند و با طرح نظريه گفتگوي تمدنها در سازمان ملل متحد چهره شناخته شده و برجسته اي از خودشان نزد ملل جهان ارائه دادند و شخصيتي فراملي و جهاني در سطحي كه حتي احراز دبيركلي سازمان ملل متحد براي جناب ايشان دور از ذهن نميتواند باشد اين چنين مورد هجمه گروهي ناآگاه و تماميت خواه قرار گرفته اند و تاسف آورتر اينكه اين حق ناشناسي ها و ايراد تهمت ها و بي احترامي ها در يك روزنامه كثيرالانتشار متعلق به بيت المال و از سوي مدير مسئول آن تداوم مي يابد كه به هيچ هشدار و تذكر و پند و اندرز و انذاري هم وقعي نمي نهند.با عنايت به آنچه اظهار شد آخر چگونه ميتوان اين همه دوگانگي ها و تناقض ها را در حق شخصيت هاي بزرگوار كشور و انقلاب و نظام ناديده گرفت و سكوت اختيار كرد؟! (1497806) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۰۹:۴۲
بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز خاتمی که شما میشناسی دو رو دارد ؟ یک رو دم از آزادی و دمکراسی میزند و روی دوم ایشان دم از ابطال انتخابات که نماینده پیروز بیش از 24 میلیون رای آورده است .
شما خودتان کمی بیشتر به اعمال و رفتار ایشون توجه بکنید متوجه میشوید .
البته
همانطور که احمدی نژاد هم در این اواخر دارای دو رو شد .
در ضمن اگر نمیدانید بهتر است بیشتر مطالعه بکنید که چه کسی حداقل 10 سال قبل از خاتمی گفتگوی تمدنها را در سازمان ملل اعلام کرد لطفا مطالعه بکنید تا متوجه بشید .

درود (1498300) (alef-13)
 
امير حسين سلطان/تهران
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۱۵:۱۵
برادر عزيز آقا سيد اين را بدانيد اگر بنده روزي به فرض در درستي دو دو تا چهار تا شك كنم و يا حتي در ثابت ترين قوانين فيزيك و رياضيات دچار ترديد گردم مطمئن باشيد امكان ندارد در خلوص و صداقت و پاكدامني و انسانيت و هر آنچه كه از خصايص والاي اخلاقي و انساني قابل تصور است در شخصيتي بسان جناب آقاي خاتمي كوچكترين ترديدي به خود راه دهم. بزرگترين گناهي كه براي جناب آقاي خاتمي ميتوان برشمرد همانا نجابت بيش از حد ايشان است ولاغير - همچنانكه علاقه مندان جناب آقاي خاتمي نيز بواسطه برخورداري از اين نجابت حالا هر كس به سهم خود با سكوت و يا صبر و تحمل و خويشتنداري چند ساله متاسفانه كمك به تداوم اين ايراد اتهامات و تهمت ها و بي نزاكتيها در حق اين سيد بزرگوار كرده اند و يا كرده ايم. ولي اين را هم يقين بدانيد اين صبر و تحمل ها و خويشتنداري ها هم بالاخره نقطه پاياني دارد و همچنانكه جناب آقاي حائري شيرازي عزم خودشان را براي دفاع از حقانيت جناب آقاي خاتمي جزم نموده اند بنده كمترين و يا امثال بنده علاقه مندان جناب آقاي خاتمي هم لااقل ديگر با سكوت مان اجازه تداوم اين روند دور از انسانيت و به دور از هرگونه مرام اخلاقي و شرعي و عرفي را به طيف مقابل جناب آقاي خاتمي نداده و نخواهيم داد. ارسال كامنت حداقل كاري است كه از عهده ما بر مي آيد.و بالاخره اينكه سعدي شيرازي عليه الرحمه سروده است: به راه باديه رفتن به از نشستن باطل/ وگر مراد نيابم به قدر وسع بكوشم (1498519) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۴۲:۱۴
مصداق اخلاق ایشون حوادث 88 بود خیلی با اخلاقه!!!!!!!!!!!1 (1500110) (alef-13)
 
خوزنين
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۷:۰۹
خاتمي خاري در چشم دشمنان است. (1498924) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۰:۳۱
تو رو قرآن اینقدر نگید گفتگوی تمدن ها .در همین دوره گفتگوی تمدن ها بود که ایران محور شرارت نامیده شد (1498305) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۶:۰۴
محور شرارت رو بوش گفت اما تمام دنیا طرف ایرانو گرفت.
نه که حالا همه شدن دشمن ما. (1498618) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۴:۲۲:۴۴
عزیزم نمیشه که رییس جمهور یه مملکت یه چیزی بگه بعد اونو به تمام بدنه نظام سیاسیش نسبت داد اگه اینجوری بود که باید هر سخن گوهرباری!!که آقای احمدی نژاد و حلقه اطرافیانش فرمودند به کل نظام نسبت بدیم!!در ضمن از همون موقع تا حالا هنوزم آمریکاییها به بوش برای این صحبتش انتقادهای سنگینی میکنن (1498657) (alef-13)
 
سید امیر حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۵۴:۵۵
خنده داره که شما و هم فکراتون تنها ایرادی که به سیاست خارجی این دوره میگیرید اینه که در یک سخنرانی ما محور شرارت نامیده شدیم که اگر تبلیغات امثال شما نبود این موضوع اینقدر اشائه پیدا نمیکرد ...نتیجه این محور شرارت نامیدن نه تحریم بود نه قطع روابط با جامعه بین الملل نه تورم نه گرفتاری مردم...در عوض در طول 8 سال به اصطلاح مقاومت و برخورد مقتدرانه در عرصه بین الملل چیزی جز گرفتاری و بدبختی نصیبمان نشد...
ای کاش هر روز توسط تمام دنیا محور شرارت نامیده میشدیم ولی اوضاعمان مثل همان روزها بود (1499297) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۴۳:۰۸
پ ن پ انتظار داشتی آمریکا ما را محور محبت یداند !!! معلومه دشمن از قدرت ومحبوبیت ما رشک می برد واز لجش روی ما لقب می گذارد مهم اینه که اون روز کسی با این نظریه بوش همراهی نکرد اما الان همه با اوباما در برابر ایران جبهه گرفتن ! (1499542) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۵۶:۱۵
رهاورد گفتگوی تمدنهای آقای خاتمی در هشت سال ریاستش چه بود،غیر از این بود که عراق و افغانستان سقوط کردند،محاصره نظامی کشور افزایش یافت،تروریسم در منطقه افزایش یافت،ایران به عنوان کشوری معرفی شد که به عنوان محور شرارت نامیده شد و گزینه بعدی حمله نظامی آمریکا بعد از عراق و افغانستان بود... این بود نتیجه گفتگوی تمدنهای آقای خاتمی،نظریه گفتگوی تمدنهای آقای خاتمی بیشتر شبیه جنگ تمدنها بود... (1497825) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۲:۱۲
قدری مطالعه بد نیست: همه آنچه شما نوشتی، از جمله اینکه ما شدیم محور شرارت، بخاطر سیاست ورزی های آقای خاتمی نبود، بلکه به خاطر افکار مریض آدم نامتعادل و خل وضعی به نام بوش بود که حدود 700 سال بعد از اتمام جنگ های صلیبی با افتخار از ادامه آن جنگ ها حرف زد و بعد وقتی فهمید و فهمیدند که چه گندی بالا آورده حرفش را بی سر و صدا حذف کردند. ایران در آن زمان خیلی هنر کرد که خودش را (از قضا با یک سیاست ورزی حساب شده) از یک جنگ خانمان برانداز دور نگه داشت. اگر دولت فعلی آن موقع سر کار بود، امروز قطعاً وضعمان بهتر از عراق و افغانستان (و سوریه) نبود! (1498345) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۴۵:۲۸
علت جنگهای صلیبی هم خاتمی بود. احتمالا توی جنگای جهانی اول و دوم تو قضیه نقض بیطرفی و اشغال ایران هم دست داشته. حضورش تو کودتای 28 مرداد هم که تابلوه. از جمله کسانی بود که پنهانی به شاه پیشنهاد کشتار 17 شهریور رو داد. خبری هم هست که سینما رکس آبادان هم کارش بوده. بتانی با صدام و جنگ تحمیلی هم که دیگه اظهر من الشمسه. اسنادش هم هست. البته یه جورایی هم قابیل رو به سمت کشتن هابیل سوق داده بود. داداش حسین شاهد ماجرا بوده. اونجا خاتمی و جرج سوروس باهم بودن که سوروس برای اولین بار فاش کرد عامل اصلی و پشت پرده‌ی حرکت حضرت آدم اون بوده. ارتباطاتش هم با تئودور هرتزل در اسناد وزارت خارجه بریتانیا هست. اینکه الف کامنتهای مارو سانسور میکنه هم از جنایتهاشه. (1498605) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۲:۵۸
واقعا موندم چی بگم. وقتی با کسی غرض و دشمنی دارید برای کوبیدن مخالف از هر روش غیر اخلاقی استفاده می کنید. حتی اگر سیاه نشون دادن ماست و شب نشون دادن روز باشه. آخه آدم حسابی نظریه گفتگوی تمدن ها چیزی نیست که کسی به اون انتقاد کنه. مثل این که کسی از جنگ و خونریزی دفاع کنه و بگه صلح و صفا بده!!!!!!!!!! آخه یه کم فکر کن بعد حرف بزن! اگر کسی خلاف این نظریه عمل کرده باید صاحب نظریه رو بکوبی؟؟ بی تقوایی و جهالت تا کجا آخه!!! (1498847) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۶:۴۰
ببخشيد حمله امريكا به عراق و افغانستان چه ربطي به گفتگوي تمدنهاي جناب خاتمي دارد اگر كمي سرچ مي كردي مي فهميدي كه حمله به افغانستان بدنبال حادثه 11 سپتامبر و براي سرنگوني حكومت طالبان رخ داد و حمله به عراق هم به بهانه سلاحهاي كشتارجمعي صدام بود (1499033) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۰۵:۰۵
اگر اين نظريه گفتگوي تمدن ها نبود آنها به عنوان گزينه سوم قطعا به ما حمله مي كردند پس بايد نظام سپاسگزار ايشان باشد كه با يك سخنراني در سازمان ملل جلوي يك جنگ را گرفت اين را در كنار سخنراني رييس جمهور ديگري قرار دهيد كه با طرح موضوع هولوكاست ضمن زمينه سازي دوباره جهت تبليغات اين واژه كه كمتر كسي در دنيا با آن آشنا بود و مظلوم نمايي دوباره اسرائيل در اين خصوص زمينه محكوميت ايران را فراهم و تحريم هاي گسترده را ايجاد نمود. (1499608) (alef-13)
 
بابک
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۱۹:۴۷
نیست که محمودی توی این هشت سال یه دونه تحریم رو هم دست رد نزد و آلان دیگه تحریمی و جود نداره که نشده باشیم.
با سرکار امدن آقای دکتر روحانی و افکار طلا اندود آقای خاتمی دوران لذت بخشی به مملکت باز خواهد گشت.
با افتخار محمودی و دارو دسته اش را می توانیم مثل یه دستمال کاغذی کثیف بندازیم دور (1499836) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۵۱:۵۸
آقای ناشناس ! اینکه حضرت عیسی دم از برادری میزنه و قدرت طلبان یهود تجاوز و تعدی را به نهایت میرسونن چه ربطی به حضرت عیسی داره؟ آمریکا علیرغم دعوت خاتمی (که دعوتی جهانی است) به گفتگوی تمدنها، می آد و به عراق و افغانستان تجاوز میکنه واقعا مشکل خاتمیه؟ مشکل تئوری گفتگو است؟ اگر شما با بیان خوب و ملایم با هتاک صحبت کنید (مصداقش در رفتار ائمه فراوان است) و طرف شما بی شعوری کند مشکل شماست یا اون؟ چرا برای اثبات هیچ ، خودت را مجبور میکنی اینقدر بی ربط بنویسی؟!!!! (1500036) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۵:۰۱
تازه در برنامه میراث شبکه 4 با عنوان دکتر خطاب می شد. ما که نفهمیدیم این اقا کی دکتر شد (1498102) (alef-13)
 
منتقد الف
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۳:۱۱
خيلي براي شما متاسفم. شما هيچوقت نمي خواهيد بفهميد.اگر قراربود امثال شما وضع و حال آقاي خاتمي عزيز را درك كنند آنگاه به خود آقاي خاتمي هم با همه ارادتي كه به ايشان داريم شك مي كرديم. شما كي هستيد كه بتوانيد فرق يك انسان تمام عيار مثل آقاي خاتمي را با يك مشت آدم هاي هوچي تشخيص بدهيد. (1498411) (alef-13)
 
کاکا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۵۷:۱۷
سلام
از این آقای همه چیز فهم، حسین شریعتمداری، خواهش دارم که:
1- یکبار بیاد کاندیدای ریاست جمهور بشه ببینه مقبولیتش و مجبوبیتش چقدر است
2- اگر خیلی فهمیده هستند یک طرحی بده که بشه با اون تو اوضاع قاراش میش فعلی 100 نفر برن سر کار
3- اگه پبشگوییش کاملا درسته و از همه عالم و کائنات و سرویسهای جاسوسی و ... اطلاع داره بگه دلار یک هفته دیگه میاد پایین یا میره بالا
4- ایشان بگن تو این 20 سال اخیر جه کمکی به کشور، ملت، و نظام کرده اند فقط لیست کنند. پیش از 20 سالشو پیشکش
5- ایشون به کمک یک روحانی مطلع بنشینن و ببینن که کدام کلام و رفتار و کردار ایشون با مکارم اخلاقی بزرگان دین منطبق است.
6- بفرمایند چند درصد از مقالات روزنامه هایشان را خودشان مینویسند.
7- ایشون بفرمایند که نقششان یا بهتر بگویم سهمشان در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی چقدر است که این همه مدعی العموم کشور و نظام و مردم و ولایت شده‏اند و همچنین چقدر در جبهه بودند
همین (1498192) (alef-13)
 
هادی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۹:۱۲
فقط دمت گرم !!! (1498490) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۲:۰۲
نمیتونه. چون رد صلاحیت میشه. البته توسط هم حزبی هاش. اونقدر کارنامشون توی روزنامه خرابه که حتی خودشونم رد صلاحیتش میکنن. (1499385) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۱:۲۳:۱۷
البته به اين خاطر رد صلاحيتش ميكنن كه توي انتخابات شركت نكنه و آبرو ريزي نشه ... چون احتمالا آرايش از 10 درصد آراي آقاي غرضي هم كمتر ميشه !!!!!! (1503895) (alef-13)
 
مهسا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۳:۲۲
شما تو این هفت موردی که گفتی به نظر میاد همه چیز فهم تری که. (1499476) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۲:۳۱:۵۲
با با چرا این آدمو اینقدر بزرگ می کنید ؟ (1498634) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۴:۱۹
با سیه دل چه سود گفتن وعظ نرود میخ آهنین در سنگ (1498851) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۵:۵۷
من به نوبه خودم دست نگارنده را مي بوسم و از خداوند متعال برايشان آرزوي طول عمر با عزت خواهانم .ليكن اي كاش اين مطالب را 4 سال قبل مي نوشتيد تا در اين مدت امثال من با اين نوشته هاي آقاي كي؟هان؟ خون دل نخوريم. (1498854) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۹:۳۸
من حرفم به آقاي شريعتمداري اينه :آقاي شريعتمداري اين آقاي خاتمي اگر جاسوس بود شوراي نگهبان چرا تاييد صلاحيتش كرد ؟رهبري چرا تنفشون كردند؟اگر جاسوس بود مجلس چرا راي به عدم كفايت سياسيش نداد؟قوه قضائيه چرا اعلام جرم نكرد؟
من بعيد ميدونم ايشون به پيامد حرفاشون فكر بكنند . (1499044) (alef-13)
 
فرناز
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۰۳:۰۷
اصلا" همين حرف آقاي شريعنمداري كه مرتبا" تاكيد بر جاسوس بودن آقاي خاتمي دارد بزرگترين توهين به كلت نظام است. چون اگر اقاي خاتمي جاسوس و نظام هيچ برخوردي با او نمي كند يعني يا ناتوان از برخورد با اوست و يا اينكه برايش مهم نيست كه يك جاسوس به راحتي رفت و امد كند. در هر دو حالت توهين به نظام است. (1499172) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۱۵:۱۵
در اصل باید به همه شک داشت ممکن است شما هم جاسوس باشید !!!!!!!! (1499338) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۲۸:۱۸
بابا! چرا یه نفر نمیاد بگه اصلا این جورج سوروس کیه؟ جورج سوروس یه میلیاردر امریکایی هستش که کارهای اقتصادیش کاملا مورد توجه بوده و هست نه یه مامور جاسوسی یا نظریه پرداز انقلاب!
هرکسی میخواد این آدم رو بهتر بشناسه بره مستند "تاریخچه پول" که بی بی سی ساخته رو ببینه! اونجا با این آدم مصاحبه مفصلی انجام میشه که واقعا جذاب و پرباره

مساله اینه که شریعتمداری کسانی رو که تو تمام کتابهای علمی بعنوان دانشمند شناخته میشن رو هم صهیونیست و جاسوس میدونه!
مثلا شما اسم هابرماس رو تو هر کتاب فلسفه ای میتونید پیدا کنید ولی تو روزنامه کیهان بهش میگن مهره اطلاعاتی بیگانه و اینکه در زمان اصلاحات به تهران اومد رو هم خیانت میدونن! (1499511) (alef-13)
 
alli
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۹:۳۰:۲۹
من یه سئوال از همه دارم، چه مخالفای حاج حسین و چه موافقاش:
با شناختی که همه از حاج حسین داریم آیا ایشان اگر مدرکی از آقای خاتمی و دیگر اصلاح طلبها داشتن افشا نمیکردن؟
من میگم اگر کوچکترین مدرکی داشتن الان در قالب بنر سر همه چار راهها نصب میکردن. (1500754) (alef-6)
 
یکنفر از مردم
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۱:۲۲:۱۱
وقتی کسی خود را اسلام مطلق تصور میکند و کوچکترین اشتباهی را ولو 1% برای خود متصور نیست مانند آقای شریعتمداری عمل میکند. لذا بر بزرگان واجب است که جلوی این بی حرمتی ها را بگیرند. (1501109) (alef-6)
 
همتی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۱:۲۵:۴۰
اگر کسی را می خواهید بکوبید مستقیما به او جمله نکنید. بلکه از او بد دفاع کنید. شریعتمداری مستقیما به خاتمی حمله می کند این مقاله و مقالاتی نظیر این از خاتمی بد دفاع میکنند. هر دو یک هدف را دنبال میکنند و می خواهند جا بیندازند که خاتمی خائن به کشور و ملت است. (1501119) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۳:۲۷:۲۰
آقا بیایید همون پول رو جمع کنید. ثوابش از نصحیت شما بیشتره! (1503155) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۰۰:۳۶:۴۴
چطور زمانی که روزنامه های اصلاح طلبی سلام سند وزارت اطلاعات را منتشر کرد ساکت بودید و جریان منافقانه ی کوی دانشگاه را راه انداختید و وزارت اطلاعات را به خاطر انتشار این سند منتشر نکردید ولی الان اگر وزارت اصلاعات این جریان به شریعتمداری گفته خلاف قانون بوده؟؟؟؟
دوره ی دروغ پردازی ها گذشته (1505101) (alef-13)
 
1360
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۹:۰۷
من نمیدونم اگه ما به کسی اتهام بزنیم و نتونیم ثابت کنیم مثل ایشون مصونیت داریم یا نه؟ ایشون خیلی راحت هرکسی که رویه سیاسیش خوشش نیاد بهش انواع اتهام و افترا میزنه بعد اینهمه مدت موقع اون نرسیده به این بد اخلاقیها پایان بده
1وای به حال مملکتی که با یک مذاکره از هم بپاشه
2کودتای مخلی کشورهای انجام یدن که خود گرفتار دیکتاتوری باشن حرف ایشون بیانگر اینه
3ایشون دستگاه اصلاعات یا ظابط قضا هستن که اطلاعات جاسوس بودن اقای خاتمی رو دارن
4تعریف خائن از نظر ایشون کسیست که مثل ایشون فکر نکنه نه؟
5وطن فروش کسیست که انوال مردم رو به ثلث کاهش داد (1497538) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۹:۳۵
رئيس جمهور منتخب همه ملت ديگر نبايد اجازه بدهد بختک هاي طالع نحس هر از گاه بخواهند امور اصلي کشور را به حاشيه ببرند. هنوز حادثه تلخ فتنه هاي اين افراد و آشوب و بلوايي که توسط آنها ساماندهي و مردم را در عذاب و غصه فرو مي برد باقي مانده و اگر قرار است وفق قانون با آنها رفتار شود دستگاه قضا هرچه سريع تر بايد برنامه دادگاه و محاکمه آنها را ترتيب دهد. (1497701) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۰۹:۲۵
به چه جرمی؟!!!!!! (1498401) (alef-13)
 
سبز
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۴:۲۳
بهتراست انحرافیهای خودراجمع کنید ماکه رایمون با حمایت خاتمی وهاشمی اوردیم (1498414) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۱:۵۰
برادر یواش تر! (1499146) (alef-13)
 
عليرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۳:۴۷
يكي نيست بگه اينا كه اينهمه اتهام دارند وارد ميكنند چرا تا حالا محاكمه نشدن (1499244) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۰:۵۸
جالب تر اینکه این همه مدرک از جاسوس بودن آقای خاتمی وجود داره، فقط آقای شریعت مداری خبر داره و وزارت اطلاعات و نهاد های امنیتی خبر ندارن!
چطور نهاد های امنیتی رگی رو پیدا و دستگیر می کنن، اما آقای خاتمی که همیشه دم دست هستند، نهاد های امیتی نمی دانند که ایشان جاسوس است!!!! (1497708) (alef-13)
 
nader
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۰:۱۵
وزیر اطلاعات مواردی را در مورد هاشمی و خاتمی اعلام کرده است (1499142) (alef-13)
 
الهام
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۸:۱۱
تو خودت ریگی رو با خاتمی مقایسه می کنی!!
البته ارتباط و نظر خواهی از بیگانگان تو هردوتاشون هست.
براندازی سخت(ریگی) و نرم(خاتمی) هم شباهت دیگشونه (1499485) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۲:۴۹
خواستم عرض کنم در اين مدت دولت و شخص رئيس جمهور (طي 8سال) از همه طرف مورد هجمه قرار داشت ولي اين بي انصافي است (باهمه اشتباهات و نقاط ضعف) خدمات زيادي به ملت ارائه کرد که مي توان او را خدمتگزارترين دولت پس از انقلاب نام برد بشخصه از زحماتشان تشکر مي (1497720) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۵۹:۴۱
خوب شد نگفتی که احمدی نژاد پاک ترین دولت تاریخ 2500 ساله ایرانه!!!!! (1499307) (alef-13)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۹:۱۱
احسنت. هیج کس به اندازه ایشان و آقایانی که در این 8 سال با بی مدیریتی تیشه به ریشه کشور زدند به اسرائیل خدمت نکرده است. (1497781) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۳۹:۲۲
ایشان در این جمله ای که ازشون نقل شده کجاش گفته که یک جناح سیاسی باید حذف بشه؟
در این جمله راجع به آقای خاتمی گفته شده.
اگر شما مدرکی راجع به این ادعا دارید اون را رو کنید. چه اشکالی داره. ما هم استفاده میکنیم.
اما آیا این درسته که یک جمله ی ایشون در مورد آقای خاتمی را بردارید و بعد شروع کنید به حرفای دیگه زدن.
آخه تهدید آن آقایی که نوشته اید، اگر حقیقت باشد، چه ربطی دارد به این هشدار ایشان؟
شاید شما بگید برای حرفاتون دلایل دیگری دارید.
من هم میگم لطف کنید و اون دلایل را بیارید تا من هم استفاده کنم.
نه اینکه یک جمله ی ایشان در مورد آقای خاتمی را بیاورید و بعد مسائل دیگر را مطرح کنید. (1497539) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۲:۱۹
در برنامه ديروز، امروز، فردا آقاي واعظي در ستايش مردمي که به آقاي روحاني راي ندادند و نامزدهاي رقيب در پذيرش نتيجه انتخابات، اشاره اي به رفتار فتنه گران 88 و عدم پذيرش راي قاطع مردم نکرد. انصاف اقتضا مي کرد به اين نکته مهم اشاره مي کرد (1497718) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۲:۵۹
والا دلیل و مدرک رو اقای شریعت مداری باید رو کنن که اتهام زده اند!!!
اگرنه برای دفاع، از دیداری که وجود نداشته (حداقل این طرف این را می گویند) چه مدرکی باید آورده شود؟!
ضمنا ایشون بار ها از حذف اصلاحات و مرگ اصلاحات گفته اند، باز حذف خوب بود! (1497723) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۸:۰۷
آقای شریعت مداری چطور هست که شما اسناد جاسوسی خاتمی را دارید ولی‌ وزارت اطلاعات ندارد ؟ (1497775) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۰:۲۶
یک بار دبگر مقاله را بخوان و از روی آن یکبار بنویس. (1497842) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۸:۳۸
لا لا لایی-بخواب هنوز زوده بیدار شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!یعنی شما متوجه متن واضح و کلام شیوای مقاله نشدی؟؟؟؟؟!!!!! (1497865) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۰:۱۷
پررویی هم حدی دارد یا شاید بیسوادی باید حد داشته باشد شق اول بیشتر به صحت می نماید زیرا بر هر کسی که کوره سوادی داشته باشد واضح و مبرهن است که اتهام زننده باید ادله مثبته بیاورد نه کسی که متهم شده . افاضه شما به این می ماند که من دست شما را بگیرم ببرم کلانتری که ایشان از من دزدی کرده است و از افسر پلیس بخواهم از متهم بخواهد که ادله ای بیاورد که بی گناه است (1498021) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۷:۱۱
عجب رویی دارید. اول شما بیارید مدارک اون ادعای سخیف رو نشون بدید، بعد مدرک بخواید. آثای شریعتمداری معیوم نیست از کجا این داستان رو بافته!!! (1498035) (alef-13)
 
رکسانا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۷:۰۰
یادداشت آقای شریعتمداری قبل از انتخابات من را مانند بسیاری از کسان دیگر متقاعد نمود که حتما در انتخابات شرکت کنیم و حتما به اقای روحانی رای بدهیم. ایشان نقش بزرگی در خلق این حماسه بزرگ داشتند. راستش را بخواهید ایشان بسیار روشنگری سیاسی نموده اند و من همواره استفاده کرده ام. هر وقت آقای شریعتمداری قصد تخریب فرد یا گروهی را می نماید من پی می برم که از این فرد خطری احساس می کند که نکند با استدلالی منطقی در حال همراه کردن مردم است. ایشان هیچگاه نیروهای ضعیف و بی منطق را مورد حمله قرار نمی دهند. بنابراین من همواره به کسانی که توسط آقای شریعتمداری مورد حمله قرار می گیرند احترام می گذارم. (1498131) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۸:۳۳
من به شدت از سیگار متنفرم ولی اگه قرار باشه بین سیگار کشیدن و خوندن روزنامه کیهان یکی را انتخاب کنم مطمئن باشید سیگار میکشم (1499018) (alef-13)
 
ناصر
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۹:۵۴
برادر مهترم مدافع جناب آقای شریعتمداری،ایشان زشت ترین تهمتها را به برخی استوانه های انقلاب وارد کردند.جاسوس و خائن نامیدن یک شخص معمولی هم به ظن و گماه ، گناهیست عظیم.چه آنکه سید بزرگواری مانند خاتمی را جاسوس،وطن فروش و... معرفی کردن.بنده هم الحمولله در هر دو دور به آقای خاتمی رأی ندادم ولی ظلم و تهمت و هتک حرمت آدمها نمیشود ازش گذشت (1498152) (alef-13)
 
صادقی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۰۲:۰۴
همین جمله را داشته باش : مهم این است که روش شما با تمامی آموزه های اسلام ناسازگار است و تبعات خطرناکی برای وحدت ملی و اخلاق و انصاف در جامعه دارد.

همین جمله فوق تمام و کمال گویای برداشت های نارسا آقای شریعتمداری و امثال ایشان از اسلام است که فقط خودشان در دایره ی لغات خودشان می فهمند. کاغذ و پول بیت المال صرف ظن بد و تهمت می شود. وای بر ما اگر به آخرت ایمان داریم. تازه خاتمی یکی از گزینه های مورد حمله و تهمت کیهان است الباقی بماند. (1498197) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۵:۳۲
كسي رو كه خوابه ميشه بيدار كرد ولي كسي رو كه خودش رو زده به خواب نميشه بيدار كرد . (1497551) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۵:۵۴
اگر واقعا شریعتمداری راست می گوید چرا این اسناد را اعلام نمی کند تا مردم خودشان تکلیفشان را با آقای خاتمی روشن کنن؟ مطمئنن من طرفدار خاتمی اگر واقعا بدانم این اسناد درست است از آقای خاتمی روی گردان خواهم شد ، اما متاسفانه بعضی ها یک سری اتهامات واهی را چماق می کنند و بر سر منتقدان خود می کوبند. (1497553) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۰:۰۵
سند از اتفاقات سال 88 معتبر تر ؟ (1497640) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۱:۱۱
آقای شریعتمداری می گوید ملاقات پنهاني وي با جورج سورس اتفاقات سال 88 را رقم زد پس مدارک این ملاقات کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1497751) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۵۱:۴۲
خوب ان سال شوراي نگهبان و خود دولت وشخص احمدي نژاد هم مقصر بودند نكنه جناب خاتمي به احمدي نژاد پيشنهاد كرد كه در ان مناظره معروف عكس ناموس رقيبش را بياورد ودرتلويزون نشان بدهد يا به كساني كه در ان انتخابات هيچكاره بودند در تلويزيون تهمت بزند يا نكنه جناب خاتمي به الهام كه عضو حقوقدان شوراي نگهبان بود توصيه كرد كه برود در ميتينگ انتخاباتي احمدي نژاد سخنراني تبليغاتي كند يا جناب يزدي به نفع احمدي نژاد بيانيه بدهد واقاي جنتي برايش در خطبه هاي نماز جمعه تبليغ كند يا به دولت توصيه كرد كه درست قبل از انتخابات بيايد به همه حتي كساني كه پول سهامشان را پرداخت نكرده اند سود سهام عدالت بدهد و .... ايا اينها هم برنامه جناب خاتمي و نقشه هاي جورج سورس وجين شارپ وفلان وبهمان بوده (1497814) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۵۲:۰۴
جان من؟ اگر این سند است من می‌توانم همین سند را برای جاسوس بودن کامران دانشجو وزیر علوم هم استفاده کنم؟ برای علی مطهری چطور؟ برای عادل فردوسی پور چطور؟ برای اون مجری معروف که محکوم به شلاق شد چطور؟ برای هر کس دیگه چطور؟ (1497815) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۷:۳۶
آقای شریعتمداری اسناد معتبرش رو به دادگاه ارایه کنه نه اینکه هرروز بر طبل تهمت و تفرقه بکوبه! (1497899) (alef-13)
 
الله قلي
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۴:۲۵
يعني كهريزك ساخت آمريكا است !!!!اين بصيرت تان كشته منو. (1497955) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۵۵:۲۴
دوست عزیز، چرا این قدر سطحی به قضیه نگاه می کنید

شورای محترم نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیدا ها از تمامی ظرفیت های امنیتی کشور نیز استفاده می کند

آقای خاتمی هشت سال رئیس جمهور این مملکت بوده است، یعنی دوبار توسط شورای نگهبان و با در نظر گرفتن تمامی مسائل امنیتی تائید صلاحیت شده است

افرادی که امروز از آنها به عنوان سران فتنه نام برده میشود در انتخابات سال 88 توسط شورای نگهبان تائید صلاحیت شده اند. ما آخر نفهمیدیم، مگر میشود شورای نگهبان عده ای جاسوس یا منتسب به فردی جاسوس را با این همه مدارک به قول آقای شریعتمداری غیر قابل انکار تائید صلاحیت کند؟ اگر آقای شریعتمداری این همه مدرک دارند و به قول خودشان در پیش بینی ماجراهای سال 88 به خزانه علم غیب الهی متصل نبوده اند و بر اساس اسناد متقن آن پیش بینی ها را انجام دادند، چرا آن مدارک و اسناد را قبل از تائید صلاحیت آن افراد به شورای نگهبان ندادند؟ اگر نداده اند که خود ایشان خیانتی بزرگ به نظام و ملت کرده اند. اگر آن اسناد را تحویل داده اند سوال پیش می آید که چرا شورای نگهبان به آنها توجه نکرده است. به هر حال رد صلاحیت دو فرد مذکور به اندازه رد صلاحیت آقای هاشمی که چالش برانگیز نبود. پس اگر شورای نگهبان به آن مدارک توجه نکرده است یا آن مدارک پشیزی ارزش نداشته یا خود شورای محترم نگهبان هم در تائید صلاحیت این افراد قصور کرده است. و از آنجا که همه رویه شورای نگهبان را می داندد تنها دو دلیل در تائید صلاحیت افرادی که به عنوان سران فتنه شناخته میشوند وجود دارد: یا اقای شریعتمداری اسناد خود را به آن شورا نداده که خود خیانتی بزرگ است. یا آن اسناد مشتی توهم بوده و ارزش امنیت نداشته است

خوشحال میشویم اقای شریعتمداری و دوستانشان به این سوال ساده ولی اساسی و مهم پاسخ دهند (1497982) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۱:۴۰
سند از حوادث کوی دانشگاه و بلایی که امثال شما و شریعتمداری سر دانشجویان آورد معتبرتر بر مغرض بودنتان (1498042) (alef-13)
 
بنده خدا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۶:۲۹
عجب سندی ، پس طبق این سند شما من هم می تونم بقیه رو مقصر بدونم ،
شخصی که مطالب رو در رسانه جور دیگر نمایش داد (قبل از انتخابات)
کسی که شال سبز انداخت ، تهمت زد و اثبات نکرد ، بی اخلاقی رو برای مردم عادی نمایش داد !
اشخاصی که دین ملایم و انسانی اسلام را با بد دهنی و خشونت نمایش دادند
و . . . (1498130) (alef-13)
 
mohsen
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۲۳:۲۷
مگه شما و امثال شما به کسی اجازه میدین از خودش دفاع کنه!!شما و امثال شما به رفسنجانی،خاتمی،ناطق و....تهمت میزنید ولی به آنها هیچ وقت اجازه نمی دهید حتی در یک روزنامه از خود دفاع کنند(خواه گناهکار باشند وخواه بیگناه) وای به حال اینکه بیایند و چیزی رو اثبات کنن!!! . ملت نشان داد که با این همه بداخلاقی و بی انصافی که از سوی شریعتمداریها در حق سید محمدخاتمی عزیز و آقای هاشمی روا داشته شد نه تنها از محبوبیت ایشان کاسته نشد بلکه با اولین پیام ایشان آن هم در سانسور شدید اکثریت قاطع ملت یکپارچه با حضور در انتخابات و رای به جناب آقای دکتر روحانی اوج محبوبیتشان به اثبات رسید. (1499841) (alef-13)
 
آنتی هفت تومنی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۰۷:۳۴
دقیقا تو انتخابات 88 خائنین به مردم رو شناختم و مردم داری سید بزرگوار برایم اثبات شد (1498204) (alef-13)
 
همشیره
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۹:۴۷
اگر داشت رو می کرد اسناد ایشون مثل لیست توی جیب کاپشن اقای احمدی نژاد است که فقط حرفش زده شد واز رونمائی خبری نبود . (1498056) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۳۴:۳۱
متاسفانه کاپشن رو داده اند اتوشويي و ليست و اسناد از بين رفته. (1498836) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۶:۱۷
برادر حسين يادش رفته كه فقط يك روزنامه نگار است . (1497556) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۳:۳۷
روزنامه نگار رو خراب نكن خواهشن . (1497884) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۶:۲۳
....حیف لقب روزنامه نگار نیست به ایشون بدی...قلم به دست مناسبتره!!! (1498220) (alef-13)
 
مجمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۶:۴۱
خدا به نویسنده این مطلب خیر بده حرف دل منو زد. (1497557) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۴۸:۰۲
ماباید ممنون شریعتمداری باشم که بااین تحلیل های غلط باعث شدکه امثال من به اقای روحانی واطلاح طلبان رای بدهم امیدوارهستم اقای شریعتمداری این بخش رابخواند وجواب دهد که چرا از زبان چند ملیون انسان حرف میزند رای ما نه بزرگی بود به امثال شریعتمداری وکسانیکه تاب دیدن خاتمی وهاشمی راندارند خواهش میکنم به مردم وبزرگان مردم اگر احترام نمی گزارید حداقل بی احترامی نکنید (1497561) (alef-1)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۰:۴۳
باید بررسی شود این کینه ورزی نسبت به این سید جلیل القدر از کجا سرچشمه میگیرد حتی بعد ازاین همه هجمه هنوز هم دست از سرش برنمیدارند امیدواریم این نوع برخورد را با آقای روحانی کمتر کنند (1497566) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۹:۰۷
نظام مظلوم جمهوري اسلامي که خون بهاي هزاران خون شهيد است سال 88 به اتهام جابه جايي 11 ميليون راي زخم فتنه را چشيد اما اکنون پاي 270 هزار راي بيشتر از پنجاه درصد رقيب انتخاباتي ايستاده است. جماعت اصلاح طلب بايد تا قيامت شرمنده باشند. (1497696) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۶:۳۰
مقایسه شما اشتباه است. 11 میلیون اختلاف نفر اول و دوم است. 270 هزارتا اختلاف نفر اول با 50 درصد آراست. امسال اختلاف نفر اول و دوم نزدیک به 13 میلیون رای بود (1498222) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۴۴:۵۳
يعني شما فكر ميكني اگه انتخابات دو مرحله اي ميشد اصولگرايان پيروز انتخابات بودند؟ (1499419) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۲:۰۵
من كه خيلي شرمندم واقعا.به خصوص در برابر تو دوست عزيز تا بن دندون مسلح اصولگرا (1498615) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۲:۲۷
توصیه می کنم بروید نهضت سواد آموزی چهارعمل اصلی را یاد بگیرید (1499571) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۲:۵۴
جناب نویسنده شما اگه خیلی خوبی حرفاتو به خود آقای شریعت مداری بزن خاتمی هم چه با سورس دیدار کرده باشه چه نکرده باشه خائن و وطن فروشه خودش میتونه یه بنیاد خاتمی بزنه! اینو در جواب دوستانی گفتم که از کینه توزی نسبت به این سید جلیل القدر! تعجب میکنند (1497950) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۲:۲۴
اون وقت چرا وقتى توى سايتا و روزنامه هاى حامى همين سيد جليل القدر سيد مظلوم ما را مورد هجمه قرار مى دهند ، شما از سلاله سادات دفاع نميكنيد؟ اگر سيد بودن فى نفسه به نظر شما مهم است ! (1498027) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۳۱:۳۳
من خودم خیلی آقای خاتمی رو دوست دارم و وقتی یاد کارای ناجوانمردانه ای که با ایشون کردن میفتم،بدجور دلم میسوزه...ولی بااینهمه قابل قیاس با اون کارای زشت و تهمتایی که به آیت الله هاشمی زدن،نیست.....این یکی دیگه بدجووووور دلمو خون کرده....خداااااا (1500095) (alef-13)
 
شهاب 1+2
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۱:۱۲
برادر حسين ، خودش را عقل كل ميداند ! (1497569) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۱:۳۰
عقل كل ، :-))))))))))))))))))))))))) (1497752) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۲:۲۰
با وجود اين نتايج انتخابات ، شما هم برادر حسين شريعتمداري را درك كنيد ديگه :-) (1497570) (alef-1)
 
حسین رضوی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۳:۴۲
کو گوش شنوا! (1497576) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۰:۰۰
توجه به انتخاب رياست جمهوري جديد و با توجه به نيازهاي مردم که چندين سال بي پاسخ مانده است پيشنهاد دارم برخلاف روساي جمهوري قبلي که ابتدا جاي پاي خود را محکم و مستقر مي کردند و بعد به فکر حل مشکلات مردم مي شدند رياست جمهور جديد بايد اول مديريتي در راستاي حل مشکلات مردم انجام دهد و سپس درصدد محکم کردن جايگاه خود برآيد. (1497702) (alef-13)
 
سید حمید موسوی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۴:۲۵:۴۱
از برکت دولت آقای احمدی نژاد مشکلات آنقدر زیاد است که به جای پا نمیرسد, ان شالله با کمک و صبر مردم و بخصوص جوانان و پرهیز از تندروی, افراط تنگ نظری ها در عرصه های گوناگون و هدایت گری های رهبری که فردی بسیار معتدل و دلسوز مردم و اسلام هستند مشکلات حل می شود ما به شیخ حسن روحانی و آینده ایران بسیار امیدواریم (1498659) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۴:۱۳
خدا خیر بده ایشون رو که حرف حساب میزنه و این سایت رو که حرف حساب رو منتشر میکنه. من امیدوارم با توجه به اصرار آقای شریعتمداری به روش مطلوب خود، بازنشسته شوند (1497578) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۸:۳۵
ایران احتیاج به آرامش داره بس کن شریعتمداری (1498858) (alef-13)
 
مهيار
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۴:۵۲
آقاي خاتمي محبوب ايرانيان بوده و هست و خواهد بود چه آقاي شريعتمداري بخواد چه نخواد كمي به خود بياييد آقاي شريعتمداري (1497583) (alef-1)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۵:۵۴
چه اتفاقي افتاده كه يك نفردرايران پيدا شده جلوي آقاي شريعتمداري وديدگاه هاي غيرمنطقي اش بايستد احسنت.... (1497587) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۰:۳۹
رابطه با سياه نمايي هايي که در مناظره تبليغات انتخاباتي نامزدهاي رياست جمهوري صورت گرفت مي خواستم بگويم خوش انصاف ها آيا در طول 8 سال فعاليت دولت آقاي احمدي نژاد يک کار باارزش و نقطه روشن وجود نداشت که به آن اشاره مي کرديد (1497706) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۵:۴۸
نه نداشته دولت نه و ده با پیشرفت در تضادند با اختلاس با انحراف با خرافات با گرونی با بیکاری با هوچیگری با حاشیه با چالش با دعوا با سفرهای خانوادگی خارجی با رانت با دروغگویی با تهمت زدن مساویند
پرونده اختلاس 3000 ملیاردی
پرونده بیمه ایران خرید و فروش بیمه عمر برای اموات (1499578) (alef-13)
 
ا. م
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۳۲:۴۰
آخه اصولا کسی واسه این تندروی ها تره هم خورد نمیکنه! حتی اگه با یارانه قیمتش بشه 0 تومان باز هم کسی نمیخره تا این اتهام ها رو بخونه!!!
به شخصه فکر میکردم کیهان از یکشنبه ی بعد از انتخابات شروع کنه مقاله علیه روحانی بنویسه، ولی با کمال تعجب دیدم با قیافه ای حق به جانب خودش و هم فکراش رو پیروز انتخابات دونسته! دیگه همه جور شناختی به ایشون داشتم الا این شناخت، خدا رو شکر حاصل شد! (1497931) (alef-13)
 
siamak
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۶:۵۹:۱۴
مگه کیهان مال بیت المال نیست ؟ من به عنوان یک ایرانی که حقی بر بیت المال دارم آقای شریعتمداری را حلال نمیکنم. (1497597) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۴:۵۴
مسافرت دور دنیا چی شد؟؟؟؟؟ (1497617) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۶:۱۸
من حاضرم اين بابا رو با خرج خودم ( عليرغم داشتن مشكلات فراوان مالي ) بفرستم دور ديا بلكه يه مدت مردم از دست اين مقالات و اين طرز حرف زدن هاش راحت شوند . (1497671) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۶:۴۰
درود به تيزهوشي و تدبير حکيمانه رهبر معظم انقلاب که اگر ايستادگي آن بزرگوار در برابر زياده خواهي و کارهاي غيرقانوني گروهي فتنه گر در سال 88 نبود امروز وضع ايران بدتر از مصر مي شد (1497628) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۰:۱۷
جوجه رو آخر پاییز میشمارن (1498212) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۶:۵۳
اعتدال واقعي يعني با رهبري انقلاب همگام و همسو بودن، نه يک گام به عقب رفتن نه يک گام جلو زدن. ملازم شدن، اعتدال است (1497629) (alef-1)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۲۲:۲۹:۴۳
به مثبتهای خودت یک نگاه بکن (1503703) (alef-13)
 
مهدی حیدری
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۷:۴۹
یکی بیاد به این آقای شریعتمداری پیشنهاد بده یه بار برای شورای یه شهری ، روستایی ، اداره ای جایی کاندید شود تا بفهمد چقدر وزنه دارد و چقدر مردم قبولش دارن . والله خسته شدیم از بس ایشان بذر نفاق و تفرقه رو تو این مملکت پاشیدند.
انشالله به برکت همین ماه شعبان و رمضان پیش رو خداوند ایشان را از جناح راست به راه راست هدایت نماید. (1497634) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۰۹:۰۲
حوادث مصر پرده از چهره ظاهرا قانون گرا و مردم دوست روشنفکران غرب گرا کنار زد و ماهيت ديکتاتور مآبانه و قانون شکن آنها را برملاساخت فلذا نبايد در داخل ايران فريب عمروموسي ها و البرادعي هاي وطني را بخوريم اين افراد مدعي قانون گرايي در بزنگاه حوادثي مثل فتنه 88 چهره ديکتاتوري خود را نشان دادند. (1497638) (alef-1)
 
فرهاد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۸:۲۷
دوست عزیز و هموطن: اگر تئوری حذف مخالف نباشد و مخالف نیز رسانه و حزب داشته باشد و همه یک ملت از هر گروهی با هر تفکری نماینده ای داشته باشد یا در قالب حزبی قرار گیرد اتفاقات مصر را شاهد نخواهیم بود (1498168) (alef-13)
 
سید حمید موسوی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۴:۴۱:۳۳
وقتی از تمام امکانات برای تخریب طرف مقابل استفاده می کنید حتی کارو به جایی میرسونید که عکس ناموس رقیبتونو جلو 50 ملیون نشون میدین و تهمت میزنید خودتونو جای قاضی میزارین تمام راههارو برای انتقاد میبندین حتی قانون گذار و مجری قانون و حتی خود قانون رو به نفع خودتون تفسیر می کنید مردم خونشون به جوش میاد که نتیجش میشه سال 88 که حقن مردم فریاد ظلمی که بهشون شده بودو نمی گم تقلب رسوندند و نتیجش شد حماسه 92 حرف و پیام مردمو بشنویم تا کشور قدرتمندی داشته باشیم (1498663) (alef-13)
 
اردشیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۶:۴۱
دوست عزیز چقدر این نظرتون به سرمقاله های کیهان و مطالب سایت فارس شبیه هست نسبتی با این دو رسانه ندارین احتمالا !؟ (1499481) (alef-13)
 
سیدرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۰:۴۳
من اگر جای آقای خاتمی بودم از این آقا شکایت میکردم (1497643) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۵:۳۰
آقای خاتمی از بدتر از این ها شکایت نکردند! (1497728) (alef-13)
 
صالح
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۲:۵۵
شاید هم واقعا خبری باشد که آقای خاتمی شکایتی نمی کنند!! (1498160) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۷:۴۹
عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد (1498283) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۱:۵۵
آقای خاتمی خودش میدونه چی کار کرده آدم خیلی باید روش زیاد باشه که بیاد شکایتم بکنه! البته از خاتمی بعید نیست (1498967) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۰:۵۷
اقاى شريعتمدارى هر كارى كنى مردم بيشتر اقاى خاتمى رو دوست دارند و شما را خیر (1497646) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۵:۰۴
شریعتمداری حتی ارزش شکایت هم ندارد که خاتمی وقت خود را برای ایشان تلف کند. (1497763) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۱:۲۴
ممنون مطلب بسیار خوبی بود، منتظر ادامه انتقادات نسبت به آقای شریعتمداری هستیم. ما نمیتونیم حرف بزنیم. شما حرف دل مارو بزنید..... (1497648) (alef-1)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۹:۵۲
کاملا با امیر موافقم! (1497901) (alef-13)
 
ارش
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۳:۴۱
با درود

اقای حایر شیرازی

شما سه فرضیه برای گفته های اقای شریعتمداری نوشتید که هر سه نشان دهنده خطای اقای شریعتمداری است

ولی به مهمترین نکته و مغلطه اقای شریعتمداری توجه نکردید

علیرغم گفته شما من تصور میکنم و یا (بنا را بر صحت ادعای ایشان میگذارم) حرف ایشان درست باشد

مغلطه اینجاست که وی اولا جورج سورس را یک یهودی امریکایی صهیونیستی و.... مینامد ثانیا خاتمی را یک جاسوس خاین وطن فروش مینامد ثالثا این ملاقات را یک برنامه هدفمند و هدایت شده از جانب دستگاههای جاسوسی تلقی میکند و دیگر نتایج و برداشتها را از سه اصل فوق بنیان می نهد

در حالیکه نه جورج سورس یهودی صهیونیشتی است نه عامل دستگاههای سیا و موساد و ... است ایشان یک اندیشمند و دانشگاهی است که وقت و علم خودش را صرف مبارزه سیاسی و بدون خشونت علیه استبداد کرده اند و خاتمی هم یک اندیشمند اسلامی است که معتقد به گفتگوی تمدنها است

و ملاقات احتمالی انها هم در چنین چارچوبی قابل تصور است

ضمن اینکه اقای شریعتمداری اقای خاتمی را همچون مومی در دستان سورس میداند در صورتی که برای هدایت مردم و حتی کفار باید با انها صحبت کرد و با دلایل کافی انها را با اندیشه اسلامی اشنا کرد

اقای شریعتمداری چرا تصور شما این نیست که سورس تحت تاثیر خاتمی بوده نه بالعکس ؟
اقای شریعتمداری چرا صحبتهای رد و بدل شده بین این دو را منتشر نمیکنید؟
ایا در صدر اسلام و بزرگان دین و حضرت رسول با سران کفار نمینشستند و صحبت نمیکردند؟
ایا در همین دوران رهبر انقلاب با بسیاری از مخالفان دین جلسه و قرار ملاقات نگذاشتند ؟
سخن کوتاه کنیم اقای شریعتمداری چنین دیدگاههایی حتی با ضرب زر و زور نیز دیگر طرفداری ندارد و نامزد مد نظر جنابعالی (جلیلی) با ارا سازمان یافته هم بیش از سه ملیون رای نیاورد به خود بیایید خود را به خواب نزنید و اگر واقعا خوابید از خواب غفلت بیدار شوید (1497659) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۳:۳۹
احسنت به شما ، تبارک الله (1498806) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۲:۰۶:۲۰
اولا توصیه می کنم که کمی درباره جورج سورس تحقیق کرده و همچنین نقش آقای سورس در انقلابهای مخملی را مطالعه بفرمایید.
ثانیا:شما که می فرمایید شاید جورج سورس تحت تأثیر خاتمی بوده ، باید به خدمتتان عرض کنم که این فرضیه شما در سال 88 باطل شد.
ثالثا : طبق فرمایش آقای حائری مبنی بر حفظ اطلاعات سری ، آقای شریعتمداری نیز این اصل را رعایت فرموده و صحبهتای رد و بدل شده بین این دو نفر را منتشر نکرده . اگر هم منتشر می کرد آقای حائری حتما می گفتند که چرا این اطلاعات را منتشر کردید و شما امین نیستید و از این قبیل حرفها...
رابعا : خود شما می فرمایید که در صدر اسلام (بزرگان دین و حضرت رسول). آقای خاتمی از کی بزرگ دین اسلام شده که ما اطلاع نداریم. شاید پس از فتنه 88.
خامسا: اشاره فرمایید که کدام یک از جلسه های رهبر انقلاب با مخالفان دین، بوده است ؟این جلسلات با سران سایر ادیان و مذاهب تشکیل شده است نه با بی دینان و اگر هم بوده پنهانی و مخفیانه نبوده است . آیا بهتر نبود آقای خاتمی به عنوان رئیس جمهور از آقای جورج سورس که به گفته شما یک اندیشمند است دعوت نمی کردند که به کشور ما بیاید.(به عنوان یک اندیشمند!!!) نه اینکه خودشان به محضر سورس شرفیاب شوند.
امیدوارم که این نظر ما نمایش داده شود. (1503052) (alef-6)
 
حامد.
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۹:۳۷:۴۶
خیلی مسخره است که خاتمی را اندیشمند میدانید .کسی که خیلی راحت تحت تاثیر ساختمانهای نیویورک قرار گرفت و تمدن امریکا را تمدنی بزرگ خواند درحالی که امریکا حدود سیصد سال است مستقل شده از اختلاط نامشروع اروپاییها با ساکنان بومی قاره امریکا بوجودامد.خیلیهاشون حرامزاده هستند (1503540) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۴:۰۲
بسم الله
سوال بنده از نگارنده مقاله آن است که چرا این قدر سعی در تخریب آقای شریعتمداری دارد؟
این همه دشمن در داخل و خارج وجود دارد، نمی دانم چرا نهضتی را سایت حاضر در تخریب عده ای شروع کرده است؟
چرا این سایت مقاله ای در محکومیت نقش آقای خاتمی در فتنه 88 نمی نویسند؟
چرا این سایت مقاله ای در محکومیت کسانی که رای مردم را در سال 88 به مسخره گرفتند اما انتخابات حاضر را تایید کرده اند نمی نویسد؟
بهتر است سایت حاضر اول فرض خود ر ا مبنی بر ظنی بودن حرف های آقای شریعتمداری به اثبات برساند بعدا این همه تفصیل بگوید!
آمدیم و فرض شما غلط بود و حرفهای آقای شریعتمداری صحیح، آنگاه باب افترا و آبروی مومن بردن را برای خود باز می کنید؟
شما مهدی هاشمی را با آقای شریعتمداری مقایسه می کنید؟
شرم و حیا هم چیز خوبی است! (1497662) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۲:۳۷
خیلی دوست دارم این سایت حرفهای مارو در مورد 88 و تخلفات انتخاباتی که صورت گرفت چاپ کنه (1498231) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۹:۰۷
صحیح بودن حرفای شریعتمداری از تعداد مثبتهایی که شما طرفداراش از خوانندگان سایت میگیرین مشخصه!!! حالا خوبه الف اصولگراست نه اصلاح طلب،
عزیزان بیدار بشید از قدیم میگن مشت نمونه خرواره هنوز به این نتیجه نرسیدین که اکثریت مردم ایران طرفدار اصلاح طلبان و شخص شخیص خاتمی عزیز میباشند یا اینکه به این نتیجه رسیدین ولی خجالت میکشین اعتراف به اشتباه کنین؟؟؟
طرفداران آقای خاتمی مثثثثثثثبببببتتتتتت یادتون نره. (1499489) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۴:۱۱
احسنت بر نویسنده این مقاله (1497663) (alef-13)
 
سعيد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۴:۳۱
نوشتار قوي و منصفانه اي بود كه لذت بردم و استفاده كردم. خدا امثال آقايان شريعتمداري را كه حتي بيش از دشمنان به اسلام و مملكت بواسطه ايجاد تفرقه و تخريب آسيب مي زنند هدايت كند و اگر قابل هدايت نيستند حذف كند. ان شاء ا... (1497664) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۵:۴۴
شکست خوردن از مردم خیلی سخت است ، شهامت پذیرش شکست را داشته باشید ، بخدا برای شما خیلی بد است که اینقدر آستانه تحمل ندارید ، ما با رای خود به شما گفتیم که با تفکرات امثال آقای شریعتمداری مشکل داریم ، بروید چهار سال دیگر بیاید اگر دوباره تفکر شما رای آورد ، همه ما مخلص شما هستیم ، آقای شریعتمداری محصول تفکر شما احمدی نژاد بود که جامعه را به سمت پرتگاه برده است ، و حالا بالاغیرتا" کوتاه بیا شاید وضعیت معیشت مردم تا یک کمی درست شود (1497666) (alef-13)
 
بسیجی زمان جنگ
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۷:۲۱
آیا کسی در این مملکت نیست که داد افرادی را که از این شخص ظلم کشیده اند بستاند عدالت که شرط اول هر مرجعی است در این مملکت وجود ندارد؟آیا نباید همه آنانی که قدرت برخورد دارند وبرخورد نمیکنند هم بخود بیایند وبیدار شوند؟ (1497679) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۴:۵۲
دیگه تهش 200000 جریمش می کنن!!! (1498235) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۰۸:۳۰
آره اتفاقا با يك راننده تاكسي بين شهري صحبت مي‌كردم انگار اونم يه جرمي مثل مرتضوي مرتكب شده بود ، تو يه سفر از اصفهان همينقدر جريمه شده بوده. (1499060) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۱۷:۴۶
شماکه نظرمارونمی نویسیدولی حداقل یکم مطالعاتتون بیشترمیکردید هم اسناددیدارآقی خاتمی باجورج سوروس موجوده هم جریانات دیگه بعضیاش کتاب شده شماکجاییدکه تورسانه کارمی کنیدواین چیزاروهم نمیدونیدچرخشتون به سمت اصلاحات هم ازلحاظ منافع معقول است.مردباشیدنظرمخالف روبنویسید (1497683) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۴:۵۱
8 ساله حرفتون اینه که اسنادش موجوده!!!! دیگه حرفهاتون خریداری نداره (1498234) (alef-13)
 
حسين
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۰:۲۴
( ترس كيهان و عصبانيت اسرائيل ) پس از پيروزي دكتر روحاني و هجمه سنگين به ايشان و خاتمي خيلي جالب توجه است . (1497704) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۱:۳۵
احسنت به انصافت آقای توکلی.شما اصولگرای واقعی هستید (1497711) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۲:۲۷
اجناب حایری شما که این گونه از قران برای اثبات نوشتار خود استفاده میکنید دراین مدت چهار سال کجا بودید .به دلیلی 4سال سکوت. (1497719) (alef-13)
 
چه جالب
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۲:۵۶
كسي كه خودش زده به خواب هيچ وقت بيدار نميشه (1497722) (alef-13)
 
majid r
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۴:۵۳
ما از رهبر معظم انقلاب استدعا داریم به مدیر مسئول کیهان( شریعت مداری) تذکر بدهد.
یا علی. (1497726) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۵:۴۷
اینهمه آسمان و ریسمان نداشت. جناب حجه الاسلام که البته عنوان وابستگی به حضرت آیت الله حائری شیرازی را هم یدک می کشید و به حساب نام و نشان پدر خوانندگانی هم پیدا کرده اید، اول قدری مطالعه کنید بعد طومار بنویسید. خود آقای جورج سوروس ماجرای دیدارشان با آقای خاتمی را بیان کردند و در سایت ایشان درج شد. بنابراین حالت اول، دوم و سومی که شما بررسی کردید، هیچ کدام نیست بلکه حالت چهارمی است که شما از آن مطلع نبودید. (1497730) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۵:۴۸
خطاب به حاج اقا شیرازی اولا اگر امثال شریعتمداری نبودند در اون 8 سال کذایی انقلاب از دست می رفت به طبع شما و اقای خاتمی که لباس روحانیت دارید یا باید این لباس را از تن دراورید و یا اینکه اگر مومن هستید باید از امثال شرذیعتمداری تشکر کنید که هنوز در لباس روخانیت هستید و مورد اخترام دوما فتنه 78 که دل رهبر را خون کرد اگر انقلاب از بین می رفت ایا جایی برای زندگی راحت در ایران داشتید اقای مسئول کیهان دارند تذکر می دهند که اگر کسی منافق نیست بعضی حرکات و موضع گیری ها که به تضعیف اسلام منجر شود نمی کند حالا اقای خاتمی که بسیار کندرو اقای شریعتمداری که تندرو هستند حد وسط اعتدال است که هم به نفع دینتان است و دنیای تان وگرنه شما می دانید که اقای شریعتمداری و امثالهم حرص و جوشان برای منافع مادی نیست (1497731) (alef-13)
 
کوروش
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۶:۲۳
روش شما اینه که رهبر انقلاب رو به نام خودتون مصادره می کنید ، و دائما می گویید دل رهبر انقلاب از فتنه و . . . . خون است . عزیز من دل رهبر انقلاب و تمام دردمندان ایران و انقلاب از افراط و تفریط خون است ، از نامردمی خون است از زیاده طلبی ، خطی نگری خون است . شما از کجا می دانید که آقای شریعتمداری حرص دنیا ندارند ؟ قدرت و حضور دائمی در کانال قدرت خواب از چشمشان ربوده . مگر امثال مالک اشتر و میثم تمار و عمار هر روز در خیابانها و مناره ها دیگران را بی آبرو می کردند و به مردم تهمت می زدند ؟ کجای این رفتار حاج حسین اسلامی است ؟ سخن آخر اینکه رفتار انسانهایی چون حسین شریعتمداری است که سلفی های وهابی را بر علیه شیعیان بر می انگیزاند و بالعکس رفتار سلفی های وهابی است که شیعیان را نسبت به برادران اهل تسنن دل چرکین میکند . یا علی (1498829) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۵۳:۳۷
چرت نگو این انقلاب را خدا نگه می داره با ادبیات خودت (1499025) (alef-13)
 
amir65_b
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۶:۵۸
با اين نامه ي آقاي حائري شيرازي قريب به يقين احتمالا ايشان هم فردا در روزنامه ي کيهان بعنوان رابط جورج سوروس با آقاي خاتمي معرفي خواهند شد!!! (1497739) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۷:۳۲
بابا شريعتمداري مارو کشتي با اين جورج سورس
ولمون کن تو رو خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا (1497741) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۲۸:۳۵
حاجی حایری متن شما مستدل بود و برای مغز های کم تحرک ما مفید بود. اما سوال من این است که شما با این قلم نافذ این ۸ سال کجا بودید؟ به خصوص آن چهار سال دوم که آن فرد خودشیفته در آن شب لعنتی از همه مرزهای انسانیت و اخلاق عبور کرد تا خللی بر روند خودشیفته‌اش وارد نشود؟ (1497744) (alef-13)
 
دوست
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۳۶:۲۶
نظر آقای حائری را به طور عام می پسندم. اما اگر قضیه پول گرفتن کلان از پادشاه عربستان و بعضی ارتباطات سوال برانگیز با برخی (خواه سورس یا سایر اشخاص حقیقی و حقوقی نشاندار) و برای مقاصد خاص درست باشد، قضیه فرق خواهد کرد. شاید بتوان گفت در این حالت، پیروی از نظر آقای حائری جز حماقت چیز دیگری نباشد.
اما آنچه که جالب توجه می نماید اطلاعاتی است (شاید نصفه نیمه) که در دسترس کیهان است که می تواند برخی مواقع کارساز و برخی مواقع مشکل ساز هم بشود. (1497767) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۶:۴۳
شما حالت خوبه؟
كدام پول ؟ كدام جاسوس؟ (1498238) (alef-13)
 
حميد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۴:۵۰
در سال 80 در زمان معرفي کابينه دوم آقاي خاتمي ايشان گفتند روزي شد که ما در اين کشور 3 روز بيشتر ذخيره گندم نداشتيم و من حتي به مقام معظم رهبري هم نگفتم.اين را بگذاريد کنار شايعه واردات گندم از آمريکا در آن دوره و اتهام ملاقات با جورج سوروس آقاي شريعتمداري.سئوال اينجا اين است واقعا آقاي شريعتمداري تا به حال يک کار اجرايي انجام داده است؟کنار گود نشستن و خائن و وطن فروش خواندن کسانيکه سکان اجرايي کشور دست ايشان است کار شاقي نيست خصوصا که مصونيتي نظير آنچه ايشان دارند داشته باشيد. (1498853) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۰:۱۱
برادرحسين اگر دراين چند وقت در سخنان تحليل گران اسرائيلي دقت كرده باشيد مي بينيد كه همگي از رفتن احمدي نژاد وامدن جناب روحاني كه اولي محبوب شما و دومي مغضوبتان هستند به شدت ناراحتند چرايش را هر ادم عاقلي به راحتي مي فهمد حال ايا دوران جناب خاتمي به نفع اسرائيل بود يا دوران احمدي نژاد اگر منصف باشسد كه فكر نمي كنم باشيد خواهيد ديد كه در زمان جناب خاتمي امريكا تنها بود و ايران توانسته بود كه اروپا را از امريكا جدا كند اما در زمان احمدي نژاد رفتار ظاهرا انقلابي وي نه تنها اروپا وامريكا را متحد كرد بلكه خيلي از كشورها را هم به صف امريكا سوق داد حال اين وسط فتنه گر واقعي كيست (1497786) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۱:۲۰
حرف دلمو زدی. دستمریزاد (1498475) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۶:۰۵
خیلی حرفهای آقای شریعتمداری را جدی نگیرید .
قبل از اینکه آقای رفسنجانی تصمیم بگیره برای ریاست جمهوری ثبت نام کنه ، می گفت ایشون ثبت نام نمیکنه چون میدونه رای نداره و توسط مردم طرد خواهد شد.
بعد از ثبت نام گفت : شورای نگهبان باید ایشون رو رد صلاحیت کنه.

خلاصه آخرشو گفت روحانی اصول گرا ست.

کلا فکر میکنید چند نفر تو این مملکت کیهان می خونند. (1497802) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۴۹:۱۴
آقا جان تجویز پزشک الف را مجددا بیان می کنم .
ایشان واجب السفر شده اند و لطفاً سریعا شماره حساب را اعلام فرمایند تا موجبات سفر ایشان از جانب دوستان فراهم گردد تا شاید به امید حق تعالی و استجابت دعا در شبهای قدر شفای عاجل نصیبشان گردد . (1497807) (alef-13)
 
س
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۷:۵۷:۰۳
این آقای شریعتمداری با مطالب بی پایه و اساسی که تو این 8 سال بر علیه بزرگان اصلاحات از طریق روزنامه دولتی به خورد مردم داده بزرگترین خیانت کار به کشوره. (1497828) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۶:۲۵
من نمیدانم برای دادن رمز عبور و کلید واژه انقلاب مخملی وفرمول آن واقعا دو جلسه محرمانه لازم است آیا این مطلب خود نشان از توهم نویسنده ندارد.گیرم
او نوشت آیا کسی باور کرد.این فرمول که ظاهرا جهانی است .دو جلسه ای که آن هم در این سطح برقرار شود کمی ساده انگاری است. (1497858) (alef-13)
 
گشنگي مرده
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۷:۱۹
اين حرفا شيكم منو سير نميكنه !!!!
شريعتمداري اگه راست ميگه و از جنس مردمه و براي مردم حرف ميزنه ؛ توي روزنامه اش از گروني 200 % ي شير بنويسه تا در قلب مردم جا بگيره نه همش راجع به خاتمي قلم فرسايي كنه ! (1497861) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۸:۴۶
این آقا اصلا وحدت سرش نمیشه که نمیخواد حقیقتم قبول کنه (1497866) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۰۹:۱۷
من فرض را بر اين مي گذارم كه خاتمي با سوروس ملاقات داشته است! از اين كه بدتر نمي‌شود. حالا بفرماييد ببينم سوروس مي‌توانست چكار كند؟ مي‌توانست روح شيطان را در او بدمد؟ مي توانست او را جادو كند. فرض كنيم يك چيزهايي هم به آقاي خاتمي گفته باشد! بعد آيا يك يا دو ملاقات باعث مي‌شود كه يكي جاسوس اسرائيل شود؟ بعد وطنش را بفروشد؟ بعد براندازي كند؟ چه چيزي را؟ خودش را؟
اشكال شما اين است كه بدجوري از آقاي سوروس مي ترسيد و اين را مي‌شود گفت بيماري ترس مرضي از سوروس! يا سوروفوبيا!! بنابراين اولين روانشناسي را كه پيدا كرديد تلپ شويد توي مطبش كه حسابي به پند و اندرز و روانشناسي و احتمال قرص و كپسول و بازنشستگي نياز داريد. (1497868) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۱:۱۷
اگه منفی داشت بعضیا منفی بارون می شدند.... (1497875) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۳:۰۷
اینا خواب نیستند خودشون را به خواب زدند (1497882) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۵:۰۰
حاج آقای حائری شیرازی!!! اگرماهمه ی گفته های آقای شریعتمداری رادروغ واتهام فرض کنیم آیاشمابازهم حاضریدرفتارمنافقانه ی آقای خاتمی رادرفتنه ی 88 بااستفاده ازقواعداصول فقه توجیه وتفسیرکنید؟؟ امیدوارم الف سانسورنکند... (1497891) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۹:۵۹
اولا آقای خاتمی قبلا چیزهایی را تکذیب کرده اند که بعدا معلوم شد راست بوده. مانند جریان نامه به رهبری. پس کسی یک بار به دروغ تکذیب میکند بیش از آن هم میتواند.
دوما از این طرف هم نگاه کن که اگر جریان ملاقات راست باشد و روزی اثبات شود آنگاه چیزی به جز خیانت نام نخواهد داشت. (1497902) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۳:۲۵
ملاقات و خيانت؟ انگار حرفاي برادر حسين رو شما اثر گذاشته؟
1- به چه دليل صرف ديدار باعث خيانت مي‌شود؟
2- جورج سوروس چه بدي دارد؟ اتفاقا انسان عالم و موفقي است از نظر من و مخالف افراطي گري است از جمله مخالف بوش بود و طرفدار دموكراسي.
3- يك ذره فكر كنيد براي كار جاسوسي جلسه ميگذارند و تو بوق و كرنا مي‌كنند؟ باباجون كسي بخواد جاسوسي كنه انهم سرويس‌هاي اطلاعاتي غربي كارشون را خوب بلدند چنان كار مي‌كنند كه 40-50 سال بعد معلوم ميشه (1499390) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۳:۱۶
یک سوال. چرا الان این حرف ها را میزنید. باید همان موقع که شریعتمداری این حرف را زد، میگفتید. (1497908) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۴:۰۲
پیشنهاد قبلی نویسنده خیلی خوب و بجا بود . یکنفر یک شماره حساب اعلام کنه پول سفر ایشان به دور دنیا را جمع کنیم بفرستیمش گردش. دنیا را ببینه شاید از خواب بیدار شد. بد نیست سلام و علیکی هم با جورج سورس داشته باشه شاید اون آقا را به راست هدایت کرد!! (1497911) (alef-13)
 
...
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۴:۱۴
دیدار خاتمی سوروس را یکی از مترجمان خاتمی در خاطراتی که نوشته لو داده است .شریعتمداری از پیش خودش یا از منابع امنیتی و... حرف نمی زند!
اگر حرف شریتمداری دروغ بود تا حالا او را به دادگاه کشیده بودند. سکوت و تکذیب بی رمق خاتمی در این زمینه اعتبار چندانی ندارد،
شما آقازاده محترم هم باید به جای پرخاش به حسین شریعتمداری و به کار بردن ادبیات توهین آمیزمثل خواب غفلت و تعبیرات تندی که در این دو مقاله داشتید به امثال آقای خاتمی یادآور شوید که از سیاست یکی به نعل و یکی به میخ زدن دست بردارند و بهانه را از مخالفانشان بگیرند. به هر حال شترسواری این مدلی نمی شود! (1497912) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۳۱:۱۵
شمائي كهبه دوستتان گفتند درخواب غفلته،ناراحتي كه بهش توهين شد،در قبال توهينهاي ايشان به بقيه چه موضعي داريد؟ (1498833) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۳۳:۱۰
دوستان با تاییدتان (مثبت دادن) آقای شریعتمداری را از خواب بیدار کنید. (1497936) (alef-13)
 
اصغری
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۳۷:۴۸
آقای شریعتمداری فقط می تواند موکل تعداد روزنامه فروخته شده روزنامه کیهان باشد نه بیشتر.ضمنا" چرا ایشان یک نظر سنجی بین خودشان و آقای خاتمی در یک سایت مورد وثوق خودشان نمی گذارند تا محبوبیت یکی از طرفین مشخص شود؟اگر نگران نتیجه کار نیستند حتما" این کار را انجام دهند تا متوجه شوند که نماینده چه درصدی از افکار عمومی هستند.به نظرم بهترین و بی طرف ترین جا هم سایت الف می باشد. به احترام مخاطبانتان یک بار این کار را بکنید تا شاید ایشان دایم تفکرات خود را خواست همه ملت تلقی نکنند. (1497944) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۰:۲۴
نیاز به نظر سنجی نیست. آمار مثبت های زیر کامنت ها را ببینید تا ببینید وزن طرفداران آقای خاتمی عزیز در برابر طرفداران شریعتمداری چقدر است. خیلی ساده است (1498910) (alef-13)
 
خراسانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۶:۲۴
این آقای شیرازی هم چشماشو بر حقایق غیر قابل انکار بسته. کیهان به درستی ماه ها قبل از فتنه 88 و پیش از انتخابات پیشبینی فتنه ها را کرد. اقای خاتمی هرگز نسبت به مداخلات امریکا و اسرائیل و انگلیس در جریان فتنه 88 واکنش منفی نشان نداد. او حتی نسبت به هنک حرمت امامان معصوم توسط اطرافیان و طرفداران و سیاسیون جبهه دوم خرداد که بسیاری از آن ها هم اینک به دامن دشمن پناه برده اند واکنش منفی نشان نداد. خاتمی به اسانی بر جفای سنگینی که دوم خردادی ها نسبت به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی روا داشتند چشم بست و حالا شده همراه و هوادار اقای هاشمی. خاتمی هرگز اهانت به مجلس عزای امام حسین و پاره شدن تصویر حضرت امام توسط هواداران فتنه‌گرش واکنش منفی نشان نداد. اگر جز این است آقای شیرازی یک مورد از آن را مستند کند.
شریعتمداری شق‌القمر نکرده که خاتمی را مهره اجانب می خواند چون خاتمی و اطرافیانش هرچه کردند از روی نسخه از قبل منتشر شده فتنه‌گری بود. مو به مو و خط به خط. خوشبختانه هم کتاب‌هایش موجود است و هم آدم‌هایش هنوز زنده اند.
واقعا جایی برای تطهیر جریان فتنه نیست و هیچ تردیدی نیست که خاتمی هم بخشی از جریان فتنه است. (1497963) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۸:۴۸:۲۴
با سلام ضمن تشکرازنویسنده محترم خواهش میکنم دلسوزان نظام به آقای شریعتمداری بگن این همه جفا به اسلام ونظام بس نیست آیا واقعاحق است کسی که محبوب دل مردم است راجاسوس خطاب کنی آقای شریعتمداری آیاندیدی با یک اشاره آقای خاتمی مردم چگونه باحمایت روحانی حماسه وخواست رهبری رابوجود آوردند بنظر بنده مقالات جنابعالی خواسته یا ناخواسته بوی سخنان نتانیاهو ومسعود رجوی درنفاق بین مسئولین نظام وخواست مردم را میدهد (1497969) (alef-13)
 
م م م
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۰۲:۱۵
چرا خاتمی واسه عارف اشاره نکرد؟
چرا خودش نیامد؟
چرا بچه های اصولگرا که کامنت میذارن به الف میگن اگه مردی چاپ کن؟
الف اگه مر دی چاپ کن (1498575) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۴۰:۴۷
دوست عزیزکاندیدای موردنظرآقای خاتمی دکترعارف بودنه روحانی واین حمایت هم یک توفیق اجباری بودنه چیزدیگر (1498746) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۲:۰۵
می خواهم از روش شریعتمداری استفاده کنم و چند سطری بنویسم.
1- آقای شریعتمداری هیچگاه از خیانتهای روسیه و چین به ایران مطلبی منتشر نکرده است. با توجه به اینکه در تمام قطعنامه های صادره از شورای امنیت روسیه رای مثبت داد و روسیه از نیروگاه هسته ای بوشهر به عنوان برگ برنده ای در بازی بین روس آمریکا از آن استفاده می کند . میلیاردها دلار پول این مملکت را روسها گرفتند اما دریغ از روشن شدن یک لامپ با برق هسته ای!! عدم حمایت از ایران در شورای امنیت چرا ایشان سکوت کرده است؟ آیا ایشان هیچگاه در مورد خیانت روسیه چیزی گفت و نوشت؟. آیا بنا به استدلال خود ایشان می توان گفت که شریعتمداری جاسوس ک گ ب است؟
2- همین استدلال را در مورد کشور چین هم می توان کرد. کل بازار ایران شده بازار اجناس چینی. در مناظرات انتخاباتی مشخص شد که میلیاردها دلار پول ( دکتر ولایتی) این مملکت در کشور چین است . این کشور نه تنها اجناس استراتژیک نمی دهد بلکه هرچه جنس بنجل است به ما می دهد( دکتر ولایتی). جالبتر اینجاست که چین به همراه روسیه به تمامی قطعنامه های سازمان ملل رای مثبت داده است. آیا شما دیدید که برادر حسین یک کلمه از خیانت آشکار چین همانند روسیه به اییران چیزی بگوید یا بنویسد؟ بنا به استدلال ایشان آیا می توان گفت شریعتمداری عامل سرویس اطلاعاتی چین است؟
3- شریعتمداری دائما می گوید که خاتمی جاسوس است. اگر خاتمی جاسوس است پس چرا سازمانهای اطلاعاتی و امنیتی و قضایی ایران با آن برخورد نمی کنند چرا اورا بازداشت نمی کنند.؟ وفتی ایران می تواند ریگی را در آسمان دستگیر کند آیا خاتمی را نمی تواند با او برخورد کند؟ آیا بنا به استدلال شریعتمداری می توان گفت که شریعتمداری به عنوان یک عامل سرویس بیگانه سعی در تضعیف دستگاه اطلاعاتی و امنیتی ما دارد؟ که نمی تواند با یک جاسوس مشحص شده (خاتمی جاسوس بنا به گفته شریعتمداری ) برخورد کند اما ادعای اشراف اطلاعاتی از سرویسهای بیگانه دارد؟
4- به نظر شما از اینکه کسی از درون نظام پیدا شود که به بسیاری از یاران انقلاب و امام تهمت جاسوس و ضد انقلاب و .. بزند چه کسی سود می برد؟ آیا مردم سود می برند؟ اگر مردم سود می بردند که در این انتخابات به حرف خاتمی گوش نمی دادند تا به روحانی رای دهند؟ (هرچند شریعتمداری نمی خواهد این را قبول کند) آیا سرویسهای خارجی سود می برند؟ یقینا همین طور است . چرا که در این کشور کسی پیدا شده که بدون کمترین هزینه ای بزرگان نظام و انقلاب را جاسوس و... می خواند. چه کسی بهتر از ایشان می تواند بذر و تخم کینه و نفاق را در مملکت پخش کند.شریعتمداری نمیداند که خودش عامل دست سرویس های بیگانه شده است؟ آیا با استدلالهای شریعتمداری نمی توان گفت که ایشان در تخریب چهره یاران انقلاب و پاشیدن بذر تردید و نفاق در جامعه تبدیل به یک عامل سرویس بیگانه شده است؟
5- نوشته و سرمقاله های شریعتمداری یکی از بهترین خوراک ها برای تخریب چهره یاران انقلاب و ایران شده است. رادیوهای بیگانه و بنگاههای خبری خارجی یکی از بهترین منابع شان برای تخریب چهره یاران انقلاب و نظام همین روزنامه کیهان است. بنگاههای خبری خارجی برای خائن نشان دادن بزرگان انقلاب و ایران استناد به سرمقاله های کیهان می کنند و با این استناد رئیس جمهور و رئیس مجلس و ... را خائن و وطن فروش نشان می دهند. درحالیکه در داخل شاید بتوان گفت که حداکثر یک اختلاف درون خانواده است. اما سرمقاله های شریعتمداری نشان از جاسوس و وطن فروش دانستن مخالفین فکری ایشان می کند. بنا به استدلال شریعتمداری آیا شریعتمداری نمی داند که عامل خبری سرویسهای خارجی برای تخریب چهره های انقلاب و نظام شده است؟
6- مثالهای فراوانی را می توان با توجه به استدلالهای خود آقای شریعتمداری زد. اما ...... تاریخ ایران به خود چنین فردی را ندیده است!!!!!! (1497999) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۳:۱۸
فقط میتونم بگم عالی بود...... (1498494) (alef-13)
 
جاويد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۰۹:۳۲
يعني تو مملكت ما كسي نيست ايشون رو بازخواست كنه ! چطور ميشه همه روزنامه ها اخطاريه ميگيرن بغير از كيهان ً بابا اين يعني هرچي بخواهد ميتونه بنويسه ! عجب مملكتي داريم (1498017) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۰:۴۳
اگه خاتمی از شریعتمداری شکایت نمی کنه دلیلش این نیست که حرفای شریعتمداری درسته؟؟؟و هزارن مدرک دال بر این مدرک وجود داره؟؟؟ (1498022) (alef-13)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۱:۵۷
از همه مخصوصا حسین اقا درخواست میکنم فقط اعتدال داشته باشند تا ایران رو به جلو باشد. (1498024) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۲:۰۴
ما روی حرفمان در مورد مسافرت ده دور دور دنیا هستیم (1498025) (alef-13)
 
حسان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۳:۱۷
بالاخره يكي حرف دل ما رو به اين آقاي شريعتمداري زد ، الف مچكريم (1498028) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۹:۴۷
نه فقط شریعتمداری بلکه بقیه رسانه های داخلی هم خودشان را در مورد همه چی به خواب زده اند. از چگونگی پیروزی روحانی تا مساله مصر و ترکیه و سوریه و ... (1498040) (alef-13)
 
استاد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۱:۴۶
آقای شریعنمداری شما که هی دم از مبارزه با اسراییل می زنید، شما خودتان را به خواب زده اید اما مردم می دانند که سیاست های غلط و تندرو احمدی نژاد که از طرف امثال شما حمایت می شد باعث شد تا همه دنیای دشمن ما شوند و وضعیت مملکت ما را به اینجا بکشند. در حالی که آقای خاتمی با برخورد عاقلانه همه کشورهای دنیا را با ما خوب کرد و در واقع غیرمستقیم آمریکا و اسراییل را محکوم کرد. حال اسراییل و شما بزرگترین بازنده اتنخاب مردم ایران هستید! (1498043) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۴:۴۳
ازابتدای خرداد ماه سالجاری من هرشب حدود ساعت 1130 تا 0030 که روزنامه کيهان در مياد رو تواينترنت ميخونم!نه بخاطر تحليل های ابکیش!بخاطر خنده!باور نميکنيد تحليلهای 2روز قبل ار انتخابات روزنامه اش رو با 2 روز بعدش تا امروزش رو مقایسه کنيد!ميدونم الف از اين جماعت ميترسه ونظرمنومنتشر نميکنه!ولی از من گفتن بود.... (1498048) (alef-13)
 
پیشاهنگ
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۲۸:۴۳
عاقبت میدان دادن به شریعتمداری = دوری مردم و جوانان از انقلاب، حذف نخبگان و خردمندان، اختلاف و جنگ داخلی، تورم و گرانی، بردن رونق مسلمانی، انزوای شدید بین المللی و دچار شدن به سرنوشت مصر (1498054) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۳۵:۲۴
آقای شریعتمداری آدم خوبیه ولی تند مزاجه وخشک مذهب و فکر میکنه از همه مسلمون تره و عقل کل برای همین به همه تهمت میزنه البته نه از سر بد خواهی مگر اینکه خلافش ثابت بشه بعد دیگه چیزی نمیگه نه اینکه خدایی نکرده بگه عذر میخوام ؟؟!!! من فقط اینو میدونم که اگر خیانت خاتمی 10درصد قابل اثبات بود تا حالا اعدام شده بود چون خیلی ها نمی توانند اونو ببینن فقط بخاطر اینکه مردم دوستش دارند (1498064) (alef-13)
 
پاکدلان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۳۷:۳۵
سلام و درود بر خاتمی
همانا کسانی از سخن و ابراز نظر دیگران ترس دارند که اجازه ی اظهار نظر به انان نمیدهند اجازه دهید ایشان هم صحبت کنند شما حتی سایت ایشان را فیلتر کرده اید
من به شما میگوییم شما نماد افراط و تفریط هستید وبا این افراط و تفریط به آنچه فکر میکنید خدمت میکنید خیانت میکنید و بدانید افراط و تفریط اندیشه و گفتمان و مسلک شما را ضعیف نمیکند بلکه از بین میبرد و بدانید در آینده ای نه چندان دور فضا اینگونه نخواهد بود و آیندگان میفهمند و قضاوت میکنند و میخنند بر تحجر شما
شما مصداق صم و بکم هستید
در وصف آزادی همینقدر بگویم که شرط اصلی برای امکان مورد سوال واقع شدن آزادی است و خداوند متعال در قران کریم برای کسانی که عدم آزادی را دلیل گناه میخوانند از وسعت زمین سخن میگوید شما در حق خدا ظلم میکنید در حق انسان و انسانیت
و خداوند بر هرآنچه شما انجام میدهید آگاه است (1498071) (alef-13)
 
علي
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۱:۳۸
مردم با يك فراخوان يك روز تمام آرزوهاي برادر حسين را بر باد دادند. (1498077) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۲:۰۹
درود فراوان بر نویسنده. همیشه منتظر بودم تا کسی حرفهای شما رو بزنه .تمام حرفهایی که تو دلم بود رو شما گفتید خدا خیرتون بده که از حق دفاع میکنید (1498080) (alef-13)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۴:۵۶
صحبت از پژمردن یک برگ نیست.............وای جنگل را بیابان کرده اند
.
خوب بود،بیطرفانه بود
.
اما کاش شریعتمداری های ایران ما با این جملات و متن ها کمی به حال اصلی خود برمیگشتند
.
اما امیدی برای این طیف نیست،برای اینکه این افراد خواه ناخواه فعلا تیشه به ریشه وحدت میزنند و بدون شک هم قصدشان نیز همین است
.
آقای شریعتمداری:هیچگاه افراطیون در بین مردم جایی نداشتند
.
شما با دروغ و افترا قصد در تخریب افراد دارید و در این راه از هیچ رفتار غیر انسانی فکر نکنم دریغ کنید
. (1498100) (alef-13)
 
مجاهد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۱۹:۵۸:۲۰
خودتون را بکشید آقای شریعتمداری رسواتون می کنه و من هم میگم فتنه گر 88 باید رسوا بشه................. (1498105) (alef-13)
 
jafar
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۲۹:۵۶
فقط اهل حرف بودن همین است راستی اگر اشکالی نبود چرا شکایت نکرد؟ یا نمی کند !!!!!!!!! (1498696) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۱:۲۵
خودشون هم یه زمانی رسوا میشن شک نکن به عدالت خداوند (1498966) (alef-13)
 
سید
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۰۰:۰۰
جناب آقای سیدمحمد خاتمی ؛ لطفا" از این آقا شکایت کنید (1498107) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۲:۱۲
درود بر شما (1498125) (alef-13)
 
م
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۴:۲۰
آیا با اعترافات ریس دفتر ایشان در دادگاه و اتفاقات بعد انتخابات 88 و بیانیه های موسوی و حمایت و تکرار همان حرفها از سوی خاتمی و ... باز هم باید خود را به حماقت بزنیم و فیلم ملاقات با سوروس یا نسخه دستنویس دستورالعمل انقلاب مخملی با امضا, جرج را به عنوان سند طلب کنیم تا خیانت این جماعت را بشود اثبات کرد .

دلت راه و هدف اونها رو قبول داره . از در احکام اسلامی وارد شدن و خائن رو تبرئه کردن جواب سنگینی داره . (1498142) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۲۶:۱۵
فقط میتونیم برای برادر حسین دعا کنیم که خدا عاقبت بخیرش کنه ودست از این بداخلاقی ها برداره (1498147) (alef-13)
 
حبیب
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۷:۳۱
جناب آقای دکتر توکلی
چرا دادخواهی را اینقدر دیر انجام دادید؟
باید یک جریان به حاشیه برود که بیاد مظلومیت مظوم بیافتد؟
این یکی از هزاران تهمت بدون اثبات کیهان است چون نیازی به اثبات نمیبیند نه شرعا نه قانونا!
تا زمانی که هدف وسیله را توجیه کند از این موارد بسیار خواهیم دید
ضمن تشکر از شما امیدوارم قدرت در جناح موسوم به راست را بسمت برخورد بر اساس عدم اقلانیت و منطق و عدالت و تفکر سوق ندهد.
زنده باشید و پایدار (1498166) (alef-13)
 
جدي نگيريد شوخي است!
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۰:۳۹:۴۲
همه نتايج انتخابات رو ديدن و پيام بزرگي بود
يه عده 36 ميليوني از جمعييت 77 ميليوني ايران شركت كردند.11 ميليون به اصولگرايان راي دادن كه شايد همشونم از وضعييت فعلي راضي نبودن و 18 ميليون هم به روحاني و اصلاح طلبان.يك ميليون نفر هم راي سفيد و مخدوش دادن
و بقيه هم يا شركت نكردن و يا اونقد جوون بودن كه شرايطشو نداشتن وگرنه آمار راي اونا هم يك سونامي تلخ اعتراضي براي خيلي از مدعيان به راه مي نداخت كه خودشونو كدخداي مردم مي دونن..

اينجا ده نيست كدخدايان ! اينجا ايرانه !! ايراني كه فرهنگ و تمدنش سندي بر افتخارات جهاني اين كشوره..
ايراني كه 2500 سال قبل كه در تمام دنيا برده و گلادياتور ميفروختن يا دخترانو زنده بگور ميكردن مردمانش در كنار هم برابر زندگي ميكردن و زنانش حقوقي داشتن
زماني كه خيلي از ملت هاي دنيا متحجر بودن ايرانيان يكتا پرست بودند و فرهنگ داشتن
ايراني كه يك زموني اگه پادشاهي احمق كشف حجاب كرد مرداش با غيرت تر و چشم پاك تر شدن..
ايراني كه در جنگ هاي نابرابرش زن و مرد براي حفظ شرف و دفاع از اين خاك با هم جنگيدن و با افتخار كشته شدن..

اما امروز...متاسفم!
حالا آقاي شريعتمداري به چه پشتوانه مردمي دارن اينگونه مي تازن تا راي اين ملت بزرگ رو به حاشيه بكشونن !! ايشون اگه سواد سياسي داشته باشن ديگه براي هميشه صحنه رو ترك ميكنن و ميرن دهات خودشون تا در آرامش به مسائل ديني خودشون برسن تا اون دنياشونو روبه راه بشه.. (1498171) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۳۵:۲۶
گل گفتی ببین از این ایران با تمدن چی درست کردن که بی اخلاقی داره روز بروز بیشتر میشه خدا خودش کمکمون کنه ! یاد باد آن روزگاران یاد باد (1498972) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۱۸:۵۷
کج راهه اعتدال است این خواب عمیق تنوان گفت که کی بیداراست لاجرم جرمش چیست (1498226) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۲۷:۴۰
حرفای شریعتمداری ارزش شنیدن و خواندن ندارد. (1498240) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۳۹:۴۸
الحق که راست گفتی (1499780) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۹:۰۲
کار شما، یعنی پاشيدن بذر كينه بين لايه هاي جامعه و تلاش براي حذف يك طيف از قدرت سياسي با روشی غیر اسلامی، فتنه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عمل الف چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیر از اینه (1498253) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۳۹:۳۶
هیچ تشابهی بین اعمال و رفتار و افکار ایشان به عنوان نماینده ولی فقیه در کیهان با مقام معظم رهبری نیست. نمی دانم این سمت ایشان تا کی می خواهد ادامه یابد. آنقدری که روش کاری حاج حسین به جوانان و مردم لطمه زده هیچ کس دیگری لطمه نزده است. (1498255) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۲:۰۹
گویند در خانه اگر کس است، یک حرف بس است. هزار بار شما و دیگران گفتید. اثر کرد؟ اثر خواهد کرد؟ مشکل اینجاست که در خانه کسی نیست. (1498271) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۶:۱۱
اقای شریعتمداری که اسناد رو ارائه کرد، حتما عکس دیدا رو هم که در رسانه ها منتشر شد دیدید قربان، نکنه فوتوشاپه؟؟ جناب حائری شما کی می خواهید بیدار شوید؟ (1498281) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۸:۳۸
8سال تمام شریعتمداری آقای خاتمی را جاسوس و آقای هاشمی را راس فتنه خوانده ؛ مردم بی اعتنا به حرفهای شریعتمداری به کسی رای دادند که خاتمی و هاشمی از آنها خواسته بودند . نتیجه یعنی شریعتمداری 8 سال آب در هاون کوبید. باز هم بکوب !!! (1498285) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۱:۵۸:۴۳
روش تخریب دیگران با تهمت جواب داده است. زیرا برای ترمیم یک گفتار تهمت آمیز و فتنه انگیز بخصوص بصورت نوشتاری آن هم در مقیاس روزنامه دولتی اگر نگوئیم غیر ممکن است لا اقل ماه ها و شاید سالها وقت لازم است. و اصولا چند درصد مردم از طریق مقالاتی که بر علیه نوشتار فتنه اگیز و در رد تهمت می نویسند را مردم عادی می خوانند. در واقع روش پوپولیستی برای نفی رقیب دروغ و تهمت و افترا را اجتناب ناپذیر می کند. در واقع وقتی ذهنیت بر تخریب طرف مقابل به هر قیمتی شکل گرفت دیگر هدف وسیله را توجیح می کند. امید که خداوند ایشان را به راه انسانیت راهنما کند. که بعید می دانم. (1498286) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۰۹:۴۲
اهانت، تهمت و افترا، هتك حرمت و بي آبرو كردن و تحقير مومنين، از گناهان كبيره است. عمل شما عادلانه نيست.ایشان بدون این اعمال چه بنویسد؟ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که دهد هستی بخش (1498301) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۰:۱۷
پاسخ احتمالی آقای شریعتمداری
من بیدارم شما خوابید از دو حال خارج نیست :
اگر حرفهای من درست بود که حق با من است
اگر حرفهای من درست نبود حتما درست است و شما خبر ندارید (1498303) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۱:۱۷
اصلا خاتمی جاسوس، خائن یا هر چی که تو بگی. ولی بدون خاتمی عزیزه
هرچه آن خسرو کند شیرین کند. ما همه جوره خاتمی رو دوست داریم (1498306) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۴۱:۰۹
دوست داشتنی ها را باید دوست داشت دوستت داریم .... (1499784) (alef-13)
 
محمد ح
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۸:۲۲
شریعتمداری یک تحلیلگر ونظریه پرداز سیاسی بی نظیر - فردی مومن به اسلام و انقلاب ورهبری - دلسوز و بی توقع می باشد که وقایع را بسیار زودتر از تمام سیاسیون پیش بینی کرده است از جمله فتنه سال 1388 را بسار عالی پیش بینی و واژه کودتا را برای آن به کار برد من ارادت خاصی به ایشان دارم (1498315) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۷:۰۰
ایشالا آخرتم باهم محشور شین.....آمین (1498486) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۱۲:۳۹
خدا این مملکت را از ذست امثال شما نجات دهد (1498513) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۸:۴۰
باعرض سلام من از سایت الف که وابسته به اقای توکلی می باشد ودر طول انقلاب ثابت کرد که دنبال عدالت است می خواهم این مطالب را منتشرکند.
1-اقای شریعتمداری اگر انصاف دارید وعدالت دارید خود را بازنشسته کنید تایک جوان خبرنگارجویای کار به کیهان بیاید .تاچند سال باید شما حقوق بگیرید.
2-اقای شریعتمداری سری به دکه روزنامه فروشی بزنید تا ببینید افرادی که کاغذ پاره جمع می کنند روزنامه های شمارا دسته ای می خرند و کاغذ ان را کیلوی هزارتومان می فروشند کسی دیگر روزنامه شمارا نمی خرد
3-اقای شریعتمداری مگر حرمت مومن از حرمت کعبه بالاتر نیست یک مقدار حرمت نگه دارید
4-اقای شریعت مداری کمی از مقام معظم رهبری بیاموزید .اگر منش ودرایت رهبری نبود شما وامثال شما می گفتید ان سیزده ملیون رای دهنده به موسوی را باید اعدام کرد شما که از قبل می دانستید موسوی با بیگانگان ارتباط دارد چرا مدارک خود را به شورای نگهبان ندادید تا موسوی را رد صلاحیت کنند پس در اصل عامل اصلی فتنه 88 شما می باشید
5-اقای شریعتمداری بخدا مردم ومقام معظم رهبری از دست شما و یاران شما که نوار ویدیوی در مجلس پخش می کنند و با فردی که رهبری عزیز برای معاونت ریاست جمهوری مصلحت نمی بیند و توسط رئیس جمهور به وزارت کشور میرود ودستش را بالا می گیرد خسته شده اند بگذارید با هم دلی از این تحریم های ناجوانمردانه عبور نمائیم
6- اقای شریعتمداری هر کسی یک ظرفیتی دارد اگر اقای خاتمی ویا اقای هاشمی را میبینید استانه تحمل انها بالا است ولی شاهد می باشید افرادی را که تحمل پائین داشتند به خاطر تهمت های ناروای شما از کشور خارج وبلندگوی بیگانه علیه جمهوری اسلامی شدند
7-اقای شریعتمداری مگربه روز قیامت و احکام اسلام ایمان واعتقاد ندارید .کمی وقت خود را به رادیوی قران اختصاص دهید واز بیانات ایت الله مجتهدی بهرمند شوید تا بفهمید گناه غیبت وتهمت چه چیزی میباشد
8-از سایت الف ویا صدا وسیما می خواهیم یک نظرسنجی در خصوص اقای شریعتمداری و اقای خاتمی بگذارد تا وزن هر کدام مشخص گردد همانند انتخاب شورای شهر تهران که وزن حامیان بهار مشخص گردید ورای مجموع انها از نصف رای های باطله ریاست جمهوری کمتر بود (1498318) (alef-13)
 
محسن (معلم)
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۱:۴۲
من سالها است که مقاله و مصاحبه ها آقای شریعتمداری را می خوانم او
1- ادم منصفی نیست2- تمام گفته های او حرف دیگران است که ریشه اطلاعتی دارند در واقع سخنگوی عدی تندرو است که شناختی از جامعه ایران ندارند 3-او از بیت المالی که در اختیارش هست سو استفاده می کند4- تحلیل گر و صاحب نظر نیست وتمام حرفهاش نوعی تهدید افترا است4-اگر میخواهید بدانید که چقدر از جامعه فاصله دارد مقاله های آیشان را که قبل از انتخابات نوشته دو باره بخوانید
5-ماندن ایشان در کیهان ضربه سختی به نهاد رهبری میزند 6-من اطمینانم دارم که از کیهان حذف شود مثل رفیقش نوری زاد می شود7-او از تهمت افترا لذت میبرد پس کاری بهش نداشته باشید چون کسی توجه به حرفش ندارد فقط کاش در کیهان نبود (1498343) (alef-13)
 
صادق
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۲:۴۱
متاسفانه مشکل امثال آقای شریعتمداری این است که تنها خود و ایده خود را قبول دارند و لاغیر و با واقعیتهای جامعه نسبت و همنشینی ندارد بر اساس همین تفکر هیچ گاه نصیحت نخبگان کشور در خصوص وجود بحران را قبول نداشته و همواره اوضاع را عادی و نظام و کشور را در اوج صلابت و پیشرفت می پنداشتند یادمان نرفته که ایشان توصیه های آقای هاشمی به تشکیل دولت وحدت ملی را به خواب فتنه گران برای بازگشت به قدرت تعبیر و به شدت این مواضع را تقبیح نمودند حال که آقای روحانی با حمایت هاشمی و اصلاح طلبان بر سرکار آمده ایشان بازهم واقعیات جامعه و طرز تفکر جامعه را قبول ندارد و سنگ خود را به سینه می زند مطمئن باشید اگر آقای خاتمی هم رئیس جمهور شده بود باز آقای شریعتمداری توجیهاتی در خصوص علل شکست اصلاح طلبان ؟؟؟!!!! بیان می فرمودند (1498346) (alef-13)
 
نادر
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۳:۲۹
آقای شریعتمداری هیچی ازاصول شریعت درمورد آبروی افراد رعایت نمی کند !آیا در روزقیامت جوابی داردبرای این همه تهمت که بزرگان این مملکت داده؟آیا20میلیون نفری که به آقای خاتمی رای دادن بیشتر می فهمند وفقط ایشان دلسوز نظام هستند؟ سکوت آقایان خاتمی ورفسنجانی در باربر ایشان بالاترین جواب است به ایشان. (1498347) (alef-13)
 
محمود ميبدي
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۶:۵۸
جناب حايري،سلام
نان اقاي شريعتمداري درخود به خواب زدن خودشان است.زحمت كه ميكشيد لطفا به مسيولين بنويسيد كه به اينها بها ندهند و پول بيتالمال را در اختيارشان نگذارند.ما كه به سهم خود راضي نيستيم. (1498361) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۷:۲۶
هر كس كه نداند و نداند كه نداند در جهل مركب ابد ادهر بماند (1498362) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۵۷:۲۱
بنظرم آقای شریعتمدار باید از همین حالا بابت تهمتهایی که به افراد جامعه زدند حلالیت بطلبند تادر روز واپسین گرفتار نشوند.

نمی دانم چرا بد اخلاقی وتهمت زدن وافترا را روش خود کرده ا ند.

کمی فکر کنید ببینید چه چیزی به مردم یاد دادید.فقط قدرت دافعه ایجاد میکنید.

قدرت جاذبه تان کجاست؟

آنقدر حرف دارم به آفای شریعتمدار بزنم در این مقوله نمیشود گفت.
امیدوارم ایشان هدایت شوند. (1498371) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۲:۵۸:۰۰
واقعا نکند خبری هست بنظرم خاتمی توبه نامه ای نوشته ونظام برای حفظ ابروی او بی سرو صدا پذیرفته است ولی دلیلی ندارد بدون توبه کسی مثل توکلی از او دفاع میکند ...ولی انشاله قوه قضائیه به وظیفه خود عمل خواهد کرد تا مردم قوه قضاییه را بد قول ندانند!!!! (1498373) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۰۱:۰۳
مدعیان تقلب باید اعتراف کنند... (1498385) (alef-13)
 
بابك
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۰۱:۵۴
احتمالا آقاي شريعتمداري در جواب ميگويند كه حجت الاسلام حايري يا جاسوس است يا حجتيه اي!!!!!!!!!!!!!!!!! (1498388) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۲۰:۴۱
خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها مشی و منش و تفکرات آقای شریعتمداری نقد میشه

واقعا حرف دل من یکی که هست (1498426) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۲۴:۲۱
خاتمی جزء سران فتنه است یادتان نرود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1498433) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۴۷:۱۱
ضربه ای که امثال شریعتمداری به این مملکت زده بی سابقه است کسی هم نیست به ایشان بگوید با پول بیت المال چه تهمت های بر علیه دیگران می زند (1498756) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۵۲:۰۱
ایکاش الف کامنتهای منفی را دوباره بگذار تا مردم جواب امثال تو را قاطعانه بدهند تا بفهمید چند درصد مردم مثل شما فکر میکنندوچقدر برعکس. (1499291) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۷ ۲۳:۳۹:۲۷
مطلب استدلالي خوبي بود. اين نمونه اي از خروارها تهمت ها و بد اخلاقي هايي است كه جناب كيهان بيش از ده سال است روانه كساني مي كند كه گويا وظيفه دارد انجام بدهد. اين جناب با اين رفتارش كيهان را در استانه ورشكستگي برده. اي كاش مي شد،گزارش مبسوطي از كيهان و كارگراني كه سخت كار مي كنندبا حداقل امكانات و مديران كيهاني كه با بيشتر امكانات فقط از سفره اي كه پهن است پشت خودشان را بسته اند و مي بندند،تهيه ميشد. .اي كاش مي شد از مديران كيهان كه با چه وضعيتي پا به كيهان گذاشتند،در دوران تصدي آقاي شريعت مداري، و با چه وضعيت سرمايه اي از كيهان رفتند،تهيه مي شد. آنچه كيهان سرمايه داشت از زمين گرفته تا ساختمان هايي در بهترين نقطه تهران ،سرمايه ها كجا رفتند؟آيا كسي دفاتر مالي كيهان كه بيت المال است در دوره مسئوليت آقاي شريعت مداري رسيدگي كرده است؟ بهترين نمونه و گواه كارگران كيهان هستند. (1498457) (alef-13)
 
محمودی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۴:۱۶
خدا عمرت بده آقای توکلی لاقل واقعیت رو انعکاس می دهید (1498498) (alef-13)
 
بازنشسته
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۰۶:۵۸
خاتمی عزیز بالاترین درصداراانتخابات راداشته،پیشنهادگفتگوی تمدنهای اووجهه نظام راافزایش داده،ازلحاظ علمی یک سرووگردن بالاتروبگفته رهبری دانشمنداست، اماردروغ به مردم تحویل نداد،بادوراندیشی توسعه سیاسی را بعنوان محورتوسعه همه جانبه کشور 16سال پیش مطرح وبرای تحقق ان تلاش نمودواثرات اقتصادی ان دردوره اصلاحات نمایان شد؛شریعتنداری وازنابش کوچکترازان هستندکه بخواهندباتوطئه چینی واتهام زنی اصلاحات وخاتمی را حذف کنند (1498503) (alef-13)
 
جليل
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۲۳:۳۴
كسي را كه خداوند عزت دهد بندگان نمي توانند خار كنند. آقاي خاتمي از دلسوزان اين كشور بوده و در عالم سياست هر كسي ممكن است اشتباهاتي داشته باشد.
من يقين دارم نقد غير منصفانه ايشان باعث گرايش بيشتر جامعه به آقاي خاتمي شده است. (1498527) (alef-13)
 
منتقد الف
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۴۵:۴۶
ايشان اشتباهاتشان هم اگر مورد يا مواردي بوده است هيچ سنخيتي با اين هجمه گسترده كيهان ندارد. اين را مطمئن باشيد. (1498557) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۲:۴۶
از قديم گفته اند درون افراد در چهره شان نمود دارد
به عنوان مثال چهره نوراني افرادي مانند آيت الله بهجت، آيت الله گلپايگاني، امام خميني را در نظر بگيريد
حال كمي به تفاوت هاي چهره پر از انرژي مثبت خاتمي و چهره شريعتمداري بيانديشيد.
همين (1498536) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۴۶:۱۷
آقای «حائری شیرازی» لطفا سن و سال خود را بنویسید تا مردم گول این القاب و کلمات تو خالی را نخورند...!!! (1498558) (alef-13)
 
حامد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۰:۵۵:۲۲
هر دو مقاله منصفانه بود به نظرم. من تقریبا همیشه مقاله های اقای شریعتمداری رو میخونم و فکر میکنم داره از قضیه 88 سواستفاده میکنه صرفا بخاطر اینکه همفکراش تو قدرت بنونن. بنظر میاد هدف حفظ قدرت با هر توجیهی هستش که با آموزه های اسلامی منافات داره. جالبه و ممنون میشم از "الف" که نظر ایشان رو در باره قرارداد صلح بین امام حسن (ع) و معاویه بپرسن احتمالا نظر آقای شریعتمداری بر سازش کار بودن و مرعوب بودن و عدول از اسلام ناب محمدی امام حسن باشه؟ البته نستجرباالله (1498568) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۰۶:۱۶
منش آقای شریعتمداری با اخلاق اسلامی منطبق نیست .تا فرصتی در این دنیای فانی دارید توبه کنید که خداوند تبارک وتعالی توبه کنندگان را دوست دارد. (1498576) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۱۶:۱۲
من فقط یه چیز رو نمی فهمم
که چرا یه اصلاح طلب یا ... یه کلمه حتی به دروغ میزنن درشون بسته میشه
ولی این روزنامه هرچی می خواد میگه
هر دروغی بخواد میگه
هیچ کی بهش کاری نداره
قضیه چیه؟؟؟
تعریف نظام عوض شده فک کنم جدیدا. (1498585) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۲۶:۵۵
آقای شریعتمداری و امثال جنابعالی
این نظرات رو بخونید تا بدونید مردم ما اون چیزی که شما فکر میکنید نیستن و میفهمن (1498591) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۱:۵۱:۱۷
آخی شما روزنامه ها رو بعد ازدو سال نیم می خونید و جواب میدید؟! دو سال نیم نشستین فکر کردین تا آخر اینا رو بنویسید؟!! (1498613) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۲:۱۷:۲۲
خدایا از تو عاجزانه میخواهم ان گناهانی که به اسم انقلاب و دین انجام دادیم ببخش (1498627) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۴:۴۳:۵۶
واقعا آقای شریعتمداری ان دنیا چه پاسخی در برابر این سید بزرگوار خاتمی عزیز دارند؟ آیا ایشان به حق الناس معتقداست؟ پاسخ خدا را چه می خواهد بدهد؟ (1498664) (alef-13)
 
علی....
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۶:۳۱:۲۹
به نظرم یک مناظره تلویزیونی بین اقایان حایری و شریعتمداری برگزار کنند و قضاوت با مردم (1498678) (alef-13)
 
حق گو
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۲۷:۵۵
بانام خدا
1 - آقای عطریانفر در این ملاقات ها حضور داشته و آن را تأیید کرده اند
2- آقای شیرازی خیلی مواظب باش که آخرت خود را برای دنیای کسانی که برای رأی مردم در سال 88 هیچ ارزشی قائل نبئدند به باد ندهی
3- قتلهای زنجیره ای که یادتان هست که آقای خاتمی به آقای حسینیان پیغام دادند بیش از این افشاگری نکنید
4- حوادث سال 78 یادتان نرفته که چه کسانی در دولت و مجلس علناً بر علیه ولایت فقیه شمشیر از رو کشیدند
نمونه های فروانی از این دست وجود دارد که انسان عاقبت اندیش و بینا نیاز دارد انشاء الله با این استدلالهایتان عاقبت به خیر شوید (1498694) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۰۹:۳۱
حق تنگ ترین میدان هاست در مقام عمل و وسیع ترین میدان ها در مقام سخن گفتن (1499958) (alef-13)
 
حاج حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۳۵:۵۹
شریعنمداری:بابا نمیخام بیدار شم وم کنین!! (1498699) (alef-13)
 
ابو ایوب
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۳۷:۳۸
با سلام
ببینید دوستان . هموطنان کامنت گذار
اگر شما در این مملکت زندگی میکنید و در جریانهای اتفاق افتاده در این سالهای اخیر تا انتخابات 88 و فتنه 88 مطلع هستید خوب باید عقل و وجدان خودتان را قانع کنید . سر خودتان را که نمیتوانید کلاه بگذارید ؟ ! در این دادخواست جناب آقای حایری یک متهم و یک شاکی و موضوعی که انصافا"قابل اغماض نیست وجود دارد
اگر آنهایی که میگویند متهم در انجام اقداماتش بر ضد امنیت کشور بزرگ ایران و مردم سربلند و آزاده آن از بیگانه تبعیت نکرده اند و دستورات آنها را به اجرا نگذاشته اند ؟ ! ما میپرسیم پس چرا شیمون پرز و کلینتون و بوش و اوباما و شاه سعودی از عملکرد آنها دفاع و تعریف و تمجید کرده اند ؟ ! جواب این خونهای ریخته شده و اشخاص دربدر شده را بدهند .
اینکه کیهان و آ قای شریعتمداری بعنوان روشنگری مردم و نظام را از تو طئه عوامل بیگانه آگاه میسازند جای تشکر دارد من میگویم حال که تشکر نمیکنید اولا" بخودتان و به آگاهی خودتان ظلم میکنید ثانیا" شما با آ گاه کردن دیگران مخالفید . و این نا پسند است .
شاعر میفرماید:
اگر دیدی که نابینا و چاه است اگر خاموش بنشینید گناه است !
با تشکر (1498700) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۵۴:۱۲
اقای حائری خوب رفتند حلو ولی ناقص. حالت دوم را من مختصز بگویم.
فرض کنید اصلا راست باشد. و خاتمی با این آقا که آنهم جاسوس است ملاقات داشته باشد. و باز هم فرض کنید که راجه به انقلابهای مخملی آن آقای جاسوس به او اطلاعات کاملی داده باشد. خوب که چی این کجایش خیانت است.
شغل آقای خاتمی ایجاب می کند که از این بدتر ملاقاتها را هم داشته باشد.
شاید به جهاتی لازم بوده.
مگر شهید بهشتی با جاسوسهای آمریکائی ملاقات نداشت؟
خوب اینکه عیب نیست. (1500041) (alef-13)
 
عباسی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۷:۴۸:۲۴
روزنامه کیهان با سردبیری آقای حسین شریعتمداری در ده سال گذشته به ویژه انتخابات سال 84 و 88 نقش تعیین کننده ای در حمایت بی چون و چرا از آقای احمدی نژاد داشت و در نقطه مقابل هر چه در توان داشت در تخریب رقبای ایشان به کار برد از آوردن نفت سر سفره مردم تا آل زیاد و آل مروان خواندن میرحسین موسوی( قبل از انتخابات سال 88 )از شگردهای تبلیغاتی آقای شریعتمداری بوده است ولی در انتخابات سال 92 تیرش به هوا اصابت کرد و هر چه در توان داشت به صورت علنی و یا تلویحی علیه آقای روحانی و اصلاح طلبان به کار برد ولی نتیجه انتخابات درست بر عکس خواست آقای شریعتمداری و اصول گرایان شد و بعد از آن تمام تلاش خود را به کار برد تا با اصولگرا اعلام کردن آقای روحانی ، نتیجه انتخابات را پیروزی اصول گرایان قلمداد کند.

حمله جدید ایشان به آقای روحانی را خواندم و معلوم است توپخانه روزنامه کیهان متوقف نخواهد شد و به دلیل اینکه آقای شریعتمداری مدل ذهنی سیاسی اش بسیار شبیه خوارج و سلفی ها می باشد، و در چارچوب فکری وی آمیخته ای از تحجر و خارجی گری است و آنرا حق مطلق می داند، آزادگی پذیرش نقد را نداشته و ندارد و لذا بر همگان فرض است تا با روشنگری لازم با استدلال منطقی و قوی از پیامدها و آثار تخریبی مدل ذهنی خارجی گری وی جلوگیری شود تا دولت جدید بتواند با تدبیر و امید و منطق فراجناحی با همکاری همه مردم و کارشناسان راههای مناسب برای خروج از وضعیت بحرانی کشور بیابد (1498709) (alef-13)
 
رسول
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۰۵:۰۶
سئوال اصلی این است که بچرا باید یک فرد این همه سال بر یک رسانه بیت المال حاکم بلا منازع باشد و به همه توهین وافترا بزند وکسی از او پاسخگوئی ننماید.
آخر کسی در مملکت نباید بررسی کند که چند نفر در کشور این روزنامه را خریداری مینمایند؟
من فکر میکنم تعداد کسانی در کشور این روزنامه را با رغبت میخوانند افراد فوق العاده محدودی میباشند دلیلم این که باهمه بی ادبیهایکه ایشان نسبت به آقای خاتمی کردند وقتی فقط دو روز قبل از رای گیری اعلام پشتیبانی از آقای روحانی نمودند آن حماسه آفریده شد و اگر یک ذره عقللانیت در ایشان میبود میبایست متنبه میشدند!!!
ولی جای تاسف است که همچنان اموال بیت المال در اختیار ایشان است !! (1498721) (alef-13)
 
جهان
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۲۰:۲۰
بسمه تعالی
چندین چراغ دارد و بیراه میرود بگذار تا بیفتد و بیند سزای خویش
والسلام (1498728) (alef-13)
 
لیلا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۲۴:۵۶
آقای شریعتمداری مسلمان واقعی اول باید اخلاق ، داشته باشد . شما در این 8 سال که آقای خاتمی را کوبیدید چه بدست آورید کمی واقع بینانه ومنصف باشید.
شما که از دلسوزان نظام وانقلاب هستید جز کوبیدن افراد چه کرده اید .
کاش کسی بود که حساب و کتاب شما را در روزنامه کیهان رسیدگی می کرد . (1498731) (alef-13)
 
انقلابی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۲۵:۱۰
آقای حائری برای شما متاسفم این خاتمی باید چیکار کنه تا خائن بودنش ثابت بشه همه میدونن که برخورد نکردن با خاتمی بخاطر برخی مصلحت سنجی ها , انجام نشده وگرنه هر چه آقای شریعتمداری گفت و پیش بینی کرد درست درآمد؛اگر خاتمی مطمئن بود که هنوز اعتباری پیش نظام داره کاندید میشد تا ببینه شورای نگهبان چطور این آقا رو رد میکرد؛ هم ماجرای جرج سوروس درسته هم دو زانو نشستنش پیش پادشاه عربستان و هم ....,البته در اینکه خاتمی در بین مردم طرفداران زیادی داره این قابل انکار نیست اما آیا این باعث میشه که از خطاهای ایشان گذشت؛ این آقا در سال 88 کجا بود و چیکار می کرد و چی میگفت بر همه روشنه یک ذره به حرف رهبری گوش نداد و همچنان هم همونجور هست.8 سال ریاست جمهوری این آقا بخوبی یادم هست یادتون رفته که این آقا و دار و دسته اش چه به سر نظام آوردند همه چیزها که مسائل اقتصادی نیست, کافی یه سری به شبکه های معاند نظام بزنی و ببینی که توی هر کانالش یکی از همقطارهای ایشون نشستهه و داره صحبت میکنه. چرا وجود خاتمی این همه برای دشمنان ما عزیزه این سوالات رو از خودتون پرسیدن؛ای کاش وزارت اطلاعات ما بدون در نظر گرفتن مصلحت تمام اسنادش رو بیان کنه اونوقت میبینید که این آقا و برخی دیگه که اسمشون رو نمیارم چطور رسوا میشن, اللهم اصلح کل فاسد من امرالمسلمین
لطفا این نظر رو بزارید (1498732) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۲۳:۰۵
سند خیانت داری رو کن اینقد این حرفای تکراریو بلغور نکن! (1499840) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۴۰:۵۱
خواهش مکنم اسمتونو انقلابی نذارید ، مملکت به افراد واقع بین نیاز دارد تا خوارجان کوتاه فکر (1500108) (alef-13)
 
حمیدرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۲۵:۴۹
چرا جنا ب آقای خاتمی بعدازاین همه به قول شما تهمت و افتراتابه حال یکدفعه ازآقای شریعتمداری شکایت نکرده است .راه حل این مسئله فقط شکایت آقای خاتمی است دراین صورت آقای شریعتمداری مجبوراست مدارک مستند ازاین ادعاهاارائه دهددرغیراینصورت درپیشگاه خداوندومردم رسوامی شودوجناب آقای خاتمی برای همیشه تبرئه خواهدشد. (1498733) (alef-13)
 
مهرابي
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۳۴:۳۴
به خدا قسم رهبري هم از داشتن چنين مريداني به ستوه آمده اند...شريعت مداري عاجزانه ملتمسانه تقاضا ميكنيم با عينك خوش بيني بنگريد.....تهمت افتراع توهين قضاوت نابجا بادين زيباي اسلام منافات دارد (1498740) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۸:۴۰:۳۰
عزیزان خودتون رو خسته نکنید در این 8 سال برخی از آقایون اونقدر شکم باره شده اند و در این دولت عدالت محور اونقدر چریده اند که از سنگینی شکمشان تا 100 سال آینده نیز از خواب بر نخواهند خواست خودتون رو خسته نکنید (1498745) (alef-13)
 
حسين
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۱۱:۰۸
اكه امثال حاج حسين شريعتمداري نبود افرادي مثل من هم وطن فروش مي شديم هم دزد ميشديم هم حرام خوار مي شديم هم به هموطنان خيانت مي كرديم . حاج حسين نگران نباش تا اعتقاد به قرآن و چهارده معصوم داريم با خيانت كاران مبارزه خواهيم كرد انشا الله (1498799) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۸:۴۰:۲۵
وطن فروشی فقط به افشای اسرار محرمانه ی مملکت نیست رواج دروغ و تهمت و از میدان به در کردن افراد کاردان و میدان دادن به نادان ها و ... هم نوعی وطن فروشی به حساب می آیند که از نوع اول هم خطر ناک تر است شما ها دم از قر آن و معصومین می زنید اما بر خلاف جریان آن ها حر کت می کنید کدام معصوم دروغ می گفته یا تهمت می زده کجای قر آن مسلمان را تشویق به دروغ و ریا و تظاهر کرده ؟ (1500647) (alef-6)
 
پارسا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۲:۳۴
آقای شریعتمداری پس از کناره گیری آقای عارف به نفع روحانی با وساطت خاتمی خیلی از چهره کاریزماتیک اقای خاتمی ناراحت شد و می گفت چرا در جناح سمت راست همچین چهره ای وجود ندارد . آنگاه خواست خودش نقش خاتمی را بازی کند و هرچه مقاله نوشت که اصولگرا ها ائتلاف کنند ، نکردند. اینجاست که میگن عزت و ذلت دست خداست

البته من هم مثل اقای حائری هیچ گاه به اقای خاتمی رای نداده و نخواهم داد! (1498820) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۲:۳۶
از نوشتار معتدل وبدور از تعصبات خشک وجناحی نویسنده محترم تشکر مینمایم بدون شک باید گفت بیان برخی از رفتارهای تند وناهنجار سیاسی در قامت نقد منصفانه می تواند راه گشای رسیدن جامعه به یک فضای سالم سیاسی وبدون تنش های تخریب گرایانه باشدواین فضا بستری مناسب در جهت توسعه خواهد بود. (1498821) (alef-13)
 
انزلی چی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۲۳:۴۸
سلام....یکی پیدا شد جواب این آقا رو بده.... خون به دل مردم میکنه با این روزنامه اش....داریم از فقر و بیکاری و بی زنی و بی دارویی و..... میمیریم... نگذاشت یک روز شیرینی پیروزی در انتخابات به کام مردم شیرین بیاد شروع کرد به ضخم زبان و حرفهای کج و معوج..... خسته شدیم از دستت شریعتمداری......ای کاش یه مدت می رفتی مرخصی (1498824) (alef-13)
 
معین دشتی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۱:۵۷
آقای شریعت مداری مگر نمیدانید:آبروی مومن از کعبه بالاتر (1498844) (alef-13)
 
مرتضی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۲:۰۴
دوستان فرار به جلوست........ (1498845) (alef-13)
 
غضنفر
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۰۹:۴۸:۵۹
من كه دوست ندارم اون دنيا سر پل صراط جاي حاج حسين باشم (1498859) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۰۲:۱۱
اقای شریعتمداری بهتر از بودجه بیت المال درراه اهداف ونیات خوداستفاده نکند و خودش ایشان در نزد مرد چقدر ارزش و خریدار دارد (1498894) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۰۳:۰۰
jتندروی وقضاوت یک طرفه متفرق کردن مردم بابرچسب های مختلف یک خیانت است حالاهرکس باشدامروزکشورنیاز به وحدت دارد (1498897) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۱:۳۴
سلام

معتقدم اقای شریعتمداری به تنهایی پرچم مبارزه با بیگانه را در هر مقطعی

برافراشته است حالا از نظر سلیقه بااو مخالفید موضوع دیگری است کاش مانند

ایشان و به شجاعت ایشان بیشتر داشتیم متاسفانه فتنه بازی با حاکمیت

اسلامی را ساده فرض میکنید ونام اشخاص راه حقیقت را برشما میبندد (1498912) (alef-13)
 
سید امیر حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۲:۰۵
برادران بزرگوارم حیف وقت که برای دعوا بر سر آقای شریعتمداری بگذاریم
ضمن آرزوی سلامتی برای ایشان متذکر میشوم احوال ایشان برای همه معلوم است فلذا به امور مهم بپردازید (1498913) (alef-13)
 
نازنین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۱۲:۱۵
کلاً جدا از این بحث و نظرات، اونایی که در مورد خاتمی بد می نویسن دیدین چقدر لایک دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این یعنی توی جامعه هم خاتمی محبوبیت داره اونهم خیلی زیاد.امثال شریعتمداری فقط هستند که باشند حرفایی هم بزنند که هر از گاهی ما بخندیم. (1498916) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۲۴:۳۷
درود بر آقای حائری
با این بررسی دقیق و همه جانبه
دوستانی که نظر میدهند علمی باشد نه جنجالی (1498946) (alef-13)
 
سید امیر حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۲۵:۱۰
آقا اینارو ول کن اون شماره حساب چی شد من پولم آماده است بریزیم این برادر حسین یه سفر دور دنیا برن (1498948) (alef-13)
 
ایوب
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۵:۴۱
هرکسی در هرلباسی با هر وسیله ای به مملکت وانقلاب خیانت میکند بحق امام حسین خداوند لعتش کند ونابود سازد ودر آن دنیا درک اسفل جهنم جایگاهش با شد (1499011) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۹:۲۳
هروقت این فرد مقاله ای مینویسه فکر می کنم میخواد جنگ خیابانی راه بیندازه (1499019) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۰:۴۹:۳۲
كاسبي از فقته جمله ي رسايي در توصيف كردار اين آقاست. (1499020) (alef-13)
 
قاطي پاتي
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۰۱:۲۳
كي به كيه منم مي گم آقاي شريعتمداري از خود شخص سورس وقتي با خانم بچه ها رفته بوده منزلشون شنيده آقاي خاتمي از سوروس ديدار كرده بوده و واسه همين ناراحت شده ولي چون نمي تونه خودشو لو بده خاتمي رالو داده....پس نتيجه مي گيريم شريعتمداري كه با سوروس و خانم بچه ها رفت و امد فاميلي داره خودش هم جاسوس و درنتيجه خيانت كاره...به جون شما...اينا رو الكي نمي گما ! سندشم خوابيه كه ديشب ديديم ...يه آقايي ديشب اينا رو تو خواب گفت (1499046) (alef-13)
 
مهدي
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۰۵:۴۷
با سلام ،بنده جناب حجت السلام محمد حسن حايري شيرازي را نمي شناسم ولي از مقاله وعنوان ايشان استنباطم اين است كه شخص محترم و اهل مطالعه مي باشند خصوصا كه در كسوت روحانيت هستند ولي چند ابهام براي اين حقير ايجاد شده است 1-چرا بعد از قريب به چهار سال ايشان در دفاع از آقاي خاتمي اين مطلب را نوشته اند 2- آيا اقتضاء سن باعث شده است كه هيچگونه نقدي در باره عملكرد 8سال رياست جمهوري آقاي خاتمي كه انواع هجمه ها به اسلام وانقلاب شد ارائه نكرده اند .
تعريف ومرز بين خودي وغير خودي چيست زماني كه تمامي مخالفين اسلام وجمهوري اسلامي در خارج وداخل در يك صف و جبهه ي واحدبا نيت براندازي نظام اسلامي متحد شده اند امثال آقاي خاتمي چرا مرزبندي مشخصي نداشتند .
در خاتمه ياد آور مي شوم خائن وغير خائن ويا جاسوس بودن ويا نبودن افراد را مي توان از صحيفه نور ووصيتنامه سياسي الهي امام(ره) كه آز آموزه هاي ناب محمدي (ص) است تشخيص داد نه ازطريق نگرشهاي باندي وجناحي والسلام. (1499056) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۱۵:۲۵
شما افراد را با چهره شان مقایسه کنید چون اکثرا قیافه ها با ذات انسان هماهنگی دارد حال شما حدیث مفصل بخوان از این مجمل (1499076) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۱۸:۵۲
با سلام
خاتمی باید به خاطر زیر سوال بردن رای مردم در سال88 رسما عذرخواهی کنه. ضمنا نظری پرداز داماد لرستان و عروس آذربایجان که دیگه حرفی برای گفتن ندارند. خاتمی نه 84 و نه 88 به رییس جمهور منتخب تبریک نگفت (1499079) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۲۲:۱۹
مقاله عالی بود (1499091) (alef-13)
 
amir ali
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۲۹:۲۲
باسلام
این آقائی که مقاله فوق را نگارش نموده اند در ابتدا فرمودند من قصد تبرئه آقای خاتمی را ندارم اما چنان به آقای شریعتمداری تاخته اید که انگار مجرم شریعتمداری و شاکی خاتمی وبقیه مملکت هستند لطفا انصاف را رعایت کنید و مورد بعدی هم از آقای شریعتمداری درخواست دارم جواب این اتهامات را در اسرع وقت بدهید واز خودتان دفاع کنید (1499102) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۵:۴۱
من فقط در مورد عملكرد خاتمي در نتيجه انتخابات مي پردازم و در مورد افرادي كه در كابينه ايشان بودند يا از نزديكان يا از هم حزبي ها و همفكران ايشان كه در انگلستان و آمريكا و ديگر كشور هاي غربي زندگي مي كنند و عليه نظام برنامه ريزي و كار ميكنند مانند مهاجراني و اكبر گنجي و... نمي پردازم.
اگر كسي به ولايت فقيه اعتقاد داشته باشد كه به نظر مي رسد نويسنده اعتقاد دارد. وقتي مي گويد نظام جمهوري اسلامي اهل خيانت به راي ملت نيست و بر صحت انتخابات تاكيد كردند ، ديگر جاي سوالي برايش باقي نمي ماند كه افرادي كه دم از تقلب مي زنند، دروغگو هستند و دارند با اين كارشان ضرري فراوان به مملكت مي زنند و همين طور در خون هاي ريخته شده نيز شريك هستند.
آيا اين افراد متهم به معاونت در قتل نيستند؟ يا اينكه هنوز شما بر اين باورديد كه تقلب شده است. لطفا موضع خود را به طور صريح با بله و خير بگويد؟ (1499157) (alef-13)
 
غسال
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۱:۵۶:۰۰
درود بر خاتمي (1499159) (alef-13)
 
محمد - یه ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۰۴:۴۲
dیه سوال دارم چرا کیهان دست شریعتمداری است؟چرا از تخلفات این دولت که به آبروریزی کشید حرفی نمیزنه؟چرا گرانی و تحمیل فشار این دولت به مردم نمیگه؟ممنون آقای توکلی و مطهری هستیم که یه تنه مقابل این دولت ایستادند و الا معلوم نبود چه بلایی سرمان می آمد؟شریعت مداری یه چیزی به اسم فتنه رو یاد گرفته فقط 4سال اینو تفسیر میکنه بخدا تو الان داری فتنه به پا میکنی.تورو خدا آقای توکلی جلوی فساد را بگیرید وممنون شما هستیم بابت جلوگیری 74هزار میلیارد که کم از اختلاس در دولت پاک نبود..........باشد که رستگار شویم. (1499179) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۰۴:۵۳
متاسفانه چون مملكت داري بلد نيستيد خاتمي را به وطن فروشي متهم ميكنيد (1499181) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۰:۲۷
به فرض جاسوس باشد. همین جاسوس بیشتر از شما ،آقای شریعتمداری ، به فکر این ملت و مملکت بود. شما جز ایجاد فضای تهمت و بگیر و ببند چه کار دیگری برای مردم کردید؟؟ شما از احمدی نژاد ها و تندرو ها حمایت کردید، حرف های امثال شما مجوز تندروی ها بوده. امثال شما مسبب چندین سال بدبختی این مملکت و مردم هستند. (1499240) (alef-13)
 
سید امیر حسین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۳۲:۳۱
اگر آقای خاتمی جزء سران فتنه است افتخار آقای روحانی به حمایت آقای خاتمی را چگونه توجیه میکنید؟
با اینگونه اظهار نظرها سلسله وار تصمیمیات شورای نگهبان در تایید صلاحیت آقای روحانی و تبعا انتصاب اعضای این شورا توسط حضرت آقا را هم زیر سوال میبرید
به خدا فتنه اینگونه اظهار نظرهاست (1499242) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۲:۵۱:۳۳
نوشته اند دوخبر مذکور را خاتمی تکذیب کرده اند .لطفا آدرس تکذیب نامه ی ایشان را بدهید !
لطفا مستدل بنویسید که ایرانیهای باهوش احساساتی نیستند. (1499290) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۰۹:۳۹
خاتمی مردی هست که فقط اسمش ستون های افراط را به لرزه در میاره... ای جان سید... (1499327) (alef-13)
 
رضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۱۳:۰۰
خاتمی چه با سروس ملاقات کرده باشد چه نکرده باشد، نقشی اساسی در فتنه 88 داشت و این را نباید فراموش کنیم.
او هرگز تا همین امروز هم حاضر نشده از آن رفتار اعلام برائت کند و بگوید که تقلبی در کار نبوده است.
آقای خاتمی با آن عبای شکلاتی و محاسن حنایی و چهره زیبایش، در گناه خونهای به ناحق ریخته شده در آن فتنه سهیم است. (1499332) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۲۱:۲۶
آقای خاتمی از شریعتمداری شکاهت نمیکند چون اگر ایشان هم 50 هزارتومان جریمه شود دلش میسوزد. (1499358) (alef-13)
 
استاد دانشگاه
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۲:۵۵
با عرض سلام خدمت شما
بسیار عالی تفسیر نمودید من پیام اول که داده بودم قانع شدم لطفا شخصیت همچون اقای شریعت مداری با سابقه فرهنگی باید پاسخ گو باشد ممنون (1499387) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۳:۵۵
برداشت من این است آقای شریعتمداری بیم آن دارند که آقای خاتمی و اطرافیان و اصلاح طلبان در کابینه آینده قرار بگیرند و ایشان قصد ایجاد فضا وشرایطی را دارند تا از آن جلوگیری نمایند والا آقای خاتمی که اصلا فعلا در حاشیه قرار گرفته اند ولی اینکه ایشان مورد حمله هستند علت این است که آقای شریعتمداری ایشان را بعنوان نماینده و سر جریان اصلاح طلب هدف گرفته تا اولا آنها را از نزدیک شدن به دولت جدید باز دارد و از طرفی با ایجاد جو علیه آنها مانع گردند که آقای روحانی از آنها در کابینه و دولت منتخب استفاده نماید. البته گمان هم مینمایم که ایشان فقط مأموریت اجرأ مینمایند و خیلی نباید به ایشان خرده گرفت. آدم زرنگ آنی است که از استعدادهای افراد بتواند در جای خود استفاده نماید!!! (1499391) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۳۶:۳۹
آقای حائری نشان دادید که هنوز رگه هایی از حس اخلاقی در جامعه وجود دارد. (1499398) (alef-13)
 
نوشین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۴۲:۵۱
الف عزیز با مشخصات کامل امدم ببینم ایندفعه لطف میکنی و نظر من را بگذاری
اقایان محترم طرفدار شریعتمداری،خواهشا پاسخ بدهید به قول شما فتنه گران ۸۸ ،حتی در حد یک دانشجو که لگدی به در زده بود تنبیه شد،چطور یک وطن فروش (به قول شما)که عامل فتنه ۸۸ بوده و رمز فتنه را از سورس دریافت کرده حتی یک مرتبه به دادگاه احظار نشده است؟ چطور ریس جمهور منتخب در تلویزیون سراسری از او تشکر میکند و کسی او را باز خواست نمیکند که تو را چه به ارتباط با یک جاسوس ؟ایا وضعیت امنیت مملکت اینقدر خراب است یا کسی حریف خاتمی نیست؟ لطفا جواب بدهید،نگویید ما به شما منحرفان جواب نمیدهیم ،چون در بالا کلی اعاده فضل نموده اید (1499413) (alef-13)
 
مجید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۵۱:۳۰
تعز من تشائ وتذل من تشائ خدا هرکه را بخواهد عزیز می کند هرکه را بخواهد خوار می کند واکنون ببینید که بین مردم خاتمی عزیز تر است یا شریعتمداری (1499426) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۳:۵۳:۱۶
باید کسانی که تا الان بهشان افترا و تهمت زده شده از کسی که بهشان تهمت زده شکایت کنند تا فرد خاطی بداند در بازی کردن با ابروی برادر دینی خود ازاد نیست (1499429) (alef-13)
 
زهره
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۰۰:۵۲
بخدا خاتمی مرد پاک این خاک هست. این همه حرفهای بیهوده در موردش می گن اما دریغ از یک حرف توهین آمیز که از این مرد زده بشه. من مریدشم. شاید دیگه نداشته باشیم مردی به این متانت و وقار. دلسوز وطن و وطن پرست واقعی. کاش هیچوقت از دستش ندیدم . آقای شریعتمداری هم معلوم الحال هستن و همه می دونن چرا این حرفها رو می زنه . بالاخره هر کسی به طریقی سعی می کنه خودش رو نشون بده آقای خاتمی با روش انسانی و آقای شریعتمداری هم .... (1499449) (alef-13)
 
n
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۰۲:۴۳
حرفای شریعتمداری ارزش شنیدن و خواندن ندارد (1499456) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۷:۲۳:۰۷
نشانه اش هم نتیجه انتخاباته. (1503427) (alef-13)
 
majid
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۲۳:۱۸
واقعا میگن نونو به نرخ روز باید خورد تازه فهمیدم که چقدر تو ایران مصداق داره (1499504) (alef-13)
 
کاظم
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۲۳:۲۷
حتی بدون در نظر گرفتن شواهدی که بنابر مصلحت و نجابت و امید به بازگشت و یا جلوگیری از نزول قهقرایی افراد در خفا باقی می ماند, اشتباهات آقای خاتمی در ماجراهای سال 88 قابل اغماض نیست. اشتباهاتی مانند اردو کشی خیابانی و گردن ننهادن به قانونی که خود ایشان از بستر این قانون هشت سال بر این کشور حکومت کرده بودند. قانونگرایی از شعارهای اساسی ایشان در دوران ریاست جمهوریشان بود که آن را زیر پا نهادند و می خواستند رای ملت را وتو کنند.
نتیجه این انتخابات هم چیزی از گناه ایشان کم نمی کند, بلکه نشان از اقرار ایشان به کذب بودن ادعای تقلب است. ادعایی که کشور را به آشوب کشاند و خونهای بی گناهان در آن ریخته شد.
آن کسی که به بهانه وحدت ازاین اشتباهات درگذرد, او کسی است که خود را به خواب زده است.
خدا کند که بعضی از افراد با توجه به جهت بادسنج سیاسی خود, نخواهند که چشم خود را بر حقایق ببندند و انقلاب را به کسانی بسپارند که نشان دادند ظرفیت مردمسالاری را ندارند و تا آنجایی با آن همراهند که تمایلات حزبی آنان را تامین نماید. (1499505) (alef-13)
 
ایکس
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۳۶:۲۸
کاشکی شریعتمداری لااقل یه بار کاندیدای یه انتخاباتب مبشد ، میفهمید چقدر رای داره!!! (1499522) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۴۵:۲۱
آقای توکلی جرا ملت را تحمیر میکنید؟
لازم نیست برای اطلاع از این دیدار جاسوسی کرد
در همه سایتها موجود است.

متن سخنراني سوروس در تاريخ 11 سپتامبر 2009

یكي از بهترين جلساتي كه من در ارتباط با پيش‌برد دموكراسي در جهان اسلام و به ويژه ايران در آن حضور يافتم، ملاقاتي بود كه در روز سه شنبه 14 سپتامبر 2006 با محمد خاتمي رئيس جمهور سابق ايران برگزار كردم. من حدود ده سال در انتظار ديدار آقاي خاتمي بودم و به همين دليل لين ديدار آن چنان براي من جذاب و به يادماندني بود كه حتي روز و ساعتش نيز در حافظه‌ام ثبت شده است. هدف از ديدار من با محمد خاتمي نيز دستيابي به آگاهي از درون كشوري منزوي بود، كشوري كه براي برقراري ارتباطات با آن فرصت هاي محدودي وجود دارد و با توجه به تحولات اخير منطقه چنين جلساتي ارزشمند است و مي تواند به اتخاذ تصميمات سياسي مؤثر كمك كند. (1499548) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۰:۱۱
اقای شریعتمدار استعفا بدهید به خاطر خدا (1499560) (alef-13)
 
یاشار
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۰:۵۳
آقای شریعتمداری 4 سال تمام عقده هایتان را سر اصلاحات خالی کردید از جین شارپ گرفته تا ستون پنجم و... ما که نفهمیدیم از این کارها چه سودی بردین ؟؟ محض اطلاع الف آقای شریعتمداری سه روز قبل از انتخابات در سر مقاله اش نوشت این آفا( روحانی) 5در صد رای دارد بعد از پیروزی روحانی چون تیرش به سنگ خورد و پیش بینی اش غلط از آب در آمد با آشفتگی و دستپاچگی تمام پیروزی روحانی را به نفع اصولگرایی مصادره کرد و در اظهار نظری که زیاد پرت و پلا به نظر میرسید گفت که اصولگرایی پیروز شده است!!!! به قول معروف چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است آقای شریعتمداری بهتر است از این خواب زمستانی بیدار شوید 4 سال تلاش برای حذف یک جریان سیاسی فایده ای برایتان داشت که این قدر به خاطرش خودتون را خسته و رنجور کرده اید. الف جان خواهشا زود باش آب رو بریز بد جوری داره آتیش میگیره (1499563) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۴:۵۳:۲۳
از عزیزان سایت الف بسیار متشکریم واز خداوند برایشان توفیق و عزت همراه با سلامتی آرزو دارم که درد دل ما را از زبان حجت الاسلام محمدحسن حایری به تحریر آوردید از خداوند متعال هدایت خودم در درجه اول بعد هدایت همه مؤمنین ومؤمنات بخصوص قلم بدستانی چون عزیزمان شریعتمداری را مسئلت دارم امید است خداوند از سخن ونوشته وتحلیل ما راضی باشد که اگر تباشد وای بر ما حق الناس است وبقول مقام معظم مرجعیت ورهبری که خلف بر حق امام زمان (عج) هستند حق الناس باید رعایت شودودر آخر جناب آقای شریعتمداری عزیز از گفتار ونوشته هایت ناراحت نیستیم چون خدا داریم واورا عادل میدانیم پس :
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دایما یک سان نباشد حال دوران غم مخور
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتیبان ز طوفان غم مخور
در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کان را نیست پایان غم مخور (1499575) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۰۱:۱۴
مردانه بیاد همگی یک هفته روزنامه کیهان را تحریم کنید تا بفهمن مردم چقدر از دروغ وتهمت به این سید بیزارند! مجانی هم دادند بندازید رو کیوسک . (1499596) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۱۵:۴۰
این عزیز برادری که این متن رو نوشته ظاهرا به این نکته توجه نکرده و یا نخواسته توجه کنه که ملاقات سوروس با آقای خاتمی چیزی نیست که سرویس های اطلاعاتی بخان خبرش رو به دست آقای شریعتمدار برسونن.

خود جورج سوروس تا به حال دو بار از این ملاقات خبر داده و صحتش رو تایید کرده. یه سرچ کوچولو لازم داشت فقط (1499637) (alef-13)
 
یک بسیجی سابق
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۲:۰۶:۰۴
برادر من شما حرف این سید مظلوم رو که تکذیب کرده رو باور نمیکنی ولی حرف جورج که یک یهودی است رو بتور میکنی
شما به خودت شک کن (1501261) (alef-6)
 
معلم
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۱۸:۲۶
کاش برون افتد پرده
تا سیه روی شود هر که در او غشی هست!! (1499642) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۳۴:۳۰
جناب آقای حایری! من هم مثل شما اصلاح طلب نیستم و به خاتمی رای نداده و نخواهم داد،اما آقای خاتمی را بر شریعتمداری بسیار ترجیح میدهم،زیرا دستکم ضرر ایشان را کمتر میدانم. متاسفانه این آقای شریعتمداری سالهاست با این قلم و این اخلاقش افراد زیادی را از انقلاب دور کرده است. و این عقده ای است که سالهاست گلوی من و امثال من را (که تعدادمان هم کم نیست) میفشارد و کسی هم نیست که این بداخلاقی ایشان را (که متاسفانه به اسم دفاع از نظام و انقلاب هم صورت میگیرد) پایان دهد.
احسنت بر شما که از گفتن حق نهراسیدید. امیدوارم این روند سازنده را ادامه دهید. (1499667) (alef-13)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۵:۴۱:۴۳
شريعتمداري خودش يك چيزي ميگه و از فرداش همونو تكرار مي كنه و ميگه در نوشته فلان روز با سند و مدرك غير قابل انكار ثابت كرديم! (1499680) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۱۱:۵۴
جناب حسین شریعتمداری شما با این رفتارتان دین مردم را هدف گرفته اید . با اعتقادات و اطمینان مردم به نظام و مسئولان بازی میکنید.
خدا شما را به راه راست و هدایت کند و بر آگاهی مردم در تشخیص و تمیز سیره از ناسره بی افزاید . بروید و از هرکسی که بهاو تهمت زده اید طلب مغفرت کنید خصوصا اگر اولاد حضرت زهرا (س) باشد. (1499735) (alef-13)
 
شیرین
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۱۲:۱۹
پس این شماره حساب برای دور دنیای حسین چی شد (1499736) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۶:۵۱:۰۸
افرین به این استدلال قوی احسنت.
اما حاق اقا این حاج حسین ما خواب نیست که بتونین بیدارش کنین ایشون خودشو به خواب زده (1499794) (alef-13)
 
حساس
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۲۷:۰۹
آفرین . متنی بسیار خوب و کامل بود. دلائل آقای شریعت مداری پاهرا از موارد قطع قطاع است که اعتباری ندارد. و مشی ایشان نیز تخریب افراد است نه نقد اعمال. در تایید پاراگراف اخر(معارف اسلامی در جدا کردن عمل مومنین از خودشان و زیر سوال بردن عمل حتی الامکان و نه شخص ایشان دلالت دارد چرا که تا سوء نیت احراز نشود نمی توان شخص را فاسد دانست.) روایتی از امام کاظم می آورم.:َ قُلْتُ لِأَبِي الْحَسَنِ مُوسَى ع الرَّجُلُ مِنْ مَوَالِيكُمْ يَكُونُ عَارِفاً يَشْرَبُ الْخَمْرَ وَ يَرْتَكِبُ الْمُوبِقَ مِنَ الذَّنْبِ نَتَبَرَّأُ مِنْهُ فَقَالَ تَبَرَّءُوا مِنْ فِعْلِهِ وَ لَا تَتَبَرَّءُوا مِنْهُ أَحِبُّوهُ وَ أَبْغِضُوا عَمَلَهُ قُلْتُ فَيَسَعُنَا أَنْ نَقُولَ فَاسِقٌ فَاجِرٌ فَقَالَ لَا الْفَاسِقُ الْفَاجِرُ الْكَافِرُ الْجَاحِدُ لَنَا النَّاصِبُ لِأَوْلِيَائِنَا أَبَى اللَّهُ أَنْ يَكُونَ وَلِيُّنَا فَاجِراً وَ إِنْ عَمِلَ مَا عَمِلَ وَ لَكِنَّكُمْ تَقُولُونَ فَاسِقُ الْعَمَلِ فَاجِرُ الْعَمَلِ مُؤْمِنُ النَّفْسِ خَبِيثُ الْفِعْلِ طِيبُ الرُّوحِ وَ الْبَدَن(مستدرك‏الوسائل ج 12 ص 236 )
به امام کاظم گفتم یکی از دوستان شما عالمانه شرب خمر می کند و گناهان کبیره انجام می دهد،ما از او بیزاری بجوییم؟ حضرت فرمود از عملش بیزاری بجویید نه از خودش،خودش را دوست بدارید و هملش را دشمن بدارید،عرض کردیم: اجازه داریم به او فاسق و فاجر بگوییم ؟ فرمود : نه فاسق و فاجر و کافر کسی است که منکر ما اهل بیت باشد و با ما دشمنی کند،خدا ابا دارد از این که دوست ما اهل بیت را فاسق بنامد ولو عمل کند به اعمال (زشت).شما به او بگویید کسی که عملس رشت و فسق است . کسی که مومن است ولی عملش خبیث است. و روح و بدن اوطیب است.»
ببینید کسی حق ندارد به محب اهل بیت فاسق بگوید. ولی این اقای شریعت مداری به راحتی و با دلائل غیر محکم . مانند نقل قول از این آن یا به استناد تحلیل هایش ،کسی را وطن فروش یا خائن می نامد و اصرار هم بر این مبنایش دارد. یکی نیست بگوید تو از کجا آمده ای ؟ چقدر سواد داری؟ کدام یک از مراجع گفتار این چنینی تو را قبول دارند؟ کی می خواهی این روش جذب حد اقلی و دفع حد اکثری ات را تمام کنی؟ (1499851) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۳:۳۶:۰۵
میشه کمتر از لغات عربی (مشی، قطع،قطاع،اعمال،...) استفاده کنید؟ من از شریعتمداری متنفرم هم به خاطر تخریب هایش هم به خاطر ادبیات عربگونه اش. شما هم که از همان ادبیات استاده میکنید. (1501529) (alef-6)
 
خیلی حساس
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۰۰:۱۱:۰۱
آقای حساس گیرم حرف شما درست چرا آقای خاتمی از آمریکا واسراییل برائت نمیکند تا مردم بدانند آن طرفدار نظام است.میدانید چرا؟ چون مدیون آنهاست (1502613) (alef-6)
 
مهرداد
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۳۷:۰۹
آقای شزیعتمداری حنایتون دیگه رنگی نداره!!!!!!!!! (1499874) (alef-13)
 
هادي
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۷:۴۷:۴۵
اشتباه شما اين است كه روزنامه كيهان را مي خوانيد وقتي كسي گوش ندهد او هرچه فرياد بزند آخر خودش خسته مي شود (1499901) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۸:۳۵:۵۳
عزیزان امروز دریکی از سایتهای به ظاهر اصولگرا مطلبی با عنوان توضیح المسایل تطبیقی لابی در قالب طنز برخی احکام فقه را به سخره گرفته بود مه اگر هر سایتی دیگر حتی ده در صد انرا نوشته بود همه این اقایان کفن پوش بودند و فریاد وا اسلاما سرمی دادند.مگر در همین دولت نبود که سوالاتی با مضمون اهانت به پیامبر اعظم توسط اموزش پرورش طرح شد ولی هیچ کس واکنش نشان نداد.پس اینها برخی موقعها همشون خوابند.خداییش به سایت مذکور که با غنوان طنز لابی تطبیقی امده بروید و ببینید چه اهانت بزرگی به فقه شده است. مطلب را نوشمروز در یکی از سایت (1500001) (alef-13)
 
sanaz
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۲۲:۴۴
مرحبا به سایت الف که از آقای خاتمی که در دوران او بهترین شرایط کل تاریخ ایران در کشور حاکم بود دفاع کرد! اما فکر نمی کنید کمی دیر است و شما از مردم عقب هستید؟ ما بنا به نظر آقای خاتمی به روحانی رای دادیم ! امثال شریعتمداری 30 سال است که با پول این مملکت چرند می نویسد و آبرو می برند؟ بازم ممنون ، ای کاش همیشه طرف حق باشید ، کاش سال 84 هم طرف حق می بودید نه طرف احمدی نژاد!!! که دیگر برای همه اظهر من الشمس است که راست گوست یا دروغ گو!!! (1500082) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۵۳:۳۰
یقین داشته باشید که تاریخ در این مورد به قضاوت خواهد نشست و آنروزی که در برابر حضرت حق حاضر شویم چه پاسخی خواهیم داشت این رویه رویه پیامبر ما است ؟ (1500126) (alef-13)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۱۹:۵۶:۴۵
اووووووو.آقای توکلی و سایت محترمشون.یکم یواشتر لطفا.من کاری به کار آقای شریعتمداری ندارم.اما خاتمی خیانت کرده .خیلی هم واضحه.در اثبات خیانتش همین بس که وقتی خیمه امام حسین را با نام اصلاحات آتیش زدند یا عکس امام را پاره کردند یک کلمه تبری نجست.محکوم نکرد.این خیانت خیلی از ملاقات با جرج سروس بدتره.البته خیلی از افراد دیگه هم این خیانت را کردند.در ضمن هیچ وقت نیت افراد قابل تشخیص نبوده پس رو حساب حرف شما نباید قاتل مجازات بشه یا نباید به قاتل بگیم قاتل چون نیتش از قتل مشخص نیست.شما دیدید اوضاع یکم به نفعتون عوض شده دارید کینه های چند سالتون را خالی می کنید.چیزی که واضح است در همین کلام بالای شما نشانی از تقوا نیست.پس شما را به هر چی می پرستید دم از دین و مذهب و اصحاب و ائمه نزنید.همون نظرتون را بگید کافیه. (1500132) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۰:۱۱:۵۳
ماجرای جرج سورس لکه ی ننگی بود بر تاریخ ایران.آقای خاتمی هم اگر اشتباه نکرده بود حتما ازخودش دفاع میکرد. (1500151) (alef-13)
 
صبا
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۱:۴۰:۵۹
از لاریجانی نقل می کنم که پس از تهمت درباره ی زمین خواری و این که چرا شکایت نمی کنید گفته: (نقل به مضمون) این که یک عده راه بیافتند مدام بهت تهمت بزنند، بی آن که اثبات کنند، و ما هم مدام ببینیم کی داره چی میگه و ازش شکایت کنیم، وقتی برای کارهای جدی تر نمی گذاره. می بینید آدم سیساتمداری چون لاریجانی هم به خوبی می دونه، از تهمت نباید شکایت کنه. در ثانی اگر شریعتمداری می تونست اثبات کنه، اونوقت حتماً نهادهای امنیتی اقدام می کردند. دست کم کشور در حوزه ی امنیتی صاحب داره، جوجه جاسوس ها را می گیرند، چه برسه به این که خاتمی وطن فروشی کنه. جالب اینجاست که حتی نهاد های امنیتی و قوه ی قضائیه هم به پوچی این حرف باور دارند. (1500241) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۳۲:۳۸
مدرک دارن ببرن د دادگاه .. به هر حال ایشون گناهکارند و بره دادگاه بهتر از این جور مثله شدن توسط بد دین نان ست (1500944) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۰:۲۰:۲۶
از اينكه اقاي شريعتمداري يك تنه درمقابل شما منافقين ونان روز خورها ايستاده واينقدر شما را عصباني كرده دليل حقانيت ومهم بودن او وتاثيرگذاري كلام اوست وگرنه مجبورنمي شديد بصورت سريالي مقاله بنويسيد تا يكسري افرادخاص؟؟عقده دلشان را خالي كنند.همان بهتر كه اقاي شريعتمداري جواب شما را ندهد.چراكه سكوت وخاموشي بعضي اوقات بهترين پاسخ است.اگرمرد هستيد اين را سانسور نكنيد. (1500161) (alef-13)
 
یک نان به روز خور!
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۳:۴۳:۰۴
مثل اینکه جامعه را شبیه یک کشتی فرض کنیم و اقای شریعتی بر اساس تفکر خودش و حقانیتش!! به این نتیجه رسیده که کشتی را سوراخ کنه. این افرادی هم که اینجا پست دادند و انتقاد کردند مسافران کشتی هست که می گویند ماهم در این کشتی یا جامعه هستیم . کار شما حق نیست. ایشون با این عملش که فکر می کنه حق هست داره یک عده دیگه را از بین می بره! یا با زدن حرف های تفرقه انگیز و تهمت و افترا داره آرامش جامعه را از بین می بره و تفرقه ایجاد می کنه. اما ایشون باز به کار خودش ادامه میده و کشتی را سوراخ می کند!

حالا فهمیدی چرا عصبانی هستند؟! مشکل امثال این آقا اینه که افکار خودشون را حق می دونند و هر کسی که جز فکر ایشون را داشته باشه با جورج سروس ارتباط داده! یا جاسوس اسرائیل و آمریکاست!


کسانی هم که اینجا نظر دادند نان خور نیستند. دارند می بینند که با عمل سوراخ کردن کشتی توسط اون شخص (که فکر می کنه حق هست و داره حق را انجام میده!) کل کشتی غرق میشه و اونها هم از بین می رند. دارند داد می زنند که بابا ما هم جز کشتی هستیم و ما هم جز جامعه هستیم . شما حق نداری با افکاری که داری آرامش کل جامعه را از بین ببری و تفرقه و افترا در جامعه ایجاد کنی.


الف مرد بودی هر ایشون را پخش کردی حرف منم مرد باش پخش کن. مرد باش. (1500391) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۰:۴۲:۵۱
توی دولت آقای احمدی نژاد ایشون یک تنه جلوه مفت خور ها گرفت نگذاشت اختلاس های میلیاردی و گرانی های کمر شکن و حیف و میل کردن بیت المال ... پیش بیاد
از قدیم گفتند هرکس زیاد حرف بزنه دورغش معلوم میشه توی این سال های شریعمداری حرف زیاد زدند و چیزی که ندیدیم عمل بود آخر یادم رفت حضورهای خودش جوش در بعضی جا ها یادم رفت (1500450) (alef-6)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۲:۴۶:۰۵
اگر صداقت دارید مطلب بنده را درج کنید اگر آقای خاتمی راست می گوید و مطمئن است که شریعتمداری مدرک ندارد چرا به دادگاه شکایت ایشان را نمی کند؟ دادگاه شکایت شیرین عبادی از شریعتمداری یادتان است چطور سابقه و مدارک خود را ارائه کرد و وکیل های عبادی هم دهانشان بسته شده بود؟شریعتمداری بارها و نه الان که همان سال 88 در برنامه تلوزیونی بارها این مطلالب را ارائه کرد . وقتی می گوید مدرکم بار دوم دیدار خاتمی با سوروس است ٰ خود خاتمی می داند یعنی چه بدانید آدرسهایی که شریعتمداری می دهد خاتمی از اطلاعات شریعتمداری به وحشت می افتد و جرات شکایت ندارد.
نکته آخر اگر از خود مطمئن هستید شکایت کنید و با تبلیغات خوبی که هم سایتهای خودتان و هم نفوذی هایتان در این طرف برایتان به پا می کنند کسی جرات نمی کند ترتیب اثر ندهد . مطلب این جاست که می ترسید در دادگاه مطالب بیشتری عنوان شود که دیگر نتوانید جمعش کنید.
نکته آخر آخر : اگر درج نکنید معلوم می شود که چه کاره اید. (1500320) (alef-13)
 
dind
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۳:۰۳:۵۳
من از خدا می خواهم ، خدایا شما خودتان فرمودید تنها جیزی را نمی بخشید ( خق الناس ) است
خدایا در دنیای آخرت حق این سید بزرگوار را از امثال آقاي شريعتمداري بگیر
این را بدان آقاي شريعتمداري دنیای آخرتی وجود دارد و شما باید جواب این همه تهمت و افترا را بدی (1500335) (alef-6)
 
ابوالفضل سعیدی
۱۳۹۲-۰۴-۱۸ ۲۳:۴۵:۰۵
آقای شریعتمداری اگر راست میگویند مدارک خود را به قوه قضاییه بدهد تا آقای خاتمی یا هر کس دیگر که به کشور خیانت کرده یا میکند را محاکمه کنند و به سزای عملش برسانند اگر ایشان این کار را نکرده یا کرده و حکمی داده نشده نشان از محکمه پسند نبودن مدارک و شواهدشان است پس بهتر است دهان در کام گیرند و چنین سخنانی نگویند چون به معنای تهمت و تشویش افکار عمومی است و جرم محسوب میشود و نیز سنتی نادرست است که با بهره گیری از نشریه وابسته به بیت المال انجام میشود و ایشان را مدیون به همه مردم میکند (1500395) (alef-6)
 
صادق رشید
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۲:۲۳:۵۶
دوستان اگر نظام جمهوری اسلامی را قبول دارید و در چارچوب سیاست پاک و منافع ملی نظر می دهید. چرا که این مطلب در این راستا نوشته شده است(به گفته نویسنده) بهتره نگاهی به نظرات آقای خاتمی و موضع گیری های ایشان در سال 88 بیاندازید. چرا فراموش می کنیم ؟ چرا دیکتاتور خواندن نظام و نبود آزادی در نظام گفتن ها رو فراموش کردیم؟ چرا تکذیب نکردن های تقلب را از خواص فراموش می کنیم؟ چرا کشته شدن مردم از این سکوت ها و تحریک ها ی خواص رو فراموش می کنیم؟ آیا اگر آقای خاتمی معتقد به تقلب بوده است پس چرا رای می دهد.و کاندید مورد نظرش در انتخابات 92 رای می آورد. جواب خون مردم کشته شده به اصطلاح در راه آزادی آقای خاتمی را چه کسی می دهد. امان از فراموشی و تطهیر مرموزانه. (1500537) (alef-6)
 
سعید فتحی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۰۸:۰۶:۰۴
متاسفم برا الف که میگه نظرات حاوی توهین و افترا و تهمت و نیش به دیگران را متنشر نمیکنه اما من هرچه دیدم توهین به جناب شریعتوداری بود بدون اینکه بخوان نقد منصفانه کنن. (1500617) (alef-6)
 
reza
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۰۴:۰۵
آقایی که این مطلب را نوشته ای خودتان هر چی دلتان خواست گفتید هر چی فحش دادید را نمبینی ولی کسی که با مدرک صحبت می کند را می گویی فحش و افترا کسایی که می گویند سیده بنی صدر هم سید بود زمان احمدی نژاد اگر آزادی نبود جرأت داشتید بگویید تقلب از روز نامه شرق بگیر تا آرمان روابط عمومی این همه روزنامه های زنجیره ای که از سال 76 راه افتادند تو این سال کم احمدی نژاد را کوباندند که حالا تحمل یه روزنامه ی کیهان را ندارید کسایی که می گویند شریعتمداری جواب خدا را چی می ده و از حضرت زهرا و علی می زنند که شما زمان آنها بودید قران های سر نیزه را می دیدید و بر می گشتید آقای خاتمی که با سروش اکبر گنجی مهاجرانی جواب خدا را چی می دن امیداوارم روزی حقیقت روشن بشه هیچ حیوان درنده خویی نیست که بویی از شفقت نبرده باشد وشما بویی از شفقت نبرده اید (1500862) (alef-6)
 
ندا
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۰:۱۲:۴۷
آقای شریعتمداری
از خدا بترس چه طوری می خوای از خاتمی و خیلی های دیگه که بهشون تهمت زدی حلالیت بطلبی؟ چطوری می خوای از همه اون مردمی که با قلمت ذهنیتشون رو تغییر دادی و الان متوجه اشتباهشون شدن حلالیت بطلبی؟ (1500891) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۳:۲۹
شریعتمداری بیدار نمی شود، چراکه او و امثال او همان کسانی هستند که خود را به خواب زده اند. (1501185) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۱:۵۲:۵۲
اگه تهمت زدن اینقدر آسونه منم میگم شریعت نداری جاسوس روسیه و موساده 10 بار هم دیدار کردن مزدورا

هاهاها (1501209) (alef-6)
 
شهاب
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۴:۴۸:۲۲
فکر میکنم اگر شریعت مداری یکبار خودش را در معرض رای مردم قرار دهد مثل نامزدی نمایندگی مجلس ویا شوراها . خواهد فهمید مردم راجع به او چه قضاوتی دارند . والبته چون خودش از وزن خودش اطلاع دارد اینکار را نمی کند . هرکس ریگی به کفش نداشته باشد خودرا در معرض قضاوت قرار میدهد . در ضمن این کامنت هایی که در حمایت از هاشمی وخاتمی داده میشود اورا بیشتر سر لج میبرد وشاید یکی از دردهایش هم این باشد که اواز هرکه بد گویی میکند مردم به او راغبتر میشوند بنابراین اگر شریعت مداری می خواهد شان ومنزلت هاشمی وخاتمی را تنزل دهد مدتی سرمقاله هایش را به تعریف وتمجید از انان اختصاص دهد . بعد اثرش را ببیند (1501725) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۴:۵۶:۴۹
دولت اصلاحات بعداز دولت تندرو وبریز وبپاش هاشمی سر کار آمد و مخصوصا با آرم اصلاحات یعنی آمده ایم خرابکاریهای دولت قبلی را اصلاح کنیم ... حالا چطور میشود اصلاح طلبان میگویند هاشمی اعتدال گراست؟؟؟؟!!!!!!! آیا اصلاح طلبان با این انتخابات سر مردم کلاه نگذاشتند؟؟؟؟ (1501752) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۵:۴۶:۵۲
من هم بعنوان يك تحصيلكرده روش وادبيات آقاي شريعتمداري را به هيچ عنوان نمي پسندم ودر حد نفرت بدم مي آيد وتاسف مي خورم كه منسب به بيت المال است (1501865) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۶:۱۲:۰۵
کیهان و شریعت مداری به بیان اسراری که هر کسی به اونها دسترسی نداره مشهورن (1501926) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۶:۲۹:۲۲
اقای حایری سخت به خطا رفته اید. این سخنان برای کسی است که خود را با معیاری در بیرون خود می سنجد. اقای شریعتمداری خودش معیار است و نه تنها دیگران بلکه معیار ها هم باید درستی خود را با ایشان بسنجند!!!! (1501956) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۶:۴۰:۳۶
در تعجبم چرا کسی علیه این فتنه ی روشن اقدامی نمی کند. (1501983) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۸:۰۴:۲۳
من این مطلب را قبلا هم در جاهای مختلف نوشته ام (بصورت کامنت) نمیدانم چرا آقای شریعتمداری واصولا سیستم امنیتی وقضایی ایران همیشه جاسوسها وخائنینی که در میان مردان وزنان مشهور سیاسی هم هستند فقط ازبین اصلاح طلبان کشف میکنند؟از آنجاییکه همه سازمانهای امنیتی وجاسوسی سعی میکنند در کشور مقصد ازبین همه نیروها برای خود جاسوس جذب کنند اما درایران فقط از اصلاح طلبان جاسوس در می آید.چرا؟آیا اصولگرایان
هرگز مورد طمع دشمن نبوده اند؟یابوده اند وتن نداده اند؟یعنی بین نیروهای اصولگرا همه و همه خود ساخته و مهذب و بصیرند وحتی فریب دشمن را هم نمیخورند ؟چه برسد به تن دادن به خیانت.چرا درزمان حکومت اصلاح طلبان با اینکه وزارت اطلاعات دست آنها بود هیچوقت سعی نکردند جاسوس اصولگرا کشف کنند ویا کشف کردند و کریمانه رسوایش نکردند؟ونهایتا سوال اصلی .آیا تا به حال فکر کرده اید شاید دشمن اصلا به اصولگرایان نگاهی به عنوان طعمه نداشته واگر اینگونه بوده چرا؟آیا بعنوان یک احتمال بسیار ضعیف میتوانیم بگوییم شاید بازی های اصولگرایان آنقدر دشمن شاد کن بوده که دیگر او نیازی به یارگیری ندیده واساسا اصولگرایان ناخواسته درزمن دشمن بازی کرده اند؟امیدوارم در اتهام زدن به این و آن لحظه ای خدا را درنظر بیاوریم.انشاالله. (1502143) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۱۹:۵۱:۵۵
خود رهبر انقلاب مستقیم شریعتمداری رو تو سال 91 هدف قرار داده :

- می گویند من طرفدار زیدم، شما طرفدار عمروئی؛ من شما را شیطان بدانم؟ چرا؟ به چه مناسبت؟ در حالی که زید و عمرو هر دو ادعای انقلاب و اسلام میکنند، در خدمت اسلام و در خدمت انقلابند

- رقیب جناحی و انتخاباتی شیطان اکبر نیست

- بعضیها توپخانه‌ ی خود را آتش میکنند به نقطه‌ای که آنجا دشمن نیست آنجا دوست استسخنان رهبر معظم انقلاب در تاریخ 91/11/24 :

«بصیرت در این دوران و در همه‌ی دورانها به معنای این است که شما خط درگیری با دشمن را تشخیص دهید؛ کجا با دشمن درگیری است؟ بعضی‌ها نقطه‌ی درگیری را اشتباه میکنند؛ خمپاره و توپخانه‌ی خودشان را آتش میکنند به سمت یک نقطه‌ای که آنجا دشمن نیست، آنجا دوست است. بعضی‌ها رقیب انتخاباتی خودشان را «شیطان اکبر» به حساب می‌آورند! شیطان اکبر آمریکاست، شیطان اکبر صهیونیسم است؛ رقیب جناحی که شیطان اکبر نیست، رقیب انتخاباتی که شیطان اکبر نیست.

من طرفدار زیدم، شما طرفدار عمروئی؛ من شما را شیطان بدانم؟ چرا؟ به چه مناسبت؟ در حالی که زید و عمرو هر دو ادعای انقلاب و اسلام میکنند، در خدمت اسلام و در خدمت انقلابند. خط درگیری با دشمن را مشخص کنیم. گاهی هست که یک نفری در لباس خودی است، اما حنجره‌ی او سخن دشمن را تکرار میکند! خب، او را باید نصیحت کرد؛ اگر با نصیحت عمل نکرد، انسان با او باید حد و مرز تعریف کند: خط فاصل. جدا میشویم. اگر بناست شما با همان احساساتی که رژیم صهیونیستی نسبت به جمهوری اسلامی دارد - ولو با یک ادبیات دیگری - بخواهی در مقابل جمهوری اسلامی بایستی و حرف بزنی، خب با رژیم صهیونیستی چه فرقی داری؟ اگر با همان منطقی که آمریکا در مقابل جمهوری اسلامی عمل میکند، شما بخواهی با آن منطق با جمهوری اسلامی تعامل کنی، خب شما با آمریکا فرقی نداری. این مسئله جداست.

اما یک وقت هست که نه، اینجوری نیست. ممکن است اختلافات، اختلافات عمیقی هم باشد، اختلافات بزرگی هم باشد، اما انسان دشمن را با غیردشمن نباید اشتباه کند؛ دشمن حساب دیگری دارد، غیردشمن حساب دیگری دارد. خط درگیری با دشمن را باید ترسیم کرد، مشخص کرد؛ این بصیرت میخواهد. بصیرتی که ما عرض میکنیم، این است.

یک عده‌ای از آن طرف می‌افتند، یک عده‌ای از این طرف می‌افتند. یک عده‌ای با دشمن هم معامله‌ی دوست میکنند، فریاد دشمن را هم نمیشناسند، چون از حنجره‌ی دیگری در می‌آید؛ یک عده هم از این طرف، هرکسی که اندک اختلاف سلیقه‌ای با آنها دارد، به حساب دشمن میگذارند! بصیرت، آن خط وسط است؛ آن خط درست است» ...

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911123000957 (1502382) (alef-6)
 
منصور
۱۳۹۲-۰۴-۱۹ ۲۳:۵۹:۴۰
در ملاقات ایثارگران با خاتمی حدود یک ماه قبل انتخابات ایشان به صراحت به همه مقدسات عالم قسم خوردند که جورج سوروس را ندیده وملاقاتی نداشته اند حال باید به منابع دینی وحجت های شرعی حاج حسین آقا مراجعه کنیم تا........ (1502603) (alef-6)
 
احسان
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۰۲:۰۸:۵۴
با سلام
بايد بگم که اگه مردم به آقاي روحاني راي دادن اين پيام رو داشت که چون ايشون شعار اعتدال رو انتخاب کرده بود بهش راي دادن چون واقعا مردم از اين نقد ها و حرفهاي دو طرف خسته شدن و هيچ ربطي به اصلاح طلب و اصواگرا و آقاي فلان و ديگران نداشت پس خواهشن اين اقايون هم بس کنن من خودم با اينکه به آقاي روحاني راي ندادم ولي از خدا مي خوام که خدا کمک کنه که بتونه به شعاري که داده عمل کنه انشاااله دنيا داره به ما نگاه ميکنه البته با نظام ما با اظهار نظر چند نفر راه خودش رو تغيير نخواهد داد فقط بايد مواظب باشيم که ما خودمون رو به خاطر اين حرفها به گناه دچار نکنيم (1502710) (alef-6)
 
مقداد
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۰۹:۰۴:۳۰
سایت خود سورس نوشت که خاتمی با ایشون دیدار داشته ... کیان تاج بخش هم تایید کرد ... اطلاعات شما ضعیفه تقصیر شریعتمداریه (1502811) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۱:۳۱:۳۳
داشته که داشته مگه جرمه؟ (1505673) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۰:۰۶:۳۰
ذربين

باسلام و ارزوي قبولي طاعات وعبادات


اقاي شيرازي اولا صرفنظر از درستي ونادرستي انتشار مطلب از طرف اقاي شريعتمداري غالبا اطلاعاتشان موثق بوده است وهميشه نشان داده كه منابع خبريش معتبر است ثانيا اگر كذب بود چرا اقاي خاتمي فقط به يك تكذيب اكتفا نمودن ودروغي به اين بزرگي را پيگيري نكردند در محاكم قضايي
براي اقاي خاتمي فرار وزير ارشادش به خارج وگفتگو ونظر دهي با رسانه هاي معاند صددرصد نظام و همچنين اقاي ومطرح كردن تقلب بس است
ايا نشنيده ايد كه برخي از بزرگان از وضعيت فرهنگي زمان وي چه دادها كه نزدن
وغيره...
شما اقاي شريعتمداري را به سيره پيامبر دعوت كرديد وحال انكه اقاي خاتمي خود از ثلاله پيامبر وملبس به لباس ان بزرگوار است ايا شان ان بزرگوار وحدود لباسش را رعايت نموده است كه توقع داريد اقاي شريهتمداري رعايت كند
ايا شما توقع داريد ملت صبر ميكرد تا اقاي خاتمي سيد مهدي هاشمي ديگري ميشد تا به تحليل گر رفتار وگفتار مي پرداخت
در اقليت شدن اصول گرايان نتيجه جريان سازي اقاي شريعتمداري نيست بلكه نتيجه دنياگرايي وعافيت طلبي وانحراف ازمسير مستقيم انقلاب مي باشد
شما كه اداره كيهان را ناعادلانه ميدانيد و تهمت افترا حتك حرمت تحقير مومنين
بي ابرو كردن از گناهان كبيره واز اعمال ناعادلانه ايا ميدانيد كه وي نماينده ولي فقيه در كيهان مي باشد ان هم كيهان به قول شما جريان ساز ايا معظم له موارد بالا را نمي داند والسلام
ذربين از بازديد كنندگان الف است وتوقع درج مطلب فوق را دارد هرچند كه اولي درج نشده است در ارتباط با مطلب قبلي ايشان من الله توفيق

zarhbin@gmail.com (1502876) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۱:۲۵:۰۳
درود بر شير پاكي كه خورده‌اي الحق و الانصاف كه مقاله آگاه بخشي بود (1502990) (alef-6)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۱:۳۱:۳۱
خلاصه بگم، آقای حائری شیرازی حتما می دانند که ظن حجیت نداره اما اگر توسط عواملی تقویت شود حجیت پیدا می کند . این ظن هم که در سال 88 تقویت که نه ،بلکه به یقین رسید.حتما آقای حائری شیرازی 4 سال پیش در ایران تشریف نداشتند . زمانی که در روز قدس شعار علیه فلسطین داده شد، کجا بودید آقای حائری وقتی که علنا بر علیه رهبری شعار می دادند؟ کجا بودید وقتی که در روز عاشورا به مقدسات توهین شد؟ شاید در حال گشتن دنیا بودید!! البته اون موقع ، 9 دی مردم از طرف شما جواب سران فتنه را دادند... (1502999) (alef-6)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۸:۵۷:۵۱
آخر این چه تفکر خوارج مسلکی است که تو داری.
اصلا فرض کن که من همین من با کمک کردن به فلسطینیان مخالفم. به هر دلیلی که دارم یا اصلا ندارم. خوب این کجا یش خیانت است؟ (1503493) (alef-13)
 
آرش
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۲:۰۸:۲۶
آقای شریعتمداری برای خراب کردن خاتمی دست به هر کاری میزنه این آقا فقط به قدرت فکر میکنه اسلام یک وسیله است برای امثال شریعتمداریها. (1503053) (alef-6)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۴:۱۱:۵۴
حاج حسين درود بر تو كه هيچگاه نان به نرخ روز نخوردي (1503203) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۶:۳۶:۰۲
خاتمی هیچ وقت قابل اعتماد نبوده است... (1503395) (alef-13)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۱۷:۴۶:۳۲
جناب آقای شریعتمداری که شخصیتی متدین هستید مقاله هایتان خواسته یاناخواسته مردم اللخصوص جوانان را ازاسلام ونظام اسلامی ممکن است دورنمایدشمابایدمعتدل ترمی نوشتید.حال بهترآن است که استراحت کنیدویادرسنگری دیگرمشغول شویدوکاررابه جوانترهابسپارید (1503439) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۲۲:۳۰:۴۷
همه نظر خود را داده اند، اگر ايشان مسلمان است و آخرت را قبول دارند، فقط يك جمله و آن اينكه مطمئن باشند در فرداي قيامت اين همه حق الناس بر گردن ايشان است و بايد جوابگو باشند. مگر اينكه نعوذباا... در آن زمان هم از توطئه سخن بگويند، ايشان بايد بپذيرد كه تاريخ مصرف شان تمام شده (1503704) (alef-13)
 
سینا
۱۳۹۲-۰۴-۲۰ ۲۲:۴۷:۲۰
با سلام.من 21 سالمه و دانشجوام به آقای شریعتمداری فقط 1 سوال می کنم..چرا در زمان خاتمی خائن انگلیسی چهره پدر و مادر من خندان تر بود؟؟؟ (1503723) (alef-13)
 
بازنشسته
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۰۱:۴۸:۴۸
اقای شریعتمداری عنادشمابااقای خاتمی ازحدمتعارف خارج وانگاردلتان سیاه شده دراین ماه مبارک ازخداوندرحمان طلب مغفرت کنید،فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضا"ولهم عذاب الیم؛ دلهای انهامریض است پس خدابرمرض(جهل وعناد)انان بیفزایدو انانراست عذابی دردناک سوره بقره (1503921) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۰:۳۲:۴۴
اقای ح.ش. ببین مردم را چگونه به جان هم انداختی مردانگی کن از وحدت حرف بزن کاری کن همه مردم شاد باشند ارامش حفظ بشه (1504111) (alef-13)
 
عباد
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۲:۴۰:۵۸
جناب اقای حایری شیرازی
با تشکراز شجاعت و شهامت شما از طرح موضوع
مطالب و مقاله های اقای شریعتمداری ازلحاظ استناد خبری به هیچ وجه پایه و اساس رسانه ای ندارد
پر واضح است که فقط تهاجم در این سیاست بازار به منظور مرعوب ساختن مقابل می باشد که متاسفانه از جایگاهی که دارند به راحتی این امر را نشان می دهد .
پس از لحاظ اصحاب رسانه دو نکته به صورت کاملا واضح روشن است
اول شخصیت حقیقی و حقو قی ایشان و جایگاهی که حمایت می شوند
دوم محتوای تحلیلی مطالب ارائه شده با عنایت به جایگاهشان مشروعیت نداشته و نخواهد داشت .
لذا صرف وقت برای پاسخ گویی به مطالب ایشان خارج از دایره بحث و نقد و عقل می باشد . با تشکر (1504264) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۲:۵۵:۰۷
خداوندکسانی راکه قلبی مهربان دارندچهره نورانی می دهدنظیر خاتمی عزیزوانانراکه سیاه دلندچهره کریه نظیر...قربون عدالتش برم (1504289) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۱۵:۲۲:۴۲
عمل شما، یعنی پاشيدن بذر كينه بين لايه هاي جامعه و تلاش براي حذف يك طيف از قدرت سياسي با روشی غیر اسلامی، فتنه است... (1504504) (alef-13)
 
طرفدار مقالات شریعتی
۱۳۹۲-۰۴-۲۱ ۲۱:۳۱:۴۰
سلام جناب الف

من متن مقاله انگلیسی رو که در آن به تفصیل از دیدار خاتمی و سوروس سخن رانده شده بود رو دارم اگر ریگی به کفشتون نیست و بخواهید براتون میفرستم شما منتشر کنید. البته فقط اگه ریگی به کفشتون نیست (1504938) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۲:۵۵:۲۴
پیامبر اسلام :

هر کسی را از دوست و دشمنش بشناسید

نتانیاهو : اصلاحات بزرگترین سرمایه اسراییل در ایران است (1505983) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۴:۱۲
با سلام
یک سوال از شما دارم لازم است بدانید که شما راهی را رفتید که فقط قصد تخریب و محکوم کردن آقای شریعتمداری بود ، حال سوال اینجاست که شما این همه دم از اخلاق می زنید اتحام زدن به کسی که هر چند به فرض گنه کار ولی اثبات نشده چه لزومی دارد بنده در مقام نتیجه گیری نیستم ولی درستش این بود که شما حداقل یک دیدار با آقای شریعتمداری داشته باشید بعد اگر دلایل قانع کننده نبود می توانستید از مراجع زی صلاح اقدام کنید در ضمن اینجا یک سوال پیسش می آید اگر
همچنین دیداری صورت نگرفته و آقای خاتمی آن را کذب خوانده چرا شکایت نکرده چرا؟ جای تعجب برای هوش شما پیش نمی آید؟............. یا علی(ع) (1506812) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۲۲ ۱۹:۳۱:۱۴
یعنی ما سال 88 را به همین راحتی فراموش کنیم ... خیلی خب باشه ... ایها الناس آقای خاتمی انقلابی ترین ایرانیه ... کوچکترین ایرادی ازش بگیرین ... انقلابیون !!!!!!!!! پدر شما رو در میارن ! (1507233) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۰:۴۰:۳۳
شما را به خدا کار ما به کجا رسیده که باید وایستیم از خاتمی و امثالهم دفاع کنیم. این آقا حقش همینه. 8 سال شخص دوم مملکت بود نتونست تکلیف اراذل و اوباش لباس شخصی و این برادر حسین رو یکسره کنه. یه بار برای همیشه از مردم و جوانان میخواست تا کار اینها را یکسره کنند. حالا باید نه تنها حسین شریعتمداری را تحمل کنیم که وایستیم در برابر اون از خاتمی سازشکار هم دفاع کنیم. همینه که پسر شریعتمداری توی خیابون با چاقو به خاتمی حمله میکنه و خاتمی و اطرافیانش هم کاری از پیش نمیبرند. اگر محکمتر جلوشون وایساده بود به موقعش الان کار به اینجا نرسیده بود. (1508182) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۰:۴۴:۲۲
ضمنا نوشته این آقا درباره مرحوم سید مهدی هاشمی هم جواب دندان شکنی داره که از حوصله الان خارجه. علاقمندان میتونند کتاب واقعیتها و قضاوتها را سرچ کرده و مطالعه کنند. مظلومتر از اون بیچاره هیچکس نیست. (1508187) (alef-13)